Skocz do zawartości
Icon

Regulamin działu

Rekomendowane odpowiedzi

Dział Strefa Tekstowa jest specjalną strefą na CM Forum, gdzie każdy może publikować swoje teksty w dowolnej formie literackiej (opowiadanie, wiersz, felieton, porada, esej, skecz kabaretowy). Jest to po prostu miejsce na Wasze teksty. Tematyka tekstów jest dowolna. Użytkownicy mają możliwość oceniania tekstów poprzez komentarze, lub formę ocen w skali szkolnej. Każdy piszący tutaj ma obowiązek przestrzegania regulaminu CM Forum. Administracja nie odpowiada za ewentualną krytykę ze strony użytkowników.

Każdy ma prawo upiększyć swój tekst w załączanie grafiki. Dopuszczalne jest także używanie narzędzi formatowania tekstu. Zakazane jest nadmierne używanie kolorków. Proszę pamiętać, że użytkownicy mają możliwość wybory skina, pod którym przeglądają forum, więc nie zawsze użyty kolor będzie dobrze wyglądał pod innym skinem niż ten, którego używasz.

Teksty muszą być pisane starannie. Nie wymagamy od nikogo mickiewiczowskiego pióra, ale łamanie podstawowych zasad języka polskiego będzie skutkowało usunięciem tematu, a w skrajnych przypadkach zakazem pisania w tym dziale.

Edytowane przez tio
zasady opisane przez Icona były wprowadzające w błąd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...