Skocz do zawartości

Reputacja w FM 2007


Gość Profesor

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Profesor

Temat stworzony do dyskusji na temat reputacji mened?era, klubu, ligi, kraju w Football Managerze 2007.

 

Zapraszam do dyskusji.

 

===

 

Dyskusja na starym forum

 

===

 

Wyniki dyskusji na temat zmian reputacji pa?stw, lig i zespo?ów:

 

1. Reputacja ligi w trakcie gry nie zmienia si?.

 

Marc Vaughan:

 

League reputations don't currently change in FM - this might change in a future version but will obviously open up a number of potential bugs and also make tuning and balancing the game even harder than currently.

 

2. Status kraju (rozwini?ty/rozwijaj?cy si? itp.) równie? si? nie zmienia.

 

3. Zmienia si? za to reputacja zespo?u.

 

Ponownie Marc Vaughan:

 

It IS possible at the moment for a club to 'draw' away from their league to a certain extent beyond the level normally associated with their league - this will allow the team to attract some talent to them through consistent success and financial clout, think of the attractiveness clout which Celtic/Rangers have in Scotland compared to non-old firm Scottish clubs, that sort of thing.

 

Podsumowuj?c: Je?li jaki? polski klub przez 30 lat b?dzie wygrywa? najwi?ksze europejskie puchary, to i tak zawodnicy z Primera Division, Premiership i Serie A nie b?d? chcieli do niego przechodzi?. Nie dlatego, ?e nie podoba im si? klub. Nie podoba im si? kraj, w jakim maj? ?y? i liga, w jakiej maj? gra?.

 

[streszczenie dyskusji ze starego forum pióra Vizza]

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Najlepiej w takiej sytuacji grać bez patcha. Można wtedy grając w Polsce stworzyć bardzo mocny skład, a nikt się Twoimi zawodnikami nie interesuje. Jak się zbliża koniec kontraktu (tydzień przed) zawodnik przyjmuje ofertę podpisania nowego kontraktu mimo, że wcześniej przez cały rok nie był zainteresowany...

 

Po zainstalowaniu patcha, bug z brakiem zainteresowania super zawodnikami, przestaje działać co spowodowało, że mój super team w Lechu (10 lat gry, seryjne mistrzostwa Polski i Puchar UEFA) został rozebrany na części pierwsze przez zagraniczne kluby :)

Odnośnik do komentarza

A co z reputacją menadżera?

 

Czy ktokolwiek z Was miał po rozpoczęciu gry reputację mniejszą niż krajowa? W FM2006 zaczynało się z reputacją nieznaną lub lokalną i ażeby dochrapać się lepszej, trzeba było się solidnie napracować. W wersji 2007, nigdy jeszcze nie miałem niższej niż krajowa.

 

Gdzieś kiedyś było napisane, że odpowiada za to doświadczenie jakie zaznaczymy przy kreowaniu nowego menadżera, niemniej jednak jakiej bym opcji nie zaznaczył i tak moja reputacja jest zawsze co najmniej krajowa.

Odnośnik do komentarza
W wersji 2007, nigdy jeszcze nie miałem niższej niż krajowa.

 

http://img505.imageshack.us/img505/6158/06...07153010qi4.jpg

 

Hmm... No to ja nie wiem co robię źle. Nawet specjalnie stworzyłem kilka nowych rozgrywek. Wybierałem rozmaite narodowości, różne konfiguracje dotychczasowego doświadczenia, nawet egzotyczne ligi i zawsze reputacja krajowa bądź kontynentalna.

 

P.S. Wersja 702 jakby ktoś się pytał.

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc później...

Szczerze mówiąc to nie ważne jakim klubem grasz,czy jest to Polska Jagiellonia Białystok,czy Angielskie Newcastle.Ja,grając Newcastle,po 7 sezonach miałem na koncie 4 LM i 6 razy zwycięstwo w Premiership,byłem najbogatszym klubem a i tak moi zawodnicy woleli przechodzić do Chelsea (która u mnie była na 11 miejscu pod koniec sezonu) niż grać w zwycięskiej drużynie. Ciężko jest zrobić z klubu hegemona, a jeszcze trudniej zatrzymać najlepszych zawodników.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...