Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 6.09.2018 o 18:01, jmk napisał:

Ma ktoś jako użytkownik indywidualny zewnętrzne stałe IP?

 

w vectrze miałem, w UPC też mam

 

W dniu 7.09.2018 o 22:30, adamus napisał:

@jmk zamiast bawić się w zew IP zobacz sobie TeamViewer, bez problemu połączysz się zdalnie ze swoim komputerem, do prywatnego użytku jest za darmo.

 

dobra opcja o ile nie musisz mieć ssh ;) ostatnio z @Brudinho ogarnialiśmy i TM spoko opcja( nie mylić z @T-m bo to wafel jest xD) 

  • Haha 1
  • Uwielbiam 1
Odnośnik do komentarza
  • 2 miesiące później...

ile to miesięcznie kosztuje?

 

Ja wkrótce będę przedłużał umowę z Multimedia bądź decydował się na coś nowego i w sumie dochodzę do wniosku, że poza meczami Polaków i Legii to telewizja nie jest mi do niczego potrzebna. Tak więc będę szukał jakiegoś podstawowego pakietu + canal plus no i szybki internet

Odnośnik do komentarza

Niecałe 140 zł. W sumie pewnie z tego upgrejda zrezygnuje może, bo w dobie netflixa dodatkowe kanały z bajkami są mi średnio potrzebne.

C+ też mi pełny nie był potrzebny, ale skoro mogłem mieć mniejszy pakiet za 39 i PSP oddzielnie za 10, to wziąłem promocje szerszy pakiet + PSP razem w tej samej cenie.

 

Wg

https://docs.google.com/spreadsheets/d/1xcxzdCVJURFdIJkvQR0mX705ph-qWFyd7MbUOnn8pf4/htmlview

chyba ugrałem maxa, jaki jest możliwy w UPC

Odnośnik do komentarza

Trochę offtopic, ale czy gdziekolwiek kiedykolwiek wymusili na kimś użycie kredytówki? Bo ja miałem stresa przy wynajmowaniu auta, ale do tej pory w 5 różnych firmach przechodził Revolut (który nawet nie jest debetówką, tylko pre-paidem), więc chyba to pisanie firm o potrzebie użycia karty "kredytowej" to jest jakaś ściema.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...