Skocz do zawartości

Heroes of Might and Magic (cała seria)


Magic

Rekomendowane odpowiedzi

3. 3. a czemu nie mówicie o genialnej 2. ? :P Wbrew pozorom nie jest gorsza od 3., a daje tyle samo funu i więcej wymaga od gracza. No i nie ma takich superjednostek jak Arcydiabły, czy Anioły. Minusem jest zupełnie niegrywalny zamek Rycerza w porównaniu do 3. części ;).

Czarne smoki byly takimi przepakowanymi jednostkami.

 

Edyta przypomina ze jeszcze byly takie smieszne ludki, co rzucaly piorunami - tez bardzo trudno bylo ich pokonac w bitwie

Odnośnik do komentarza
Ostatnią część, którą posiadam, jest część IV. W którą w sumie nie grałem nawet za długo.

Piątki jakoś nie ruszyłem, choć zastanawiam się nad tą promocją w gram.pl

Tylko ciekawi mnie, czym się różni wersja polska na CD, a angielska na DVD :-k

 

Gra już nie dostępna... a szkoda :/ Też chciałem zamówić.

Odnośnik do komentarza
3. 3. a czemu nie mówicie o genialnej 2. ? :P Wbrew pozorom nie jest gorsza od 3., a daje tyle samo funu i więcej wymaga od gracza. No i nie ma takich superjednostek jak Arcydiabły, czy Anioły. Minusem jest zupełnie niegrywalny zamek Rycerza w porównaniu do 3. części ;).

Czarne smoki byly takimi przepakowanymi jednostkami.

 

Edyta przypomina ze jeszcze byly takie smieszne ludki, co rzucaly piorunami - tez bardzo trudno bylo ich pokonac w bitwie

 

To nie były jakieś tam ludki, a Tytany! Odpowiedniki Czarnych Smoków :]

 

PS. Cheat na czarne smoki? 32167? :) - thx krzysfiol

Odnośnik do komentarza

jedynkę widziałem

dwójkę przeszedłem i miałem super zabawę. teraz myślę tylko że inventory z 10 mieczami i 10 tarczami to byla przesada ;P

trójkę grywalem - zle nie bylo, ale szybko osiągałem frustrację, gdy nagle przeciwnik pukał do bram. Ubolewałem jedynie nad tym, że przeciwnik atakował zawsze gdy był 100% faworytem, a nigdy gdy szanse obstawiałem na 50-50

czwórkę również sporo testowałem i 2-3 kampanie ukończyłem. Wkurzały mnie króciutkie kampanie zarówno w 3 i 4 części.

piątkę jakoś tak średnio przetrawiłem. To 3d trochę mi kompa zatykało, a poza tym mapki z początku wydawąły mi się totalnie liniowe - ot do przeciwnika prowadzila 1 - 2 drogi a resztę blokował las. W poprzednich częściach aż tak mnie to nie raziło. Tutaj dałem za wygraną.

 

No i oprócz strategii uwielbiałem grywać w Might&Magic7 - rpg na podstawie. warto, bo mimo dosyć liniowego scenariusza sama rozgrywka jest bardzo przyjemna.

Odnośnik do komentarza
Btw, gram.pl wydało właśnie superhipermega pack zawierający wszystko co do tej pory oficjalnie wydano pod sztandarem HoMM.

Więc jak ktoś przypadkowo znalazł dość okrągłą sumkę albo zna majętnego Mikołaja to może sobie sprawić takie cudo.

 

 

widzialem w MM ale chyba w bardziej przystępnej cenie :> ( nie dam sobie glowy uciac ;) ) ciezkie cholerstwo bylo :)

 

jak piszecie ze 2 jest taka genialna to wlasnie ja odpalam :) dawno nie gralem ( jestem typowym dzieckiem 3 :) ) zobaczymy co ta 2 oferuje :]

Odnośnik do komentarza
trójkę grywalem - zle nie bylo, ale szybko osiągałem frustrację, gdy nagle przeciwnik pukał do bram. Ubolewałem jedynie nad tym, że przeciwnik atakował zawsze gdy był 100% faworytem, a nigdy gdy szanse obstawiałem na 50-50

e tam... i tak większość takich bitew wygrywałem, bo AI to tylko AI; w WOGu jeszcze bardziej się gubi i bawią mnie śmiałe ataki kompa na moją ekipę bez jednostek (tylko dowódca, giermek, namiot, balista, katapulta) i jeszcze śmielsze ucieczki z pola boju :)

Odnośnik do komentarza

Ja również polecam WOGa. U mnie H3 wciąż żywy, właśnie dzięki temu wspaniałemu dodatkowi. Jeśli się go odpowiednio skonfiguruje pod własne potrzeby, gra się wyśmienicie. Masa nowych, różnych, świetnych opcji, budynków, czy jakiś nowych jednostek. Dla mnie bomba. Już od kilku miesięcy gramy w multiplayer z kumplami i nadal się nie nudzi :]

Odnośnik do komentarza

Fajna, fajna. RoE jest prosta nie licząc jednej misji bodajże, SoD sam ustawiasz stopień trudności i prawdopodobnie namęczysz się na AB, dlatego przed AB proponuję trochę pograć w scenariusze/losówki i jak nie będą stawiły problemu na co najmniej 130%, to wtedy dopiero kampanie z AB. Wtedy cała rozgrywka powinna być wymagająca, ale przyjemna i nie będzie frustrować. :)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...