Skocz do zawartości

Fristajlowy (graficzny) kącik dyskusyjny


Seju

Rekomendowane odpowiedzi

Mógłby ktoś poradzić co zrobić, by zarówno w głównym ekranie, jak i meczowym wyświetlały się background logosy? Próbowałem sam coś z tym zdziałać, ściągałem skiny, w których backgroundy działają, podmieniałem pliki, edytowałem w notatniki no ale nie wychodziło. Ktoś jest w stanie pomóc ?

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Jakby kogoś interesowało, to w końcu samemu udało mi się znaleźć rozwiązanie mojego problemu

Link do domyślnego skina z wyświetlającymi się background logosami oraz większymi koszulkami:

http://www.speedyshare.com/files/26373311/base2011bg_dark.rar

wypakować do folderu moje dokumenty/sports interactive/football manager 2011/skins

 

Teraz wygląda to tak:

15cnaz4.jpg

25q9hte.jpg

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...

Witam ściągnąłem Mega Facepack do FM 11 z tej strony http://pl.kickasstorrents.com/fm-11-mega-facepack-v3-0-3-1-update-t4647023.html i wszystko ok tylko nie wiem do jakiego folderu to rozpakować, w środku jest plik readme ale w formacie rtf który nie wiem jak otworzyć. Pomoże ktoś? :) A no i mam problem z najnowszymi dodatkami z CMReva, niektórym reprezentacjom nie wyświetlają się koszulki z dodatku (np. Anglii) podobnie i z klubami.

Odnośnik do komentarza

Mam Pytanie Scignołem Logosy Ekstraklasy i 1 Ligi STICKER i teraz moje pytanie jeżeli przegladamy Ligi to w EKSTRAKLASIE jest też to nowe Logo ten Sticker natomiast w 1 Lidzie puchary itd niema co mam zrobić żeby tez tam było jakies logo włączyłem edytor ID 1. Ligi to 129559 wec zapisałem to tak 129559.png i dałem do katalogu Graphic Logos Poslka 1.Liga i kapa niema teko co zrobic jak to zrobic ?

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc później...
  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc później...

prosiłbym mieszkańców Polkowic, Stróżów i Niecieczy lub osób, które były na meczach w tych miastach, by udostępniły mi zdjęcia trybun gospodarzy z meczu w tych miejscowościach w jakości minimum 800x600

 

zbieram fotki do nowej wersji backpacka dla polskich lig na przyszły sezon

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...