Skocz do zawartości

Przenieśmy się wstecz-Projekt


Sidd

Rekomendowane odpowiedzi

Witam! Pewnego ranka nudziło mi się i nie miałem co robić, wtedy wpadł mi do głowy pomysł:

-A może zrobić by uptade do FM11, które przenosiłoby nas w czasy świetnych piłkarzy pokroju Pele czy Bońka. :]

Napalony szukam ludzi do pracy, wiem że nie jest to łatwe, ponieważ wszystkich aktualnych piłkarzy trzeba będzie albo uśmiercać, albo odmłodzić.

Jednak chęci są, ale potrzeba tylko dodatkowych rąk do pracy. Szukam ludzi do teamu z którym wspólnie moglibyśmy zrobić taki uptade i umieścić go w sieci, aby inni dzięki naszej pracy mogli sobie zagrać np. Juventusem z Bońkiem w skłądzie czy też Realem z Zidanem.

Plany:

-Edytowanie lig(Umieścimy w ligach zespoły które kiedyś wymiatały, a dziś są np. w 3 lidze podkarpackiej...-chodzi tutaj o Stal Mielec)

-Dodawanie piłkarzy(Dodawanie piłkarzy typu Maradona, Pele, Alfredo di Stefano, Pepe Guardiola, Boniek, Lato itp)

-Edycja reprezentacji

I wiele innych. Do takiego projektu jak już wcześniej wspomniałem są potrzebni ludzie z zapałem do pracy. Jeżeli znajdują się tu tacy to proszę pisać na gg 843064, a tam się dogadamy.

Na tym kończę i będę oczekiwał na wasze zdanie czy opłaca się takie uptade robić.

Odnośnik do komentarza

Z opisu, dość niejednoznacznie, wynika, że ma być to taki dream team update. Czyli np. Inter Mediolan z czasów Herrery, Real z czasów Di Stefano, Ajax czasów Van Bastena etc. Takie coś było zrobione w PESie, i jest tylko taki problem, że zawodnicy będą się powtarzać, tzn np. Van Basten(Gullit i Rijkaard) ma duże szanse być w dream teamie Ajaxu, oraz Milanu etc ;)

Odnośnik do komentarza

Odświeżam, rozmawiałem już z pewną osobą i wiem, że inna ekipa planuje stworzenie owego dodatku :] Ja na razie próbuję szukać własnego teamu no ale na marnę :/

Wiem że jest to ciężka praca, ale efekty będą niesamowite, przecież wielu z was nie raz marzyło o grze Stalą Mielec w I Lidze(Dziś ekstraklasa), albo też Realem czy Barceloną z gwiazdami typu Ronaldo, Zidan. Ja szukam ludzi, którzy mają czas i chęci, sam mam i to i to. :] Pozdrawiam i zainteresowanych zapraszam do rozmowy na gg: 843064.

Odnośnik do komentarza

Plany miałem już w zeszłym roku, w tym również, ostatnio jednak nie było czasu. Jeśli miałbym coś takiego robić, to jedynie na zasadzie, że cofamy wszystko do jakiegoś konkretnego sezonu np. 2000/2001. Dane brane z starych CMów i po prostu przepisujemy. Roboty w ch**, ale w sumie nigdy nikt na świecie nie zrobił porządnego Retro, więc to mogłoby być coś.

Odnośnik do komentarza

Ok już mam zaplanowane ferie :] Z racji tego, że mam problemy ze zdrowiem to i tak nie muszę się martwić brakiem zabawy xD

Jakby to co napisał mi Lucasinho okazało się prawdą i na serrio większa liczba osób zaczęłaby współpracować to mógłby powstać niezły dodatek :].

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
  • 5 miesięcy później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...