Skocz do zawartości

Polska Liga Update


Lucasinho

Rekomendowane odpowiedzi

Przyznaję, że trochę nieładnie to rozegraliśmy, więc jeśli ktoś z osób które pracowały przy PLU 10 poczuł się urażony to w imieniu własnym przepraszam, bo to ja zawaliłem. Nie zmienia to faktu, że chcemy wydać kolejny projekt jako praca CM Rev. Powody głównie podał Brudi kilka postów wyżej, nie mam zamiaru odpierdalać prawie całej roboty jak w zeszłym roku, a potem udawać, że wszystko jest ok i pomagało nam nie wiadomo ile osób. Pewnie większość osób grających w PLU 10 jest przekonana, że w pracach uczestniczyło nie wiadomo ile osób. Prawda jest naprawdę brutalna, bo sytuacja gdy kluby z większości województw [mowa tu o 3. lidze] musieliśmy opracowywać samemu, często nie wiedząc o tych klubach nic. Ja sam robiłem kluby z grupy warmińsko-mazursko-podlaskiej i małopolsko-świętokrzyskiej, część z pomorsko-zachodniopomorskiej i chyba coś z lubelsko-podkarpackiej. Przypomnę, że mieszkam w województwie śląskim, więc raczej nie była to miła i przyjemna robota. Mimo to, puściliśmy to w niepamięć, bo projekt wyszedł całkiem niezły i szkoda było to psuć. Reasumując rozumiem że osoby, które dużo nam pomogły mogły poczuć się odrobinę urażone, natomiast nie mam zamiaru przepraszać całej reszty osób, która nic nie wie o tym jak ten projekt w zeszłym roku wyglądał.

 

Druga sprawa czyli zarzut że nikogo nie pytamy o chęć współpracy, tylko informujemy ze robimy i ch**. Przecież w zeszłym roku było tak samo. CM Rev robiło swoje, ja robiłem swoje, tylko że dzięki dużym zaangażowaniu Icona i kilku innych osób udało się to wszystko tak dogadać, że połączyliśmy siły. Tyle tylko, że szczerze mówiąc liczyłem wtedy na większe zaangażowanie społeczności. Więc, sorry ale ja nie mam zamiaru za nikim chodzić, pisać, wypytywać czy łaskawie nie zechciałbym wziąć udziału w projekcie. Gdyby konkurencyjne strony były zainteresowane, to by wyszły z zapytaniem, bo nigdzie nie napisaliśmy że na współpracę nie pójdziemy. Tylko prawda jest taka, że w tej chwili jeśli chodzi o zbieranie danych jesteśmy dużo bardziej do przodu niż byliśmy w zeszłym roku i projekt zapowiada się naprawdę udanie, jasne być może parę osób by się nam przydało, ale jeśli nikt nie zgłosi chęci pomocy czy współpracy to myślę, że sobie damy radę. Mówiąc parę osób mam na myśli raczej dość konkretną grupę, która mogłaby wnieść dość sporo do projektu, ale wymieniać po nickach czy nazwiskach nie chcę, bo jeszcze pominę kogoś i poczuje się urażony.

 

Jeśli teraz CM Rev pozostawił po sobie smród, to jak nazwać to jak nas niektórzy w zeszłym roku olali i wychujali?

Odnośnik do komentarza

haha wywody rodem z zebrań partii komunistycznej]. A spinka jakby o udział/dezercję w kampanii wrześniowej.

 

 

mogłyby współpracować w szerszym zakresie - chodzi o koordynatorów poszczególnych regionów kraju. Do ich zadań należałoby porządkowanie oraz weryfikowanie nadsyłanych danych. Na wagę złota są również wszyscy, którzy posiadają informacje na temat stadionów w Polsce, finansów w klubach, mediów w kraju czy arbitrów.

 

 

pytanie mam, co to znaczy być koordynatorem, jakich obowiązków on może się spodziewać

Odnośnik do komentarza

powiem wam, że grupa dostawców jest jaka jest, bo ludzie po prostu nie mają czasu. trudno wymagać od 13 latków, by byli tak obeznani w necie, że wiesz znajdą składy gdzie trzeba itd

 

masa danych w necie jest nieaktualnych, ale moim zdaniem to nie problem. Jeżeli ktoś będzie zdeterminowany na tyle, by wysłać formularz o swojej drużynie, to będzie zadowolny, jacyś malkontenci wylewający nienawiść typu - ale drużyna XX YY jest źle zrobiona no haha, a tak było ostatnio. Naprawdę doceniamy waszą pracę, bo o ile zebranie danych jest jescze łatwe, to już wklepywanie klikudziesięciu tysięcy zawodników w edytor jest dla mnie czymś niewyobrażalnym, dlatego nie powinno być wobec was żadnej krytyki że coś się pierdoli czy coś jest nie tak.

