Skocz do zawartości

Stalowa Pomarańcza


Makk

Rekomendowane odpowiedzi

Jestem z Bielan. Jestem z Chomiczówki.

Warszawa moje miasto.

 

Jakoś tak nigdy za bardzo nie kibicowałem Legii, a tym bardziej Polonii. Parę razy widziałem Czarną L na żywo, paręnaście meczy w TV. I to wszystko.

Za to ukochałem sobie klub przedstawiany jako 3 siła stolicy- HKS Hutnik Warszawa. (obecnie BKS- Bielański Klub Sportowy)

 

Hutniczy Klub Sportowy Hutnik Warszawa został utworzony 21 kwietnia 1957 roku. Na samym początku były różne sekcje sportowe prowadzone takie jak:

- gimnastyka artystyczna,

- tenis stołowy,

- kolarstwo,

- siatkówka,

- piłka ręczna,

- boks,

- żeglarstwo,

- szachy,

- brydż

i oczywiście piłka nożna.

 

Obecnie pozostałość (futbol) to praktycznie bida z nędzą ale dają chłopaki radę. W przeciągu najbliższych kliku lat mają być przywrócone pewne dyscypliny oraz założenie profesjonalnej szkółki młodzieżowej. Będzie to możliwe przy współpracy okolicznych kilkudziesięciu szkół. Ale to przyszłość i wizja prezesa.

 

Największe sukcesy naszego Hutniczka to:

- pierwszy awans do III ligi - 1965

- pierwszy awans do II ligi - 1983

- drugi awans do II ligi - 1986

- trzeci awans do II ligi - 1990

- wicemistrzostwo Polski juniorów (w pierwszym meczu przegrana 1:2, a w drugim remis 1:1 z Lechem Poznań) - 1987

- 1/8 finału Pucharu Polski 1991 (we wcześniejszej fazie wygrana z Lechem Poznań - Mistrzem Polski z tego sezonu)

- czwarty awans do II ligi - 1992

- najwyższe w historii klubu, 6. miejsce w II lidze - 1992/93

- Puchar Polski na szczeblu okręgowym - 2007/08 (po wygranej 1:0 z Legią II Warszawa)

 

Jedną z ciekawostek jest to właśnie iż wyżej niż druga liga nigdy nie zaszliśmy. A przez nasz skład przewinęły się takie postacie jak:

- bracia Żewłakow,

- Grzegorz Szamotulski,

- Juliusz Kruszankin,

- Krzysztof Iwanicki,

- Marcin Mięciel,

- Andrzej Strejlau (był trener choćby oraz dumny mieszkaniec Bielan ;) ),

- Janusz Wójcik (trener w 1978 roku)

czy też Jerzy Engel, który trenował nas w latach 1976-77, 1982-85.

 

Na chwilę obecną szacownym prezesem jest pan Maciej Purchała- który kocha bielański klub ponad życie. Postanowił wyciągnąć go ze skraju bankructwa i zrobić porządny Football Club.

Pomarańczowo- czarny FC Hutnik zaczyna walczyć.

HKS posiada bardzo wiernych kibiców nawet w 4 lidze polskiej, w której obecnie występuje. A dokładnie 4. liga grupa mazowiecka. W obecnym sezonie (2010/2011) po 11 kolejkach zajmujemy pierwsze miejsce.

Śmiem twierdzić iż są najwierniejsi i najlepsi w lidze. oto jeden z dowodów->

 

Przyjaźń jest z Legią. Nie lubimy się: baaardzo z Polonią i MKS Mława. Ten drugi występuje obecnie także w naszej grupie więc może być ciekawie podczas boi o ligowe pkt.

W obecnych rozgrywkach graliśmy z MKS- em u siebie i był remis 0-0. Jedyna strata punktów jak na razie.

 

Chciałem opisać grę. Nie będzie głębokiej i fantazyjnej fabuły i takich tam.

Lubię Hutnika i dlatego będę nim grał w FM- a.

