Skocz do zawartości

Polski Sportowiec Roku 2010


Icon

Rekomendowane odpowiedzi

W takim razie Sylwek za to, że jest najlepszym polskim kolarzem :)

 

Dlatego równie dobrze można iść tropem tego trolla powyżej i zaproponować najlepszego w Polsce szachistę. Właśnie mniej więcej tak popularne jest kolarstwo w kraju. Co do "sukcesów" Szmyda - trzecie miejsce na jakimś etapie TdP (gdzie skład był przerażająco słaby) to kpina.

Sorry, ale jeśli sam zgłosiłeś Kubicę, to Szmyd równie dobrze się nadaję. Tak samo jak szachiści.

Odnośnik do komentarza

W takim razie Sylwek za to, że jest najlepszym polskim kolarzem :)

 

Dlatego równie dobrze można iść tropem tego trolla powyżej i zaproponować najlepszego w Polsce szachistę. Właśnie mniej więcej tak popularne jest kolarstwo w kraju. Co do "sukcesów" Szmyda - trzecie miejsce na jakimś etapie TdP (gdzie skład był przerażająco słaby) to kpina.

Sorry, ale jeśli sam zgłosiłeś Kubicę, to Szmyd równie dobrze się nadaję. Tak samo jak szachiści.

 

pfff

 

3x podium na 19 startów (+1 FL) w najbardziej prestiżowych wyścigach na świecie w średnim bolidzie, najwyższa różnica punktowa między teammate'm w całej stawce (ponad 100 punktów!).

Odnośnik do komentarza
3x podium na 19 wyścigów (+1 FL)

Czyli w 16 wyścigach poza podium. Trochę jednak brak sukcesów, jak na najlepszego sportowca w 2010 roku.

Szmyd też był trzeci na Mount Ventoux, najsłynniejszej górze świata.

 

Dla jasności, nie popieram ani Szmyda, ani Kubicy. wydaje mi się jednak, że ich nominacje są tak samo słabo uprawnione.

Odnośnik do komentarza
3x podium na 19 wyścigów (+1 FL)

Czyli w 16 wyścigach poza podium. Trochę jednak brak sukcesów, jak na najlepszego sportowca w 2010 roku.

Szmyd też był trzeci na Mount Ventoux, najsłynniejszej górze świata.

 

Dla jasności, nie popieram ani Szmyda, ani Kubicy. wydaje mi się jednak, że ich nominacje są tak samo słabo uprawnione.

Na Ventoux wygrał rok temu, w tym roku był trzeci na Alphe d'Huez.

 

Zimny, tak samo jak porównywanie mistrzów szachowych do Szmyda.

 

Gortat to podobnie jak Szmyd role player, który ma wejść na parkiet i dać kilka minut odpoczynku dla Howarda.

Odnośnik do komentarza

Marcin Najman, MMA

 

Żeby nie było - powyższe propozycje świadczą o tym, że użytkownicy nie są gotowi do wzięcia udziału w takiej zabawie. Niestety.

 

Ale jak nie Najman, to niech będzie Pudzianowski. W końcu dzięki niemu, MMA staje się w Polsce coraz bardziej popularne.

Odnośnik do komentarza

Icon, nie róbmy "swoich" kandydatów, bo to nie ma sensu jak widać

zerżnij kandydatów z oficjalnych wyborów (jak już będą), tam zwykle jest chyba koło 30 sportowców, więc każdy "napaleniec" sobie kogoś znajdzie do oddania głosu :)

Odnośnik do komentarza

Jak widać na naszym forum nie można zrobić czegoś bez trollingu. Jak zgłosiłem Szmyda to zaraz Johniss musiał aferę zrobić, a później zgłaszanie Najmana przez marshalla lub jakiegoś szachistę przez dereka :roll:.

Nie wiem o co Ci chodzi. Od kiedy Najman walczy w KSW, zwiększyło się zainteresowanie MMA w Polsce. A jakoś nie wydaje mi się, by występy Szmyda jakoś odbiły się na zainteresowaniu kolarstwem w Polsce. Nie jest tu napisane "najlepszy sportowiec roku" - a ja za sportowca uważam również m.in. kogoś, dzięki któremu dana dziedzina sportu spotyka się z coraz większym zainteresowaniem w kraju. Tak było np. z Kubicą. I to od Twojego posta rozpoczęła się fala kretyńskich propozycji, więc to o czymś świadczy.

 

A i tak uważam, że powinno się odbyć głosowanie na podanych przez Icona kandydatów, bo inaczej nie ma to sensu. Dziękuję.

Odnośnik do komentarza

W ogóle tego nie czaję. Jest możliwość zgłaszania własnych (podkreślam, własnych) kandydatur, więc Lucas zgłosił swoją i nie wiem co może Was obchodzić dlaczego on tak uważa. Jego sprawa. Jest możliwość swoich propozycji, więc Lucas z niej skorzystał i tyle. Chcecie, to możecie podać jakichś golfistów, albo bilardzistów, skoro uważacie, że zasługuje na wyróżnienie.

Odnośnik do komentarza

W ogóle tego nie czaję. Jest możliwość zgłaszania własnych (podkreślam, własnych) kandydatur, więc Lucas zgłosił swoją i nie wiem co może Was obchodzić dlaczego on tak uważa. Jego sprawa. Jest możliwość swoich propozycji, więc Lucas z niej skorzystał i tyle. Chcecie, to możecie podać jakichś golfistów, albo bilardzistów, skoro uważacie, że zasługuje na wyróżnienie.

 

Tylko, ze o ile kandydatura Lucasa byla jeszcze czyms podparta to juz Najman jako zawodnik MMA to jest kpina :]

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...