Skocz do zawartości

Polski Sportowiec Roku 2010


Icon

Rekomendowane odpowiedzi

Nie było jeszcze takiej zabawy na CMF, więc proponuję wprowadzić coroczne głosowanie na najlepszego polskiego sportowca roku.

Listę zawodników wszystkich dyscyplin ustalimy dzięki propozycjom, które podacie w tym temacie.

 

Do zamieszczonych przeze mnie 10 propozycji każdy ma prawo dodania trzech swoich. Ja wymieniłem te najbardziej rozpoznawalne osoby, ale jeżeli o kimś zapomniałem to myślę, że Wy o nim przypomnicie. Propozycje zbieram do końca roku. Jeżeli pomysł się spodoba przeprowadzimy również głosowanie na najlepszego sportowca na świecie :)

 

Justyn Kowalczyk (biegi narciarskie)

Tomasz Gollob (żuzel)

Marcin Dołęga (podnoszenie ciężarów)

Katarzyna Bachleda-Curuś, Katarzyna Woźniak, Luiza Złotkowska (łyżwiarstwo szybkie)

Marcin Lewandowski (lekkoatletyka)

Adam Małysz (skoki narciarskie)

Anita Włodarczyk (lekkoatletyka)

Maja Włoszczowska (kolarstwo górskie)

Grzegorz Sudoł (lekkoatletyka - chód)

Przemysław Miarczyński (żeglarstwo)

Odnośnik do komentarza

A za co Gortat?  To podobna sytuacja. MG13 jest zmiennikiem Howarda, najlepszego centra na świecie, a Sylwester Szmyd pomaga Nibaliemu i Basso. Polak w tym roku bardzo ładnie walczył na Alphe d'Huez, gdzie zajął 3 miejsce, ukończył w czołowej 10 Dauphine, zajął 6 miejsce w Tour de Pologne, a na jednym etapie był w czołowej trójce. 

Odnośnik do komentarza

W takim razie Sylwek za to, że jest najlepszym polskim kolarzem :)

 

Dlatego równie dobrze można iść tropem tego trolla powyżej i zaproponować najlepszego w Polsce szachistę. Właśnie mniej więcej tak popularne jest kolarstwo w kraju. Co do "sukcesów" Szmyda - trzecie miejsce na jakimś etapie TdP (gdzie skład był przerażająco słaby) to kpina.

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...