 

Wersja FM: 2010

Baza danych: mała

Ligi: wszystkie 5 polskich

Start: 2009/2010

Klub: Hutnik Warszawa (4 liga)

Zasady: własne (bez HC, edytorów itp)

Dodatki: Polskie Ligi Update v0.9

 

Zespół stworzyłem na wzór oryginału na ten sezon- tj 2010/2011. Zrobiłem wszystkich grajków, prezesa i cały sztab szkoleniowy.

Odnośnik do komentarza

Imię i nazwisko: Ricardo Maciek Makaa

Urodzony: 17.02.1982

Narodowość: Polska

Drugie obywatelstwo: obywatel Wysp Cooka

Doświadczenie: Automatycznie

Ulubiony klub: Real Madrid

Wybrany klub: Hutnik Warszawa

 

Po włączeniu gry ukazuje się nam następujący skład:

BKS Hutnik Warszawa

 

Dostałem 0 zł na transfery i ledwie 200 tys zł na pensje dla całego teamu.

Cóż miałem począć?!

Ściągnąłem z wolnego transferu:

- Dominik Szachnowicz (oś)

- Piotr Ściebura (wo/opp)

- Dmytro Dyachenko (gk)

- Robert Cychol (pś)

 

Do tego wypożyczyłem z Legii, która stała się moim klubem patronackim:

- Adam Banasiak

- Patryk Kamiński

- Maciej Górski

 

Miałem jeszcze paru na oku ale budżet na płace w wysokości max 1000 zł miesięcznie nie przekonał nikogo więcej.

To nic.

Postanowiłem powalczyć tym co mam. Najwyżej po awansie wymieni się piłkarzy.

 

Co do składu to podstawowym GK będzie Dyachenko (co prawda ma 30 lat ale daje rade), Szachnowicz i Ściebura to ogromne wzmocnienie naszej defensywy.

Górski razem z Lewickim będą pierwszymi napastnikami. Lewy może nie jest wybitny ale za to szybki, wysoki i skoczny.

W drugiej linii będzie walczył dzielnie Konopka (dpś) a w ataku wypożyczona dwójka z Łazienkowskiej.

 

Taktykę zastosuję własną- zmodyfikowana deczko Dominacja czyli tu Dominacja_HKS. Różni się tym:

- wysunąłem linię obrony na maxa,

- szerokość gry na maxa,

- tempo szybkie,

- kontry,

- ofsajdy.

 

Ustawienie drużynowe zmienione.

 

Kadrę mamy bardzo młodą- średnia wieku zespołu to 20 lat. 3/4 składu to wychowankowie Hutnika.

 

Dodatkowo podpisałem umowy partnerskie z Przyszłość Włochy, Okęcie Warszawa, Drukarz Warszawa.

 

Na wstępie zagraliśmy sparingi:

Hutnik 5-0 Hutnik u21

Hutnik 3-1 KS Żory

Okęcie 1-3 HKS

HKS 3-0 Warta Śrem

HKS 3-0 Włókniarz Pabianice

HKS 0-3 Legia

HKS 3-0 Piast Kobylnica

 

Jak widać wyniki nie powalające. No cóż, co można więcej z takimi grajkami.

Ale jak to się mówi- to tylko sparingi i przygotowania do sezonu.

Odnośnik do komentarza
U mnie podobna rolę pełni Panama :)

Panama też ładny kraj, ładne kobiety ;)

 

Pierwszy mój oficjalny mecz to pojedynek w Pucharze Polski 2. Runda Kwal.:

 

Zwolenianka Zwoleń 0-6 HKS

`2 Lewicki

`17 Lewicki

`33 Cimochowski

`45 Antolak

`72 Cimochowski

`78 Tarnowski

[statystyki meczowe]

 

 

Następnie udaliśmy się do Jazgarzewa na mecz ze Spartą aby zagrać pierwszy mecz ligowy pod moim dowództwem:

 

Sparta 0-6 HKS

`13 Kamiński

`21 Banasiak [kar]

`27 Szachnowicz

`47 Górski

`62 Banasiak

`68 Tarnowski

[statystyki meczowe]

 

 

W Pucharze Polski 3. Runda Kwal.:

 

Leśnik/Rossa Manowo 0-1 HKS

`36 Banasiak

[statystyki meczowe]

 

 

Nie wiem czemu tak słabo. Chyba po tych wysokich wygranych choopakom coś odbiło ;)

Mało strzałów, bardzo słaba gra. Rywal wcale się tak na prawdę ostro nie bronił.