 

Apeluję do osób z województwa mazowieckiego - poszukujemy wraz z ronaldkiem i emasem ludzie do opracowywania 2 grup IV ligi mazowieckiej, czas goni, gdyż ja mam jeszcze 2 tygodnie absencji z powodu urazu biodra i do tego czasu można by zająć się efektowną pracą. A że właśnie przez ten uraz prędko nie pójdę do szkoły, także poszukujemy osób do aktywnej pracy, oferować się na gg: 12930514

Odnośnik do komentarza
Przyznaję, że trochę nieładnie to rozegraliśmy, więc jeśli ktoś z osób które pracowały przy PLU 10 poczuł się urażony to w imieniu własnym przepraszam, bo to ja zawaliłem.

Dobrze, że przynajmniej masz odwagę o tym powiedzieć i przeprosić, bo niektórym chyba brakuje kilku męskich cech.

 

Czy się to komuś podoba czy nie CMF będzie patronować temu projektowi. Zachęcam wszystkich użytkowników do pomocy przy projekcie, bo tak jak podkreślałem rok temu - projekt jest godny rozreklamowania i trzeba zrobić ile tylko można żeby był jak najlepszy. Po części nie dziwi mnie, że osoby z CM Rev zrobiły jak zrobiły, bo wiem jaka była postawa innych serwisów. Natomiast niech mi nikt nie mówi, że odzew ludzi udzielających się na forum był mały. Jestem przekonany, że jeśli osoby z redakcji innych serwisów zdecydują się na pomoc, to autorzy zamieszczą w podziękowaniach adresy tych serwisów. Mylę się?

 

Co do organizacji technicznej na CMF to jeżeli chcecie jakichś zmian proszę o kontakt na PW.

Odnośnik do komentarza

CMRev samo informacji nie zbiera, wiec być moze powinno się to nazywać koordynacją.

Tu się nie zgodzę, jak byśmy polegali tylko na tym co nam użytkownicy nadeślą to wątpię że byśmy to kiedykolwiek skończyli.

 

Trochę rozumiem rozgoryczenie niektórych osób, że piękna idea projektu ogólnoscenowego nie jest przez nas kontynuowana. Jednak dajcie mi jeden powód dlaczego projekt w którym całą czarną robotę odwali CM Rev ma być sygnowany nazwami innych serwisów? Z całym szacunkiem, ale to nie my pierwsi wycofaliśmy się z tego projektu, żeby zrobić wszystko wspólnie.

 

Tyle w temacie.

Jak się całe życie nie mieszałem to się wmieszam. Problem jest taki, że jest, nie wiem po co, za dużo serwisów. Każdy słaby, scena jest rozlazła i stąd przy byle pierdołach kłótnie i zamieszanie.Dwie strony to jak na PL warunki max.Zebrać najlepszych, odrzucić leszczy,zakompleksionych i małolatów i by było. Efekt jest taki, że od czerwca klepie sobie codziennie na waszym update uaktualnienie i nie wiem nawet czy to wrzucić czy nie, z kim gadać, kto jest autorem a kto nie, kto zrobił więcej, kto się obrazi, kto poczuje okradziony a tracą tylko szaraczki, zwykli userzy. itd. Burdel macie jak w sejmie.

Odnośnik do komentarza
a tracą tylko szaraczki, zwykli userzy

Bardzo celne spostrzeżenie, które wnosiłem już dawno do dyskusji. Od dawna apeluję o współpracę ponad podziałami. Robimy to dla siebie, a nie dla wyselekcjonowanej grupy czytelników CM Rev czy innego serwisu. Gdyby nie osoby jątrzące, zakompleksione, aspołeczne i odcinające się od społeczności FM myślę, że łatwiej byłoby zrealizować wiele projektów. Niestety są osoby, którym jest na rękę konfliktowanie grupy aby mogły osiągnąć swoje śmieszne ambicje.

Odnośnik do komentarza

Pracuję nad:

-III liga,grupa: kujawsko-pomorsko-wielkopolska,

-IV liga,grupa: kujawsko-pomorska.

Mimo, że raczej dam sobie radę z opracowaniem podanych lig, to zapraszam na PW wszelkie osoby, które posiadają jakieś szczegółowe wiadomości o danych zespołach, lub pracują nad tymi samymi ligami co ja.

