Skocz do zawartości

Awatary


Gość Profesor

Rekomendowane odpowiedzi

Ale ja nie rozumiem, o co całe bicie piany? :D Niektórzy przegięli z animowanymi avkami, więc trzeba było przyciąć przy... samym Korzeniu ;) I tyle w temacie, łatwiej to wyegzekwować, niż ręcznie liczyć ilość klatek i ustalać granicę "oczojebności".

 

Poza tym jedna rzecz - dawno, dawno temu, kiedy forum nie stało nawet na drugiej wersji phpBB, a Gabe'y były jeszcze userami, sam byłem przeciwny wprowadzeniom avatarów. Później zdanie zmieniłem, bo jako facetowi, łatwiej mi było (szybciej) rozpoznać dyskutanta po charakterystycznym avatarze. Jednak forum nadal pozostało dyskusyjnym, i uważam, że nawet ewentualna rezygnacja z obrazków w ogóle by mu nie zaszkodziła :]

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
oj to tylko przykład... a to czy avt przeszkadza sami oceniacie, zresztą po co ja to piszę trzeci raz...

 

EOT.

 

EDiT

chodzi mi tylko o jedno, dlaczego za wszelką cenę chcecie unormować/zregulaminować każdy pierdół. Idąc tym tropem wkrótce dojdziemy, że zaczniemy określać minimalną ilość znaków w poście...

Nie zauważyłeś, że jesteśmy w UE? :keke:

 

Faktycznie, animowane avatary przeszkadzają w czytaniu. Każdy podręcznik użyteczności o tym trąbi. Ja też nie lubię choinek.

 

PS. Wygląda na to, że mi się na tym kompie animacje nie wyświetlają ;)

Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...
  • 7 miesięcy później...
  • 3 tygodnie później...

Mam problem z kontem, a konkretnie trzy problemy:

1. Mój avatar nie jest wyświetlany, choć napisane jest, że jest załadowany.

2. "Ocena: < 0 ( ) 3 > " - mam coś takiego przy każdym poście. O co chodzi?

3. Napisałem na forum już kilka postów, ale wciąż liczba wszystkich postów wynosi 0.

Proszę o pomoc i z góry dziękuję.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Żeby była jasność. 1 kwietnia się już skończył. Każdy kto używa awatara, który mi się nie spodoba (czyt. będzie nieregulaminowy, czy też będzie zawierał coś co może być kontrowersyjne) zostanie bezpowrotnie pozbawiony możliwości używania awatara. Od tej decyzji nie będzie odwołania. Dlatego sugeruję niektórym aby do wieczora zmienili kontrowersyjne awatary bo później nie będzie zmiłuj się. Żeby nie było, że nie ostrzegałem.

Odnośnik do komentarza

Były skargi, więc trzeba z tym zrobić porządek.

 

1. Krotko mowiac malo mi sie podoba jak ktos sobie wstawia taki sam awatar jak moj. Gwoli scislosci rzadko je zmieniam i troche sie do nich przywiazuje. Gdybym je zmienial jak niektorzy co miesiac to bym sie nie czepial. Hint: Eddie69.

 

2. Rozumiem zarty ale takie obrazki jakie on wstawia to nic innego jak pogarda dla człowieka umierającego. Fakt, że sam wstawia sobie negatywną laurkę ale tego typu obrazki powinny być blokowane przez administrację. Hint: Szczurek.

 

3. Kogos powalilo? Czemu widze kilku userow z awatarem SZk? Czemu pozwalacie na taka dezorganizacje? Hint: Nieaktualne - Szczurek.

 

4. Dlaczego administracja pozwala na agitacje polityczne? Mam na myśli awatary dotyczące Kosowa i Tybetu. Hint: Profesor, Magic

Odnośnik do komentarza

punkty 1, 2, 4 - ok, do przelkniecia.

 

ale z jednym nie moge sie zgodzic - nikt nie ma wylacznosci na zaden avatar. chyba, ze wstawi sobie tam prawce swojego autorstwa i nie zyczy sobie zeby jej uzywal ktos inny.

 

w innym przypadku absurdem jest rzadanie usuniecie przez kogos avatara tylko dlatego, ze jest taki sam jak avatar kogos innego - w przytlaczajacej wiekszosci przypadkow zdjecia/rysunki w avkach i tak sa kradzione (autorzy nie wyrazail zgody na ich uzycie w charakterze avatarow)

Odnośnik do komentarza
2. Rozumiem zarty ale takie obrazki jakie on wstawia to nic innego jak pogarda dla człowieka umierającego. Fakt, że sam wstawia sobie negatywną laurkę ale tego typu obrazki powinny być blokowane przez administrację. Hint: Szczurek.

Ten człowiek nie jest umierający, on nie żyje. Po drugie to nie jest pogarda, bo papież zawsze starał się mieć dobry kontakt z młodzieżą, a to typowo młodzieżowy tekst, ale żaden obraźliwy.

Odnośnik do komentarza
I masz do mnie pretensje o to, że ktoś ma pretensje do mnie o to, że jeszcze ktoś inny używa awatara, którego on jako pierwszy sobie wstawił a ja mu go nie usunąłem? :picard:

 

Nie zadowolę wszystkich, zawsze muszą być jacyś pokrzywdzeni przez tyrana Icona...

nie mam pretensji - dziwie sie, ze sie tym zajmujesz zamiast poslac takie bezsensowne skargi do lotem koszacym do kosza.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...