 

Dalej był powrót do ligi i:

 

HKS 4-0 UKS Łady

`16 Górski

`25 Kamiński

`67 Górski

`75 Kamiński

[statystyki meczowe]

 

 

Piękny popis dwóch piłkarzy wypożyczonych. Ten mecz był totalnym przeciwieństwem poprzedniego. Powinniśmy wygrać wyżej. Ale i to cieszy.

 

Puchar Polski 4. Runda Kwal.:

 

Olimpia Zambrów 0-1 HKS

`69 Banasiak

[statystyki meczowe]

 

 

To nam się udało! Z wyżej notowaną Olimpią wygraliśmy po bardzo ładnym strzale z rzutu wolnego. Spotkanie jak widać wyrównane. I jak to bywa- jedna jedyna szansa, jeden strzał i mecz wygrany!

 

Po tym wracamy na chwilkę na zmagania ligowe:

 

MKS Ciechanów 0-1 HKS

`15 Banasiak

[statystyki meczowe]

 

 

Puchar Polski 1. Rnd.:

 

Chojniczanka Chojnice 3-1 HKS

[statystki meczowe]

 

 

Odpadamy. Przegrywamy z zespołem w tym meczu lepszym. Dużo lepszym. Niby są tylko klasą rozgrywkową wyżej od nas ale zagrali dużo lepiej. Spokojnie mogę powiedzieć iż to wina obrońców wszystkich. gdyby nie oni jakoś może byś wywalczyli zwycięstwo.

 

W Europejskich Pucharach (w LM kwal.) Lech przegrał z Olympiakosem(1-3 w dwu meczu).

 

Po porażce nagadałem drużynie i wyniki przyszły. Największe objazd dostał formacja defensywna, która w następnym spotkani mocno się zrewanżowała i pozwoliła przeciwnikowi oddać tylko 1 strzał!

 

HKS 5-0 Kryształ Glinojeck

`4 Banasiak

`9 Górski

`42 Kowalik

`60 Banasiak

`81 Kamiński

[statystyki meczowe]

 

 

HKS 5-0 Mazowsze Grójec

`16 Konopka

`36 Tarnowski

`49 Giedronowicz

`57 Szachnowicz

`90 Szachnowicz [kar]

[statystki meczowe]

 

Jak mówiłem na początku- sparingi nie są miarodajne ;)

Jesteśmy bardzo silni w ofensywie ale także radzimy w defensywie. Bardzo cieszy ten fakt, szczególnie iż nie posiadamy jakiegoś dobrego GK.

 

BTW: co to za skin?

skin- OXODARK

 

Co do składu to podstawowa jedenastka wygląda tak:

Dyachenko (gk), Szczachnowicz (oś), Błotnicki (oś), Ściebura (wop), Goluch (wol), Konopka (dpś), Kamiśnki (pś), Tarnowski (pś), Banasiak (opś), Górski (n), Lewicki (n)

 

Rezerwowym żelaznym jest:

Witkowski, Antolak, Cimochowski

Odnośnik do komentarza

8 dni po meczu siebie zapakowaliśmy się w autokar i udaliśmy się do Mławy.

 

Mój kolega z pracy jest właśnie stamtąd i zawsze po weekendzie dogryzamy sobie aropos meczów nasz ulubionych Teamów.

Na dzień 13.09.2009 zajmowaliśmy pozycję nr 1 w lidze a MKS nr 3.

 

MKS Mława 0-3 HKS

`6 Kamiński

`11 Lewicki

`31 Banasiak

 

4 minuty i praktycznie po meczu. Mecz nie był ostry mimo walki między sobą- w sumie tylko 14 faulów, 1 żółta kartka. I to dla nas- gram jak było widać stylem dosyć agresywnym.