Odnośnik do komentarza

Panowie, wrzućcie na luz... W zeszłym roku SI dało nam wspaniałe możliwości. Skorzystaliśmy z nich, powstał fantastyczny, nawet, jeśli nie pozbawiony błędów (przy takiej ilości pracy to nieuniknione) dodatek. Kto ze zwykłych szaraczków jeszcze dwa-trzy lata temu mógł marzyć, że się doczeka grywalnej już nie 2, ale nawet 4 ligi? Teraz - są osoby, które chcą ten projekt powtórzyć. I każdy, kto ma czas (zwłaszcza) i wiedzę (równie ważne), zamiast tracić czas na spory o to, czy będzie to dodatek scenowy, czy CMRev (bo dla przeciętnego użytkownika ma to ŻADNE znaczenie), powinien bez gadania przystąpić do pomocy, a nie tracić energię na bezcelowe spory. I najważniejsza powinna być satysfakcja, że update działa bezbłędnie, że tysiące użytkowników są szczęśliwi dzięki nowym możliwościom, żeście do tego rękę i klawiaturę przyłożyli, a nie, że nazwa jest taka, jak wam się podoba...

Odnośnik do komentarza

6 klubów IV mazowieckiej południowej zrobiłem sam w ciągu 2 godzin, zostałą jeszcze północna, chętni do pomocy proszeni znowu, jeżeli oczywiście chcą mieć odwzorowaną tą ligę dobrze, bo ja na pewno ani przytłaczająca większość ludzi nie zamierza pisać mejli na kolanach z adminami strony danego klubu, by ktoś łaskawie udostępnił skład zespołu. To przykre, że wiele klubów czwartoligowych nie ma swoich stron wogóle, albo te strony są kompletnie nieaktualne, ale to dobrze, po co się przykładać do robienia jakiegoś klubu z miasta, gdzie nikt nie będzie wiedział nawet o takim dodatku.

 

apeluję: nadsyłajcie pracę, pokażcie, że tak cenione "scena" która nadała sobie wiele przydomnków, przymiotników, etc potrafi coś zrobić razem. Jednie obrażeni na drugich, bo nie ma reklamy czyjegoś tam nicka czy innego serwisu. Co najlepsze, każdy z nich, nawet z czystej ciekawości pobierze ten pliczek by zobaczyć efekty pracy

Edytowane przez citko
Nie bawimy się tagami size i font
Odnośnik do komentarza

Lista klubów o których nie mamy danych lub mamy ich mało [tylko kilka takich klubów z tej listy]:

 

III Liga

 

dolnośląsko-lubuska:

Ilanka Rzepin

Promień Żary

Chrobry Głogów

Pogoń Świebodzin

Polonia Trzebnica

Orzeł Międzyrzecz

Arka Nowa Sól

Celuloza Kostrzyń nad Odrą

Motobi Bystrzyca Kąty Wrocławskie

MKS Oława

Czarni Witnica

Twardy Świętoszów

Orzeł Ząbkowice Śląskie

 

lubelsko-podkarpacka

Partyzant Targowiska

Siarka Tarnobrzeg

Wisła Puławy

Izolator Boguchwała

Stal Sanok

Tomasovia Tomaszów Lubelski

Avia Świdnik

Górnik II Łęczna

Polonia Przemyśl

Stal Mielec

Unia Nowa Sarzyna

Stal Poniatowa

Olender Sól

 

łódzko-mazowiecka

Radomiak Radom

Broń Radom

Narew Ostrołęka

Włókniarz Zelów

UKS SMS Łódź

Ceramika Opoczno

Warta Sieradz

Pilica Przedbórz

 

małopolsko-świętokrzyska

Janina Libiąż

Szreniawa Nowy Wiśnicz

Dalin Myślenice

Garbarnia Kraków

Poprad Muszyna

Juventa Starachowice

Wierna Małogoszcz

Przebój Wolbrom

Beskid Andrychów

Orlicz Suchedniów

Naprzód Jędrzejów

Górnik Wieliczka

Czarni Połaniec

Kmita Zabierzów

Nida Pińczów

 

opolsko-śląska

Energetyk ROW Rybnik

Skałka Żabnica

BKS Stal Bielsko-Biała

LZS Leśnica

Start Bogdanowice

MKS Myszków

Orzeł Babienica Psary

Oderka Opole

Rozwój Katowice

LZS Potrówka

Victoria Częstochowa

Pniówek Pawłowice Śląskie

Skalnik Gracze

KS Krasiejów

 

podlasko-warmińsko-mazurska

Huragan Morąg

Concordia Elbląg

Warmia Grajewo

Pogoń Łapy

Czarni Olecko

Dąb Dąbrowa Białostocka

Motor Lubawa

Vęgoria Węgorzewo

Zatoka Braniewo

Wissa Szczuczyn

Mrągowia Mrągowo

MKS Korsze

 

pomorsko-zachodniopomorska

Cartusia Kartuzy

Błękitni Stargard Szczeciński

Pogoń Barlinek

Lechia II Gdańsk

Dąb Dębno

Kaszubia Kościerzyna

Energetyk Gryfino

Rega Trzebiatów

Chemik Police

Orlęta Reda

Gryf Słupsk

 

Zachęcam do wysyłania formularzy.

Odnośnik do komentarza
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...