Skocz do zawartości

Rzeczy dziwne, niesamowite...


Gość Profesor

Rekomendowane odpowiedzi

Jeśli chodzi o umiejętności to też. W raz z wiekiem pogarsza się oczywiście sprawność fizyczna. Bardzo dobrze to widać. Ale Vieira to chyba zdziwieniem nie powinno być. Emerson w Realu podobnie. Mentalność z wiekiem rośnie, zdolności zostają, ale to też zależne od treningu i bazy treningowej w klubie.

Odnośnik do komentarza

Aktualnie przeprowadzam testy taktyki w Liverpoolu i zdarzyla sie ciekawa sytuacja

 

Gol przy takiej ilosci strzalow...

 

obrazek troche niewidoczny ale widac ze gola strzelil zawodnik Boltonu mimo ze druzyna oddala 0 strzalow w bramke ;] ogladalem kilka razy powtorke, pilka nie odbila sie od nikogo, mozna powiedziec ze sie wtoczyla do bramki bo stal akurat rezerwowy bramkarz ( doslownie "stal" ). dziwne...

Odnośnik do komentarza
Vetr mi działa ten link, a pod linkiem znajdziesz jak 150 klubów interesuje się jednym kolesiem :).Myśłałem, że takie rzeczy to tylko w CM4

 

A to można powiedzieć, że zawodnik jest w centrum zainteresowania :keke:

 

Widać co nieco zostało w 07 z CM4 ;)

A teraz działa ?

150 klubów

Naliczyłem 151 :P

 

Działa ;)

 

Sympatycznie to wygląda ;]

Odnośnik do komentarza
Vetr mi działa ten link, a pod linkiem znajdziesz jak 150 klubów interesuje się jednym kolesiem :).Myśłałem, że takie rzeczy to tylko w CM4

 

A to można powiedzieć, że zawodnik jest w centrum zainteresowania :keke:

 

Widać co nieco zostało w 07 z CM4 ;)

A teraz działa ?

150 klubów

Naliczyłem 151 :P

 

Działa ;)

 

Sympatycznie to wygląda ;]

Wyścig Szczurów :lol:

 

 

 

EDIT: To było na początku grania w FM07 , ale jakoś nie chciało mi się te- go wstawić

Odnośnik do komentarza

Raz

Dwa

 

Skoro mój zespół był taki słaby, to dlaczego oddałem 11 strzałów i zdobyłem gola ??. Dlaczego miałem więcej udanych wślizgów, wygranych górnych piłek i dośrodkowań ??

 

Denerwują mnie takie komentarze :/

 

I jeszcze jedno. Po meczu nius o kontrowersyjnej bramce dla Barcelony. Padła "podobno" ze spalonego. Moment podania

 

Jak byk był spalony, więc skomentowałem tę sytuację jako skandal :P i w odpowiedzi dostaję niusa, że potwórki wykazały, że sędzia miał rację, a ja zostałem PO RAZ KOLEJNY upomniany przez ZPN, mimo że wszcześniej ani razu nie komentowałem takich decyzji.

 

Bez sensu :/

Odnośnik do komentarza

Nawet jeśli zostajesz pierwszy raz upomniany przez ZPN to dostajesz informację o "kolejnym upomnieniu". Chyba każdy tak ma.

 

Mnie bardziej irytują teksy typu: Leeds fukiarze, wymęczone zwycięstwo Leeds, podczas gdy przez caluśki mecz kontroluję sytuację, mam dużą przewagę i wygrywam 2:0 lub 3:1.

Odnośnik do komentarza
Raz

Dwa

 

Skoro mój zespół był taki słaby, to dlaczego oddałem 11 strzałów i zdobyłem gola ??. Dlaczego miałem więcej udanych wślizgów, wygranych górnych piłek i dośrodkowań ??

 

Denerwują mnie takie komentarze :/

 

I jeszcze jedno. Po meczu nius o kontrowersyjnej bramce dla Barcelony. Padła "podobno" ze spalonego. Moment podania

 

Jak byk był spalony, więc skomentowałem tę sytuację jako skandal :P i w odpowiedzi dostaję niusa, że potwórki wykazały, że sędzia miał rację, a ja zostałem PO RAZ KOLEJNY upomniany przez ZPN, mimo że wszcześniej ani razu nie komentowałem takich decyzji.

 

Bez sensu :/

 

 

Bez sensu jest ten aspekt w grze. Zrobili go tak, zeby bedac po slabym meczu wkurzonym moc sie wyladowac. Ale jak masz racje to tylko napisza, ze sedzia sie pomylil, a jak nie masz to juz jakies kary, odsylanie na trybuny itd. A czesto jest tez tak jak miales, ze sedzia sie pomylil, Ty go krytykujesz, a ZPN przyznaje racje sedziemu tak jak na skrinach.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...