Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

A teraz zdaje mi się Speed, że teraz płacisz tylko za min. 2 płatne pakiety + pakiet standardowy za 0 zł. Czyli u mnie wyszłoby 26 lub 32zł w zależności od tego co do pakietu sportowego dodam. Możliwe, że będzie to Discovery. Szkoda trochę, że na 3 TV w domu żaden nie ma HD. Choć i tak słyszałem, że poprawa w jakości obrazu i dźwięku nawet bez HD jest nieco lepsza.

Odnośnik do komentarza

Mniej więcej - 5 pakietów od sierpnia każdy kosztować będzie 16 PLN, musisz mieć min. 2 płatne. Pakiet informacja jest za friko dla wszystkich.

Ja sobie wziałem sport+nauka+film (3x16) i ostatnio na dzień dziecka aktywowali mi za free do końca roku pakiet dzieci + mam za free do końca roku Cinemaxy. I tak nie mam czasu oglądać tego, więć dla mnie to wystarcza...

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
AFAIR, w starszych Fergusonach (np. moim 6018) tak właśnie było. Nie sądzę, by ktoś to poprawił później. A nie lepiej wgrać mu z kompa (via RS 232) gotową listę kanałów?

Mialem wgrana liste kanalów, ale nie wszystkie. Cos kolo 130.

 

Nie wie ktos gdzie na cyfrze moge zobaczyc mecz polska bulgaria??

Odnośnik do komentarza
AFAIR, w starszych Fergusonach (np. moim 6018) tak właśnie było. Nie sądzę, by ktoś to poprawił później. A nie lepiej wgrać mu z kompa (via RS 232) gotową listę kanałów?

Dokładnie. Nie ma co sie babrac z wyszukiwaniem kanałów ręcznie, wystarczy znaleźc odpowiednią liste i wszystko bedzię jak trzeba. Zero burdelu, kanały odpowiednio posegregowane, po prostu bajka :)

 

Ja zrezygnowalem z mojego He@da (odpowiednik fergusona tylko w innej budzie) i wykupiłem Polsat Cyfrowy. Bardzo fajna sprawa za dekoder zapłaciłem 199 zł miesięczny abonament wynosi 9.99 zł :) Oczywiscie mam ten najuboższy pakiet, ale jak na potrzeby moje wystarczy do tego przez dwa miesiące mam wszystkie kanały jakie tylko sa dostępne, ale wujek ma to samo i kanały nie zniknęły mu już pół roku :keke:

Odnośnik do komentarza
Montażu i ustawienia... ;]

 

A mówiąc serio, zastanawiam się jedynie, czy te 65 cm średnicy czaszy to nie za mało jak na zeza...? :-k Chociaż na FTA powinno wystarczyć.

 

 

Taa, kabla, wtyków F, zaciskarki do kabli, urządzonka do ustawienia anteny... wiem, wiem ;)

 

 

To będzie na działkę tylko i na FTA. To w takim razie jaką czaszę byś proponował ? 80cm? Jeszcze do tego muszę sobie jakąś antenę dachówkę chyba kupić, żeby złapać jakieś podstawowe kanały typu TVP1, TVP2 ;)

Odnośnik do komentarza

Polecałbym jakąś "osiemdziesiątkę", dokładnie (sam posiadam podobną do tej). Przy zezie jest wówczas większa pewność, że przy złej pogodzie nie będzie szczególnych zakłóceń w odbiorze programów z "zezowanego" satelity (zwykle w układzie HB-Astra to jest ten drugi).

Odnośnik do komentarza

Np. ta z powodzeniem powinna Ci wystarczyć. Wrzuć ją (w wersji dla dwóch satelit, szkoda pakować tej przygotowanej dodatkowo na programy z AMOSa / THORa i Hispasata) poprzez Aritera i włala.

 

Podpięcie kabla RS 232 do kompa i tunera -> włączenie tunera -> wklepanie z klawiatury pilota kodu 24680 -> uruchomienie Aritera -> wczytanie ściągniętej listy -> wyślij do tunera [ot, cała filozofia] ;]

Odnośnik do komentarza
Np. ta z powodzeniem powinna Ci wystarczyć. Wrzuć ją (w wersji dla dwóch satelit, szkoda pakować tej przygotowanej dodatkowo na programy z AMOSa / THORa i Hispasata) poprzez Aritera i włala.

 

Podpięcie kabla RS 232 do kompa i tunera -> włączenie tunera -> wklepanie z klawiatury pilota kodu 24680 -> uruchomienie Aritera -> wczytanie ściągniętej listy -> wyślij do tunera [ot, cała filozofia] ;]

 

Czy w tym czasie musze miec podpiety tuner do tv?? Nie potrafie jakos tego kodu wpisac

 

Oki juz dziala. Kod wpisalem na wylaczonym tunerze.

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...
  • 3 miesiące później...

Wreszcie rodzice zdecydowali się na kupno telewizji satelitarnej. Wybieramy spośród N, Cyfry+ i Cyfrowego Polsatu. Prosiłbym o jakąś poradę co wybrać. Z jednej strony na Cyfrze znajdę najlepsze ligi, jednak N nadaje Ligę Mistrzów i OE w HD, a Polsat będzie miał EURO. Poradźcie coś :)

Odnośnik do komentarza
jednak N nadaje Ligę Mistrzów i OE w HD

 

N nie ma OE tylko Puchar Polski, który dużego rażenia nie ma. Jedynie LM co przyciąga ale czy dla jednego meczu tygodniowo(bo jeden jest w środę w TVP2) warto jest w to inwestować? Dla mnie raczej nie.

 

Najlepszą ofertę ma C+ i w weekendy można cały dzień spędzić na oglądanie meczów z najlepszych lig i do tego jeszcze OE. Dla mnie to najlepsza inwestycja.

 

Najlepsze jest kablówka gdzie można wykupić C+ ale niestety bez Canal+Sport2 (bo ten program oferuje niewiele kablówek) do tego Polsat Sport, Polsat Sport Extra, EuroSport i SportKlub. Ale mając C+ ciężko jest obejrzeć w weekend jakiś mecz na innej stacji bo przeważnie się pokrywają transmisje.

Odnośnik do komentarza

Obecnie ciekawą propozycję dla nowych abonentów ma Cyfra+. Dekoder i instalacja antenowa (wraz z usługą instalacji) za przysłowiową złotówkę. Gratisowe Canale+ przez 3 pierwsze miesiące oraz zniżka na każdy pakiet przez cały czas trwania umowy. Sam jestem bliski podjęcia decyzji o powrocie (po 3 latach przerwy) do C+...

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...