Skocz do zawartości

Die2Nite


Meler

Rekomendowane odpowiedzi

Gate Lock to w ogóle żart. Po co komu takie coś? Żeby to chociaż automatycznie otwierało i zamykało drzwi...

 

U mnie towarzystwo całkiem ogarnięte. Pierwsze dwie noce przebiegły spokojnie, w następną też nie powinno być problemów z zatrzymaniem zombiaków. Wygląda na to, że kilka dni powinniśmy spokojnie przetrwać.

Odnośnik do komentarza

No u mnie klucznikowi się skończyły AP, ale na szczęście ktoś ogarnięty zamknął. W ogóle to pierwsze miasto wydawało mi się niezłe, ale to zrobiło na mnie jeszcze lepsze wrażenie. Ponad 10 aktywnych osób na forum, od razu ułożony plan co budujemy. Ale jak zawsze byli idioci, którzy wybudowali watchtower i gate lock. A na dodatek niejaki Sensei wybudował hovel, a potem spierdolił poza miasto...

U mnie było ponad 15 aktywnych, nawet budowa szła nieźle tylko ta brama...

Odnośnik do komentarza

Jest spora szansa, że przeżyjemy day 3 w moim mieście, co będzie moim najlepszym osiągnięciem jak do tej pory :) Mamy już Workshop, Factory, Watchtower i Search tower, teraz budujemy Armor Plating celem poprawienia ochrony. Jest paru kumatych gości, dajemy radę :)

Odnośnik do komentarza

My mamy trzecią noc przed nami - atak 70-95 a difens 80, wlasnie udało się strzelić armor plating :) jutro zostanie nas 18stu, 10 zdechnie w nocy z braku wody bo nigdy się nie zalogowali, więc jest szansa, że wody starczy na jeszcze dwa dni - może zdążymy wybudować pompę. liczę, że cudem może się udać przetrwać do 5 dnia :)

Odnośnik do komentarza

W ogóle to powiedzcie jak pokonywać duże dystanse? Skoro jest tak jak mówi martin, to przy pomocy wody się nie da po prostu. Ja dzisiaj jadłem najpierw, a potem piłem. Bez dragów nie da rady?

Na początku dnia dostajesz 6 AP, dzięki jedzeniu i piciu możesz spokojnie dojść wszędzie na mapie.

Odnośnik do komentarza

W ogóle to powiedzcie jak pokonywać duże dystanse? Skoro jest tak jak mówi martin, to przy pomocy wody się nie da po prostu. Ja dzisiaj jadłem najpierw, a potem piłem. Bez dragów nie da rady?

Na początku dnia dostajesz 6 AP, dzięki jedzeniu i piciu możesz spokojnie dojść wszędzie na mapie.

Dzięki za trafną poradę! :)

 

Dzisiaj wyszedłem z miasta, potem wróciłem. Jak skończyły mi się AP, to zjadłem. Wyszedłem znowu i jak chciałem wrócić, to żeby zregenerować AP wypiłem wodę (bo tak gdzieś czytałem, najpierw jedzenie -> potem woda).

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...