Skocz do zawartości

Fantasy NBA


Lucas07

Rekomendowane odpowiedzi

Dla mnie to podobnie jak dla cubbka nie problem, a chyba większość z nas czeka na inaugurację, więc ustawiłem na 22 :> Przypominam o mailach i potwierdzaniu zaproszeń!

 

Nie dostałem maili jeszcze od: Hawkeye, Frodo i płaskiego

 

edyta mówi o problemie, który zgłosił mi Ronin. Przy robieniu ligi zaznaczyłem, żeby gra wylosowała kolejność w drafcie jak już będzie 16 zawodników, ale później zmieniałem formułę draftu i to się automatycznie zmieniło, więc obecnie kolejność w drafcie wygląda tak jak kolejność dostawania zaproszeń. W sumie to bez różnicy, bo ten z numerem pierwszym nie musi mieć najlepszego składu, ale w tym wypadku ja jestem tą osobą i chcę, żeby było sprawiedliwie. Próbowałem zmienić teraz kolejność wyborów w drafcie, ale nie mamy pełnej ligi i będę mógł to zrobić dopiero jak cała 16 potwierdzi zaproszenia. Drugą możliwą opcją wyboru jest losowanie godzinę przed draftem i jeśli przed 21 każdy potwierdzi zaproszenie to zmienię ustawienia losowania kolejności draftowej.

Odnośnik do komentarza

Zmieniłem ustawienia draftu, o 21:00 gra wylosuje kolejność wybierania :)

 

Wpadłem na moim zdaniem ciekawy pomysł i chcę go tu przedyskutować. Jeśli przejdzie to: napiszę do jakiegoś moda, żeby wyczyścił ten temat, a w pierwszym poście wrzucę informacje o naszej lidze, terminarz, rostery itd., pod rosterami byłyby trzy analizy (ode mnie - założyciel ligi, drugiej osoby z naszej ligi, której chciałoby się pisać o wszystkich drużynach i trzecia od trenera opisywanej drużyny), po każdej kolejce wrzucałbym podsumowanie z wynikami, jakimś opisem spotkania, a pod nim byłyby wypowiedzi "trenerów", które dostawałbym na PW/GG (chciałbym, żeby wszystko było przejrzyste) :) Co Wy o tym myślicie?

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...