 

[statystki meczu]

 

Nadal pozostajemy jedyną niepokonaną drużyną w lidze mazowieckiej po 6 kolejkach.

Wszystko by było pięknie- dużo strzelonych bramek, mało straconych, atrakcyjna piłka dla oka kibica. Do czasu. I ten czas właśnie nadszedł, pod czas meczu z Mszczonowianką:

 

Hutnik 4-2 Mszczonowianka Mszczonów

`39 Szachnowicz [kar]

`43 Pyrka

`74 Foszmańczyk

`76 Lewicki

`79 Lewicki

`90 Antolak

[statystyki meczu]

 

Ufff udało się. Z wyniku 1-2 wyciągneliśmy na 4-2. Wielkie serce do gry pokazał Lewicki- nie dość iż zdobył dwie bramki w (chyba) decydującym momencie to jeszcze został MoM tego pojedynku.

Mi osobiście nie spodobał się fakt, że straciliśmy dwa gole u siebie.

I jak to już bywa- tak się zaczynają serie. Raz dobre raz złe. My wdepnęliśmy w tą drugą:

 

MKS Przasnysz 1-2 HKS

`53 Górski

`56 Janik

`75 Banasiak

[statystyki meczu]

 

Górski wrócił po małej kontuzji kolana. Tak patrzę i myślę sobie iż szkoda chłopaka. Ma 19 lat, obiecujący bardzo zawodnik tylko te krótkotrwałe kontuzje są nie fajne.

Banasiak po raz Nty już pokazał swój kunszt w strzelaniu z wolnego-> oo z tego miejsca!

Jak tak dalej będzie się rozwijać to zostanie Polskim Beckhamem ;)

 

Mówiłem o czarnej serii- serii straconych bramek. Kolejna nadeszła w meczu z Bugiem. Na Marymonckiej podejmowaliśmy ich:

 

HKS 5-1 Bug Wyszków

`5 Kamiński

`9 Banasiak

`48 Górski

`50 Moskal

`84 Szachnowicz

`90+1 Antolak

[statystki meczu]

 

Tym razem wszystkie nasze bramki zdobyliśmy centralnie z pola karnego.

 

Na następny pojedynek ligowy udaliśmy się do pobliskiego Radomia:

 

Broń Radom 0-4 HKS

`41 Górski

`56 Cichoń [sam]

`76 Górski

`82 Górski

[statystki meczu]

 

Pisałem już iż imiennik mój jest młodym talencikiem-> z tych miejsc sobie postrzelał.

 

11 kolejka 4. ligi g. mazowiecka to spotkanie ponownie na Marymonckiej 42:

 

HKS 4-0 Tęcza Płońsk

`7 Lewicki

`11 Kamiński

`46 Goluch

`50 Kamiński

[statystyki meczu]

 

Na szczególną uwagę zasługują dwie rzeczy:

1) Tęcza nie oddała na naszą bramkę ANI JEDNEGO strzału!!! Przez całe 90 minut!

2) bramka zdobyta przez mojego lewego obrońcę Golucha-> prawie jak Roberto Carlos ;)

 

Kolejne 3 pkt dopisane.

 

Jak to bym w rozgrywkach, dnia 24.10.2009 udaliśmy się na mecz wyjazdowy ze Zwolenianką.

Zwoleń okazał się baardzo gościnnym miasteczkiem i oprócz hamburgerów i pepsi pozwolono nam na:

 

Zwolenianka Zwoleń 0-5 HKS

`4 Lewicki

`13 Banasiak [kar]

`18 Lewicki

`38 Szachnowicz

`72 Lewicki

[statystki meczu]

 

Pisałem o gościnnych kanapkach? To dorzucę chyba możemy to nazwać prezentem od piłkarzy ze Zwolenia- nie nękali za bardzo naszego GK.

 

Po tym pogromie tabela 4. liga grupa mazowiecka wygląda tak właśnie.

 

Jestem deczko zdziwiony, że tak dobrze nam idzie.

