Skocz do zawartości

Miniracing


og02r

Rekomendowane odpowiedzi

Fajnie by było żeby zrobić coś, żeby tylko ludzie od nas mogli się dołączyć. Jakieś hasełko albo cuś?

 

Jeste ZA ! Po co inni mają obciązać nam grę ?

 

BTW. Apeluje o to ,że jeśli w trakcie treningu,kwalifikacji,wyścigu musisz na chwile odejść od kompa to naciśnij ESC ! Ponieważ niedawno była taka sytuacja ,że ktoś odszedł od kompa , nie nacisnął ESC i zostawił bolid centralnie na środku toru na "esce" , przez co spowalniał innych graczy ! Do zobaczenia o 20:30 ;]

Odnośnik do komentarza
Ponieważ niedawno była taka sytuacja ,że ktoś odszedł od kompa , nie nacisnął ESC i zostawił bolid centralnie na środku toru na "esce" , przez co spowalniał innych graczy ! Do zobaczenia o 20:30 ;]

 

Temu komuś chyba brakło paliwa... :]. Grało się bardzo fajnie, natomiast - nikomu nie ujmując - nie da się jeździć, gdy ktoś wolniejszy zastępuje ci drogę albo wjeżdża ci centralnie w tyłek... Jak ktoś się uczy, to niech sobie pogra offline albo innym przeszkadza, bo w pierwszym wyścigu zostałem zdyskwalifikowany(byłem bodaj 3 :/), bo chciałem nie dopuścić do zderzenia się z Artim, przez co wypadłem z toru, tak samo było w drugim wyścigu, gdzie komuś brakło paliwa i stanął na najidiotyczniejszym zakręcie na torze :]. Już się nie mogę doczekać kolejnego wyścigu :).

Odnośnik do komentarza

Dobry jest motyw kiedy dublujesz, ze dublowane bolidy sa jak duchy ;] Ale ogolnie lepiej sie gra realistycznie kiedy sie blokujemy czasem nawzajem ;] Trudno ;] Cwiczymy refleks :D

 

I jeszcze jedno. og02r'a nie bedzie. Ja mam stawiać server? Nie obiecuje, że nie będzie lagów ;] Na początku poza tym zawsze są ;]

Odnośnik do komentarza
Dobry jest motyw kiedy dublujesz, ze dublowane bolidy sa jak duchy ;] Ale ogolnie lepiej sie gra realistycznie kiedy sie blokujemy czasem nawzajem ;] Trudno ;] Cwiczymy refleks :D

 

I jeszcze jedno. og02r'a nie bedzie. Ja mam stawiać server? Nie obiecuje, że nie będzie lagów ;] Na początku poza tym zawsze są ;]

 

Tak, tylko że blokowanie a wjeżdżanie komuś w tyłek, gdy ten cię mija to dwie inne rzeczy ;].

 

Żyłek, mógłbyś teraz postawić serwer? Bo trochę się nas już uzbierało ;).

Odnośnik do komentarza

Jak jeszcze troche potrenujemy to po wakacjach można się szykować do zorganizowania jakieś ligi :) Proponuje nazwe : Mistrzostwa F1 Polskiej Sceny FM/CM ... Timy były by 2 osobowe i nazwa takze ustalona przez graczy ... Z FFM też są zainteresowane osoby wiec mozna by po nazwie zespolu dodac CMF lub FFM (zalezy z jakiego forum) ... oczywiscie moga tez byc druzyny mieszane (user z CMF z użytkownikiem FFM) ;] Taka zdrowa rywalizacja zawsze się przyda :) Pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza

Dziś jeśli ktoś chce grać to niech będzie na hamachi :) Jak będzie dużo osób to informujcie siebie nawzajem to bedziemy grać. I prosiłbym o troche luzu podczas gry bo dla niektórych ta gra staje się prawie sensem życia. Jeśli jeszcze raz ktoś się bedzie wyzywał na serverze postawionym przeze mnie to będzie ostrzeżenie i :pa:

Odnośnik do komentarza

W ogóle ja jade już sobie w poniedziałek, ale myśle czy do poniedziałku nie zagrać jakiegoś "turnieju" :) Np. 4 trasy, jakby bylo 16 chetnych to punktacja była by za 1 miejsce - 16 pkt, za 16 miejsce - 1 pkt :) Trasy byłby do uzgodnienia. Chciałbym to zagrać do piątku, więc jeśli są jacyś chętni to fajnie abyście dali znać przed 20 dziś to dziś się zagra już pierwszą trasę.

 

Praktyka - 10 min.

Q - 10 min

i wyścig na 20 okrążen.

 

Proszę się zapisywać to dziś o 20.30 zagramy 1 race :)

 

Aha zgłoszenia na PW ;]

 

Lista chętnych:

 

1. Żyłek

2. dviper

3. Vami

4. Qubiak

5. Vitu

6. Trzmielu

7. Alfa

8. Boski

9. Szramek

10. Henkel vel. pelnaklatka

11. karolek

12. mixer

13. Willow

14. pavlo

15. Cinek

16. Gun

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...