Skocz do zawartości

[Advanced Rules] FIFA World League


spuavick

Rekomendowane odpowiedzi

Jeśli ktoś, tak jak ja, nie lubi czekać aż 4 lata na finały Mistrzostw Świata, ma teraz możliwość rozgrywać je co dwa lata począwszy od roku 2011 ;)

 

Liga światowa, którą stworzyłem, bazuje na rozgrywkach o Mistrzostwo Świata, jakie rozgrywane były z udziałem 24 drużyn. Rozgrywane są co dwa lata począwszy od roku 2011 (w roku poprzedzającym rozgrywane są jednoroczne eliminacje).

 

W rozgrywkach biorą udział WSZYSTKIE reprezentacje będące członkiem FIFA.

Eliminacje rozgrywane są z zachowaniem podziałów kontynentalnych.

Starałem się ograniczyć liczbę meczy eliminacyjnych do minimum, tak aby rozgrywki te trwały od marca do grudnia.

 

Do finałów, z każdego kontynentu awansuje:

Europa - 9 drużyn z 53 uczestniczących w eliminacjach;

Ameryka Pd - 5 drużyn z 10;

Ameryka Północna - 3 drużyny z 41;

Afryka - 4 drużyny z 56;

Azja - 2 drużyny z 47;

Oceania - 1 drużyna z 13

 

Do prawidłowego działania dodatku konieczne jest uruchomienie co najmniej jednej ligi europejskiej.

 

Tradycyjnie brak gospodarza turnieju... i podobnie jak poprzedni zwycięzca nie jest on zwolniony z eliminacji do kolejnych rozgrywek finałowych.

 

DOWNLOAD

http://www.mediafire.com/?qev4cr23v9zd7x9

 

 

TODO:

- W jakiś sposób wybierać gospodarza turnieju spośród 24. finalistów (najlepiej na przemian pomiędzy Ameryką Południową a Europą).

- Sprawić aby wyświetlane były fixtures w zakładce matches.

- Ewentualne sensowne uwagi od Użytkowników ;)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...