Skocz do zawartości

Karty graficzne


Rekomendowane odpowiedzi

 

No proszę. U mnie też taka karta leży, ale wyłącza komputer jak się rozgrzeje do 125C. Słabe chłodzenia miały te 4850, ale moc do ceny była niezła.

po prostu wystarczy wymienić pastę ;) po tylu latach mógł zostać z niej wiór

 

Nah, ta karta miała tak od nowości. Regularne odkurzanie i przewiewne miejsce dawały radę utrzymywać komputer w działającym stanie, ale trzeba było się troszczyć.
Odnośnik do komentarza

zasilacz jaki masz? model najlepiej :) 400-500 to na samo GPU? nowe, używane? jaki masz procek w tej płycie?

 

Procek

 

Zasilacz - zabij nie pamietm, ale sprawdzę, jak wrócę do domu. Nie kupowałem go razem z resztą sprzętu, bo chciałem wykorzystać stary Modecom ale gitara nie zagrała.

 

I tak - samą kartę graficzną chcę. Nowe - najlepiej, ale niekoniecznie.

Odnośnik do komentarza

Co sądzicie o GTX 1060, mieliście może z nią styczność? Jestem ciekaw waszej opinii na temat tej karty, gdyż zastanawiam się nad jej zakupem. Obecnie posiadam Asusa R9 270 DirectCU II OC, który grzeje się niemiłosiernie. Zależałoby mi na kulturze pracy i niskiej temperaturze.

Odnośnik do komentarza

 

 

Zależałoby mi na kulturze pracy i niskiej temperaturze.

te wymagania na pewno spełnia. jednak chłodzenie nieferencyjne obecnie kosztuje kupe hajsów. imho warto poczekać do września/października aż ceny się unormują

 

za 1289 zł bodaj jest wersja referencyjna od asusa. karta na pewno dobra, nigdy refferenta nie miałem, więc cieżko powiedzieć jak z ciszą i awaryjnością. o temperatury bym się nie martwił - chyba, że Twoja obudowa to piekarnik.


rozsadne refferenty to 1500-1600zł.

Odnośnik do komentarza

biorąc pod uwagę, że bierzesz gtx760 to ten zasilacz moim zdaniem nie styknie, ma za mało na linii 12v(pewnie by działał, ale przy maksymalnym obciążeniu)

 

opcja z małym zapasem - ale bez zagrożeń

https://www.morele.net/zasilacz-thermaltake-tr2-450w-japan-cap-w0432ne-712960/

 

opcja wyższa:

https://www.morele.net/zasilacz-be-quiet-system-power-8-500w-bn241-773215/

zasilacz z większym zapasem wolniej się zużywa, jest cichszy, prądu pobiera tyle samo(liczy się aktualne obciążenie a nie moc znamionowa)

 

możesz śmiało wziąć thermaltake jak zależy Ci na niskim wydatku $$$

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...