W większości to dzięki:

Lewicki- 10 bramek

Górski- 9 bramek

Kamiński- 8 bramek

Banasiak- 11 bramek

Szachnowicz- 6 goli.

 

Remes Puchar Polski trwa w najlepsze. Tu są wyniki zakończonej 6. Rundy-> i tu duża niespodzianka- proszę sobie ją poszukać. :D

 

Nastał koniec października, a tabele ligowe wyglądają:

- I Liga Polska

- Ekstraklasa

 

Z ciekawostek to jeszcze-> Grupa H Ligi Europy i wyniki Lecha

Odnośnik do komentarza

Wracamy do walki ligowej po wolnej sobocie ;)

 

Wczoraj Hutnik na wyjeździe zremisował tylko 2-2 z Kasztelanem Sierpc. Nadal utrzymaliśmy lidera w tabeli. Ale przewaga z 10 pkt nad drugą lokatą zmalało do 6. Może w FM- ie pójdzie Hutniczkowi lepiej pod moją wodzą.

 

Więc jedziemy dalej.

Po wycieczce do Zwolenia czas przyszedł na bycie gospodarzem w pojedynku ze Skrą Obory. A tu poszło bardzo skromnie:

 

Hutnik 1-0 Skra Obory

`90+4 Kamiński

Szachnowicz czerw/k `4

[statystyki meczu]

 

Jak widać od 4 minuty graliśmy w 10ciu. Nie mogliśmy sforsować obrony Skry, ale i oni też nie mogli się dobrać do bramki Dyachenki.

 

Standardowo następny mecz mieliśmy na wyjeździe. Pojechaliśmy do Grodziska Mazowieckiego:

 

Pogoń Grodzisk Mazowiecki 0-3 HKS

`21 Tarnowski

`25 Górski

`40 Lewicki

[statystyki meczu]

 

W 4 minuty było praktycznie po meczu. Przy stanie 2-0 piłkarze z Grodziska zaprzestali grać. Ograniczyli się jedynie do obrony. Ja dokonałem zmian w ofensywie aby odpoczęli Górski i Lewicki. I wynik 3-0 dowieźliśmy do końca bez specjalnych napięć. Jeszcze w 88 minucie Tarnowski miał szanse strzelić z karnego ale nie trafił. Wynik bardzo nas zadowalał i w takiej postaci.

 

W pierwszej kolejce spotkań 4 ligi graliśmy ze Spartą Jazgarzew. Teraz przyszedł czas na rewanż.

Dnia 14.11.2009 mecz odbył się przy ulicy Marymonckiej na Bielanach w Warszawie.

Spotkanie i gra bardzo spokojna z naszej strony. Nakazałem chłopką grać spokojnie, strzelić ze dwie bramki i nie przemęczać się dalej. Gdyż za 2 tygodnie czekał nas pojedynek derbowy Warszawy- Hutnik i Ursus.

 

HKS 3-0 Sparta

`41 Tarnowski

`63 Lewicki

`82 Lewicki

[statystki meczu]

 

Nie wiem już który to mecz gdzie nasza obrona praktycznie nie dopuszcza przeciwnika do naszej bramki. Bo chyba tak właśnie można nazwać AŻ 2 strzały oddane na naszą bramkę przy 24 naszych.

Przed tym pojedynkiem Sparta zajmowała 7 miejsce w tabeli. Po- sytuacja się nie zmieniła.

 

W drugim pojedynku na początku sezony graliśmy z UKS Łady i był wynik 4-0 dla nas. Teraz przyszedł czas na mecz rewanżowy. Skończyło się tak samo:

 

UKS Łady 0-4 HKS

`9 Kamiński

`45+1 Banasiak

`50 Górski

`68 Kamiński [kar]

[statystyki meczu]

 

Proszę zwrócić uwagę na strzały i strzały celne obu ekip. Chyba jednak dobrałem odpowiednią taktykę ;)

Banasiak tym razem nie strzelił tego gola z rzutu wolnego tylko praktycznie wjechał z piłką do bramki-> ooo tak!

 

Czas na pojedynek derbowy. Małe derby Warszawy. Na mecz z 28.11.2009 pojawił się na naszym stadionie aż 175 widzów. Jest to rekord w tym sezonie.

