Skocz do zawartości

Podziękowania dla Krzyśka Ścibiorka


Icon

Rekomendowane odpowiedzi

Po 11 latach ciężkiej pracy główny researcher polskiej bazy danych postanowił powiesić buty na kołku i oddać stery w ręce Krzysztofa Sroki. Chciałbym publicznie podziękować Krzyśkowi za lata współpracy, dzięki której polska baza danych w Football Managerze wygląda tak dobrze. W głównej mierze to Krzyśkowi Ścibiorkowi zawdzięczamy to, że polska liga w ogóle jest w FMie.

 

Miałem okazję współpracować z Krzyśkiem przez kilka lat i oceniam ją pozytywnie. Mieliśmy co prawda czasem odmienne zdanie odnośnie reputacji klubów i potencjału poszczególnych graczy, ale zawsze dochodziliśmy do jakiegoś porozumienia. Nie wiem jak będzie się układała współpraca z nowym szefem researcherów, ale to temat na inną dyskusję.

 

Krzyśkowi życzę powodzenia, a społeczności FMowej aby nowy HR był przynajmniej w połowie tak obiektywny jak ten odchodzący na emeryturę.

Odnośnik do komentarza

Na pewno większość z Was otrzymała email lub dowiedziała się z portali FM o rezygnacji Krzyśka Ścibiorka. Dla wielu w tym i również dla mnie było to zaskoczeniem.

Niestety próby namówienia do pozostania spełzły na niczym i Krzysiek postanowił odejść (przedwcześnie :_confused: ) na emeryturę.

I ja w tym miejscu pragnął bym mu również podziękować za współpracę, wniesiony wkład w tworzenie CM/FM i wszystkie lata gdy mogłem cieszyć się grywaną polską ligą.

Ale jak to mówią „show must go on”.

Przybywa danych, baza się rozrasta i jedna osoba nie jest w stanie nad tym zapanować, dlatego do zespołu tworzącego dołączył Mateusz Gietz.

Jego priorytetem będzie Ekstraklasa i 1 Liga, za kształt których do końca nie jesteśmy zadowoleni.

Na pierwszy ogień do poprawy są finanse, sporo drobnych zmian już zostało zrobione ale najważniejsze to przekonanie SI do wprowadzenia polskich znaków.

Jesteśmy dobrej myśli i liczymy że nie zawiedziemy polskich graczy.

 

K.Sroka

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...