Skocz do zawartości

Karty graficzne


Rekomendowane odpowiedzi

Widziałem gdzieś nagłówek, że minimum 3 kwartały ceny będą dalej rosły, co dalej nie wiadomo xdd.

Jak coś ja kupiłem gtx 1050 2gb za 600 z przesyłką i gierki w sumie działają spoko mimo starszego proca i ogólnie nieszałowych podzespołów (8gb ram, intel cośtam3470), pubg na średnich 80fps, to słynne średniowiecze henryka 50fps wszystko na średnich.

Odnośnik do komentarza
  • 7 miesięcy później...
  • 1 rok później...

Ma ktoś może jakiś pomysł jak to rozwiązać.

 

Mam laptopa, który ma dwa wejścia - HDMI oraz D-SUB, laptop 15 cali, mam też dwa monitory, o wiele lepsze do pracy, ustawiam je obok siebie - są identyczne, mają wejścia DVI oraz D-SUB. Miałem jedną przejściówkę HDMI->D-SUB. W laptopie w teorii nie dało się podłączyć naraz kabla hdmi i d-sub, bo... się nie mieszczą. W teorii, bo zdjąłem izolację, odkręciłem te dwa "boki" do wkręcania przy wtyczce i samymi wtykami wkładam - działa, ale raz, że nie do końca jest to bezpieczne, a dwa no obraz na D-SUB nie jest zbyt dobry mimo 1920/1080.

 

Kupiłem coś takiego:

 

https://allegro.pl/oferta/splitter-rozdzielacz-hdmi-1x2-full-hd-1080p-7549571046?snapshot=MjAyMC0wNC0xOVQxNzowMTozMS44OTVaO2J1eWVyOzE3MDU0N2MzNTQ2NjJlZGRjMjYzMmNhZmVmYjlkNjkxNjMzYjVjY2E1OThkMzgwOThlN2JlYzE5ODU0MjgzNTc%3D

 

Ale to nie spełnia swojej roli. Podłączam do laptopa i potem Win widzi mi tylko dwa ekrany - jeden z laptopa i drugi jako dwa monitory powielone, a ja potrzebuję laptopa mieć z boku, nie używać, a na monitorach ekran 1 i 2 jako rozszerzone, żeby mieć więcej przestrzeni do pracy. Jakieś pomysły?

 

 

 

Odnośnik do komentarza
  • 6 miesięcy później...

Pomoże ktoś kupić kartę graficzną?

Kartę chcę tylko do FM'a. Gram na PC. Obecnie mam tylko kartę zintegrowaną. Co mi w zupełności wystarczało. PC't wykorzystywany tylko do prac biurowych. FM20 działa ale tryb 3D już tnie. Coś budżetowego byle dogadywało się z moją płyta główną i obsłużyło FMa

Taka płyta: https://zapodaj.net/c81031532f6b5.png.html

Procesor Intel Core i5-6500 3,2GHz

Ram 8 GB

 

Odnośnik do komentarza
W dniu 15.11.2020 o 23:48, Vitaliss napisał:

Pomoże ktoś kupić kartę graficzną?

Kartę chcę tylko do FM'a. Gram na PC. Obecnie mam tylko kartę zintegrowaną. Co mi w zupełności wystarczało. PC't wykorzystywany tylko do prac biurowych. FM20 działa ale tryb 3D już tnie. Coś budżetowego byle dogadywało się z moją płyta główną i obsłużyło FMa

Taka płyta: https://zapodaj.net/c81031532f6b5.png.html

Procesor Intel Core i5-6500 3,2GHz

Ram 8 GB

 

Jaki posiadasz budżet?

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...