 

Hutnik Warszawa 2-0 Ursus Warszawa

`9 Górski

`45 Banasiak

[statystyki meczu]

 

Kolejny dobry mecz w naszym wykonaniu, mecz ponownie bez starty bramki. A to oznacza tyle, że Dyachenko jest nie pokonany w lidze od 720 minut!! Jest to moim zdaniem niesamowity wyczyn. Dostał chłopak umiarkowane pochwały.

Do tego też mamy nowy rekord- 14 spotkań bez porażki.

 

Najlepsi moi strzelcy to:

Lewicki- 13 bramek,

Banasiak- 13 bramek,

Górski- 12 goli,

Kamiński- 11 goli,

Szachnowicz- 6 bramek.

Odnośnik do komentarza

Nastała przerwa zimowa w naszym kraju.

Mam nadzieję iż wiosna przyniesie nam podobne wyniki sportowe oraz poprawi finanse.

 

Skorzystałem w przerwie i poprosiłem prezesa o dorzucenia jakiś pieniążków na wynagrodzenia dla zawodników. Zgodził się. Więc się troszkę wzmocniliśmy:

- Abdul Sesay (Sierra Leone,N)

- Sékouba Soumah (Gwinea, NŚ)

 

Obaj przyszli za free. Są to dwa transfery na przyszły sezon. Wiadomo iż Górski po dobrym sezonie u mnie wypożyczenia nie przedłuży na następny rok. Myślę iż porządne ludzie.

Dodatkowo zaplanowałem 4 sparingi:

- Hutnik Warszawa u21 (D)

- Strumyk Malawa (W)

- ŁKS Łódź (W)

- Prosna Kalisz (D)

 

Dla kasy oczywiście.

 

Hutnik 5-2 Hutnik u21

`19 Kowalik

`26 Soumah

`32 Bąk [sam]

`70 Nawrocki

`73 Sesay

`90 Soumah

`90+1 Sesay

Skład bardzo rezerwowy+ dwóch nowych napastników.

 

Strumyk Malawa 0-2 HKS

`14 Sesay

`77 Soumah

`88 Konopka

 

ŁKS Łódź 6-3 HKS

Mięciel `5 `53 `61 `66

Gikiewicz `11

Nowacki `38

Górski `18

Nowaski [sam]`32

Kamiński `57

 

Widać ile klas nas różni. ŁKS jest w 1 lidze, my w 4. Musi przed tą ligą dużo wzmocnień dokonać. ale to jeszcze. Na razie czeka nas na bank 3 liga. Jak będziemy grać tak dalej to mistrzostwo czwartej ligi jest nasz baz problemu.

 

Hutnik 5-0 Prosna Kalisz

`14 Szachnowicz

`60 Sesay

`62 Sesay

`69 Sesay

`90+1 Soumah

 

Ściebura wypadł nam ze składy na jakieś 6 tygodni. Na jego miejsce na razie wskoczy Cichmiński.

 

Jak widać Sesay(6 bramek) sprawuję się lepiej w sparingach niż Soumah(4 bramki).

 

Kluby czołowe Ekstraklasy dokonywały ciekawych transferów:

Lech:

-> Arboleda do Lyonu za 15mln zł

-> Peszko do Olympiakosu za 18mln zł

-> Stilic do PSV za 18mln zł

-> Santos do Internacional za 6.25mln zł

<- Gilson Silva z Etoile za 13mln zł

<- Bekoe z Petrojet za 11mln zł

 

Legia:

-> Astiz do Athletic za 12mln zł

-> Cabral do Boca za 4.75mln zł

-> Iwański do Stade Rennais za 44mln zł

-> Choto do Salzburg za 31mln zł

<- Mabizela z Platinum Stars za 400tys zł

<- Idrissou z Freiburg za 70tys zł

 

Wisła:

-> Rios do River za 16mln zł

-> Paweł Brożek do PSG za 33mln zł

-> Piotr Brożek do Auxerre za 2.1 mln zł

<- Hadj Aissa z ES Setif za 3.25 mln zł

<- Sebastian Mila z Śląska za 7.5 mln zł

<- Goumundsson z FH za 400tyz zł

 

Jaką taktykę stosujesz, że tak wszystkich kosisz?

