Skocz do zawartości

Fantasy NBA


Lucas07

Rekomendowane odpowiedzi

Ze mnie się śmiano, że wziąłem Bryanta, on jest top3 punktującym u mnie w tej kolejce, zdobył 153 punkty, przy 164 Odoma i aż 192 Rudego Gaya. Nie spodziewałem się tak wysokiego zwycięstwa z Kowalinho - 1088:642, ale prawdą jest, że ponad 100 punktów oprócz wymienionych wcześnie zdobyło jeszcze 2 graczy (Duncan i Williams), a Harrington nie był wcale gorszy (94). Teraz pewnie za pewno coraz gorzej :)

Odnośnik do komentarza

Ja, niejaki czinaski pobiłem warszawskie Smoki tylko 29 punktami, a wszystko dzięki ostatniej kolejce którą wygrałem 58 oczkami. :D Ciesze się z wyboru R. Jeffersona, na którego nie liczyłem za bardzo, a który ukłuł prawie 100 pkt. Niestety przeczuwam porażkę w drugiej kolejce z niejakim Melerem, gdyż Brooks kontuzjował sobie kostkę i będzie poza grą przez 4-5 tygodni. :( Ale będziemy dzielnie walczyć! :war:

Odnośnik do komentarza

2-0 po dwóch meczach - kto by się tego spodziewał. Spotkanie z Silesia Hawks nie było tak emocjonujące jak poprzednie, spokojnie prowadziliśmy od początku i widać było po rozkładzie gier, że Czinaski ma małe szanse mnie dogonić :) ostatecznie stanęło na 515-445. Jestem bardzo zadowolony i liczę na 3-0 :)

Odnośnik do komentarza

Dwa mecze i dwie porażki :/. Najpierw lepszy okazał się Dudek, a teraz zibii, ale w tej kolejce będę grał z Roninem, który ma 1-1 i może wreszcie uda się wygrać. Bez Kamana [kontuzja, nawet nie wiem kiedy wraca] będzie ciężko, dobrze że do gry wrócił wreszcie Randolph, bo bez PF i C z S5 byłoby bardzo ciężko. Cieszy dobra forma Derona, zawodzi Korver i Hill, a po Mozgowie też spodziewałem się lepszych statystyk.

Odnośnik do komentarza

No i w końcu nadeszła porażka, zaledwie 8 pkt z Kwidzyń Bulls CMF (whatever). No ale porażka to porażka i różnica punktowa na nic w ostatecznym rozrachunku. Nie ma jednak co narzekać, mimo, że zagraliśmy słabo :) Zawiodłem się ostatniego dnia, przegrywaliśmy 16 pktami i mieliśmy 4-3 w zawodnikach a udało się odrobić tylko połowę straty :/

Odnośnik do komentarza

Zimny z takimi zawodnikami to mozesz wygrac lige, jesli utrzymaja onie forme.

 

Ja jestem zadowolony z moich graczy - po słabym początku i porażce przyszła pora na dwa zwycięstwa.

 

W ostatniej kolejce, niezmiernie ucieszył mnie znaczny progres w grze STATa. A swoje grosze dokładają zawsze Love, Beasley, Curry i Ginobili. Jak utrzymają wszyscy forme to liczę po cichu na PO :)

Odnośnik do komentarza

No i jak dotąd niezwyciężone Kilece 69ers zostały pokonane!

 

Niezmiernie cieszy mnie postawa mojej podstawowej piątki. Oby tak dalej!

 

 

no coz, bardzo wyrownany i pasjonujacy pojedynek, choc do konca wierzylem ze w ostatnim dniu Cie dogonie ;) tak czy tak, gratulacje i KUTGW!

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...