Skocz do zawartości

Polska Liga Update


Lucasinho

Rekomendowane odpowiedzi

przecież spoxik chyba już zrobił ją z tego co zrozumiałem

 

Jestem w trakcie kompletowania formularzy, 90% z nich jest konsultowanych z zawodnikami danych klubów, więc informacje z pierwszej ręki. Rozwój Katowice akurat to będzie robota administratora strony klubowej, który sporo mi pomógł rok temu i jestem pewien, że Rozwój będzie jednym z lepiej opracowanych klubów, aczkolwiek każda pomoc się przyda i zawsze formularze na temat danego klubu można skonfrontować, bo pewnie 100% informacji mieć nie będę.

Odnośnik do komentarza

Dzisiaj podesłałem wreszcie Narew i Koronę z Ostrołęki. W przypadku Narwi tylko dodatkowych zawodników, gdyż jestem osobą odpowiedzialną za fakt, że w bazie jest już Narew i ma wklepanych 14 zawodników i 4 staffów ;-)

 

 

o ile dobrze pamiętam to narew ja sam zrobiłem, 3 liga mazowiecko-łódzka jest zrobiona, także jak ktoś chce to inne kluby robić, 4 mazowiecka północ jest nietknięta chyba, ja zrobiłem parę klubów z południa tylko

Odnośnik do komentarza

Dzisiaj podesłałem wreszcie Narew i Koronę z Ostrołęki. W przypadku Narwi tylko dodatkowych zawodników, gdyż jestem osobą odpowiedzialną za fakt, że w bazie jest już Narew i ma wklepanych 14 zawodników i 4 staffów ;-)

 

 

o ile dobrze pamiętam to narew ja sam zrobiłem, 3 liga mazowiecko-łódzka jest zrobiona, także jak ktoś chce to inne kluby robić, 4 mazowiecka północ jest nietknięta chyba, ja zrobiłem parę klubów z południa tylko

 

Ale Narew już jest w bazie - robiłem ją w wakacje :) Spytaj Krzysia Sroki.

Dzisiaj wieczorkiem i jutro rano porobię kilka drużyn z IVlm północ i podeślę ;)

pozdr!

Odnośnik do komentarza

Wysłałem pięć klubów z czwartej ligi mazowieckiej, grupa północ:

- Nadnarwiankę Pułtusk

- MKS Przasnysz

- Kryształ Glinojeck

- Bug Wyszków

- Iskrę Krasne.

 

Wszystkie widziałem w akcji; Nadnarwiankę nawet wiele razy ;-)

Jeśli można wiedzieć - kogo jeszcze brakuje z grupy północnej? To jeszcze przy okazji bym przygotował.

Odnośnik do komentarza

Witam

Chciałbym wiedzieć jeśli można czy robiąc polską ligę korzystacie z "advanced panels" w edytorze?

Bawię się właśnie edytorem do FM2011, zrobiłem Polska II ligę co oczywiście trudne nie było, ale nie wszystkie drużyny są w odpowiedniej grupie. Wszystkie 36 zespołów jest przypisanych w edytorze pod nadrzędna drugą ligę, przez co gra chyba sama je przydziela do grup. Gdy ręcznie poprzenoszę drużyny do odpowiednio Wschodniej i Zachodniej ligi, wyskakuje komunikat, że w drugiej lidze nie ma wymaganej minimalnej liczby drużyn (31), więc tu moje drugie pytanie czy może wiecie na jakiej zasadzie gra przydziela drużyny do grup regionalnych w danej lidze i jak to się da ustawić w edytorze, chodzi mi także o te zespoły które spadną i później awansują z niższych lig. Pozdrawiam serdecznie.

Odnośnik do komentarza

Witam

Chciałbym wiedzieć jeśli można czy robiąc polską ligę korzystacie z "advanced panels" w edytorze?

Bawię się właśnie edytorem do FM2011, zrobiłem Polska II ligę co oczywiście trudne nie było, ale nie wszystkie drużyny są w odpowiedniej grupie. Wszystkie 36 zespołów jest przypisanych w edytorze pod nadrzędna drugą ligę, przez co gra chyba sama je przydziela do grup. Gdy ręcznie poprzenoszę drużyny do odpowiednio Wschodniej i Zachodniej ligi, wyskakuje komunikat, że w drugiej lidze nie ma wymaganej minimalnej liczby drużyn (31), więc tu moje drugie pytanie czy może wiecie na jakiej zasadzie gra przydziela drużyny do grup regionalnych w danej lidze i jak to się da ustawić w edytorze, chodzi mi także o te zespoły które spadną i później awansują z niższych lig. Pozdrawiam serdecznie.

 

Mam tak samo, nie potrafie tego obejść :(

 

swoją drogą zauwazyłem, ze PLU v0.9 działa na fm 2011 tzn: edytor normalnie to wczytuje, ale kiedy chce odpalic gre na tym update'cie wstedy są jakies błedy najpierw z II ligą a pozniej z PP.

Odnośnik do komentarza

Zukuuu, no własnie w jakimś stopniu stare pliki są kompatybilne tylko nie daje mi to spokoju z ta II liga.

Jest możliwość przydzielenia drużyn do regionów w jakiś sposób czy nie. Nie wiem czy gra przydziela drużyny do grup według współrzędnych geograficznych, regionów do jakich są przypisane miasta, czy tez losowo.

Jak wczytasz stary plik edytora z FM 2010 to masz taka opcje : "Testuj reguły" jeżeli dobrze teraz pamiętam.

Odnośnik do komentarza
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...