KUTGW dla Ciebie ;)

@Mikhailo- zmodyfikowana Dominacja_EdB ;) w pierwszym poście opisana. W ciągu 2 dni postaram się wrzucić na FMZone.

 

Za to masz u mnie plusa... ;] To chyba najbardziej hard core'owa Repra do grania. Polecam wszystkim ta reprę!

dzięki! taaa wiem, na początku styczności z FM2010 wybrałem się tam grać w lidze i w reprezentacji :]

Odnośnik do komentarza

Pierwszy mecz po Świętach i po Sylwestrze zagraliśmy u siebie, przy Marymonckiej 42.

Przyjechał do nas MKS Ciechanów. Po odbytych spotkaniach towarzyskich byłem dobrej myśli przed rundą wiosenną.

 

HKS 10-1 MKS Ciechanów

`3 Sesay

`11 Sesay

`14 Konopka

`27 Nowicki

`40 Banasiak

`42 Tarnowski

`58 Kamiński

`62 Sesay

`72 Kamiński

`75 Sesay

`89 Konopka

[statystki meczu]

 

Wzieliśmy przykład z PSV, które dziś pokonało Feyenoord 10-0! Aż się wynik meczu na tablicy nie zmieścił- mamy zwykłą tablicę z Carrefoura :kekeke:

Po pierwsze- ładne strzelanie pokazał Sesay (4 bramki), po drugie niestety straciliśmy gola. Po 760 minutach bez gola Dyachenko w końcu puścił. Z około 3 metrów pokonał go Nowicki.

Ale myślę iż zemsta była słodka ;)

 

Dzień później tj 7.03.2010 doszło do pojedynku:

[3miejsce] MKS Przasnysz 1-0 Ursus Warszawa [2miejsce]

 

Po tym pojedynku nasz przewaga wzrosła do 19 pkt nad Ursusem. My mamy 54 oni 35 pkt.

Zresztą sami sobie obejrzyjcie tabelą ligową na dzień 10.03.2010-> Polska IV Liga grupa: Mazowiecka

 

W Siódmej Rundzie Pucharu Polski: (ciekawsze wyniki)

Lech 1-2 d Piast

Jagiellonia 4-0 Spartakus

Nielba 1-1 k Wisła

Polonia Bytom 0-1 Pogoń

 

Kolejny zespół został rozgnieciony przez Stalową Pomarańczę z Bielan!

Wyjazd do Glinojecka się właśnie tak zakończył ;)

 

Kryształ Glinojeck 0-6 HKS

`5 Konopka

`9 Sesay

`12 Sesay

`14 Kamiński

`26 Sesay

`45 Piros

[statystyki meczu]

 

Na szczególne uznanie zasługują dwie bramki:

strzał Pirosa- oo taki

i strzał Konopki- oo taki!

Sesay popisał się ładnym hattrickiem i w 2 meczach ma już 7 goli!!

 

Do końca sezonu zostało jeszcze 11 spotkań. Liczę na zdobycie 33 pkt :D Czyżby sezon bez straty punktów? Czemu nie.

I zaczęliśmy tą drogę:

 

Mazowsze 0-6 HKS

`24 Soumah

`26 Kamiński

`35 Sesay

`37 Soumah

`41 Soumah

`45+1 Soumah

[statystyki meczu]

 

Grójec troszkę nas pocisnął- ale Dyachenko był na posterunku i nie dał się zaskoczyć.

 

Kolejny mecz odbędzie się na Bielanach. Przyjeżdżają do nas z Mławy. Postaramy się oklepać ich jak tych ostatnich! Przy poprzednim spotkaniu z MKS Mława było 0-3. Więc teraz pełna mobilizacja przed meczem z nie lubianym przeciwnikiem.

 

HKS 5-1 MKS Mława

`5 Szachnowicz

`37 Soumah

`49 Kamiński

`55 Jarecki

`73 Błotnicki

`88 Sesay

[statystyki meczu]

 

Zmartwiła mnie ta stracona bramka ;) Błędy obrony do niej doprowadziły. Teraz już mamy 6 goli straconych w lidze.

 

Widze, zę obaj afrykanie to bardzo przyzwoici grakowie jak na HKS...

przyzwoici? myślę, że sprawdzili by się i w zespole z Ekstraklasy jakimś tak patrząc po statsach.

 

Mszczonowianka Mszczonów 1-5 HKS

`3 Goluch

`26 Sesay

`29 Tarnowski

`51 Soumah

`57 Paczkowski

`64 Majewski [sam]

[statystyki meczu]

 

Ajć! Znowu strata bramki :x Po kontuzji wrócił do składu Ściebura.

Kolejnym strzałem a la Roberto Carlos popisał się Goluch-> oo takim.

 

Konrad Jabłoński domaga się wystawienia na listę. Przyjąłem. Niech se idzie. Ściągniemy innego na lewą obronę po sezonie. Na rezerwę oczywiście.

 

9.04.2010- rozstawienie Półfinału LM:

Arsenal - Liverpool

Juventus - Lyon

 

Czyli tak cz siak będzie nędzny finał ;)

 

Z kolei pary Półfinału LE wyglądają tak:

Roma - Dynamo Kijów

Werder - Bayern

 

Następny mecz graliśmy u siebie:

 

Hutnik 5-2 MKS Przasnysz

`9 Janik

`11 Sesay

`30 Tarnowski

`38 Szachnowicz

`45+1 Kamiński

`53 Król

`58 Banasiak

[statystyki meczu]

 

:picard: nasza obrona. Przeciwnik miał 2 strzały i dwa gole- Janik i Król. Już mnie tak bardzo wysoka wygrana nie ucieszyła. Smucą te dwie stracone bramki.

Odnośnik do komentarza

I tym sposobem po meczu z Przasnyszem zostaliśmy nowymi mistrzami 4 ligi grupa Mazowiecka.

Do końca zostało 7 spotkań:

Bug Wyszków (W)

Broń Radom (D)

Tęcza Płońska (W)

Zwolenianka (D)

Skra Obory (W)

Pogoń GM (D)

Ursus (W)

 

Półfinał Pucharu Polski pierwszy mecz:

Jagiellonia 2-1 KSZO

Lechia 0-3 Wisła

 

Pierwszy mecz z listy:

 

Bug 0-7 HKS

`13 Soumah

`45 Kamiński

`48 Sesay

`52 Kamiński

`59 Kamiński

`66 Kamiński

`74 Tarnowski [kar]

[statystyki meczu]

 

Wreszcie czyste konto. Kamiński piękny mecz. Szkoda iż po zakończeniu sezony wraca do Legii i nie będzie chciał wrócić na Marymoncką.

 

Półfinał Pucharu Polski rewanż:

KSZO (1) 0-3 (5) Jagiellonia

Wisła (6) 3-0 (0) Lechia

 

Półfinał LM:

Arsenal 0-2 Liverpool

Juventus 1-0 Lyon

 

Półfinał LE:

Roma 2-1 Dynamo Kijów

Werder 2-1 Bayern

 

Drugi mecz z listy przy Marymonckiej obejrzało "aż" 62 widzów. Po naszych wynikach myślałem iż więcej zacznie ich przychodzić.

 

HKS 6-0 Broń Radom

`6 Kamiński

`11 Konopka [kar]

`12 Banasiak

`31 Sesay

`42 Soumah

`86 Zezula

[statystyki meczu]

 

Premierowe trafienie zaliczył Konrad Zezula- wychowanek. Do tego można dać na + 25 zwycięstwo z rzędu.

 

Półfinał LM rewanż:

Liverpool (5) 3-1 (1) Arsenal

Lyon (3) 3-3 (4) Juventus

 

Półfinał LE rewanż:

Dynamo (1) 0-2 (4) Roma

Bayern (1) 0-0 (2) Werder

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...