Skocz do zawartości

Mafia


Magic

Rekomendowane odpowiedzi

Powinno być w : C:\Documents and Settings\"Nazwa uzytkownika"\Ustawienia lokalne\Dane aplikacji\2K Games\Mafia II\Saves

 

Problem w tym że takiej scierzki dostępu nie znalazłem nie wiem czy to ma znaczenie , ale pierwszy raz przy kupnie orginału spotkałem się z koniecznością aktywacji gry przez internet przez program stream i wszystkie pliki do tej gry mam właśnie w pod katalogu strem w katalogu progam files a nie mogę znaleść katalagu od zapisanych gier . Ma ktoś pomysł jak znaleść ten katalog albo jak zainstalować tą gre bez streama??

 

 

 

Odnośnik do komentarza

nie ma kodów do Mafii II. A w czym problem z tą misją? Trzeba dobrze obrać trasę, żeby mniej więcej było po drodze, zaznaczyć sobie punk kontrolny na mapię, żeby pokazało trasę i gaz do dechy. Można włączyć ograniczenie prędkości gdy policja jest w pobliżu. Goni tylko w przypadku gdy jedzie w tą samą stronę.

 

Edyta mówi, że jest coś takiego jak trainer gdzie można zatrzymać czas w misjach gdzie on występuje. Link do gry online. http://www.gry-online.pl/S030.asp?ID=28304

ale może znajdziesz gdzieś do pobrania za darmo.

Odnośnik do komentarza

nie ma kodów do Mafii II. A w czym problem z tą misją? Trzeba dobrze obrać trasę, żeby mniej więcej było po drodze, zaznaczyć sobie punk kontrolny na mapię, żeby pokazało trasę i gaz do dechy. Można włączyć ograniczenie prędkości gdy policja jest w pobliżu. Goni tylko w przypadku gdy jedzie w tą samą stronę.

To dwa pytania do Ciebie , bo najwyraźniej to przeoczyłem:

 

 

Jak się zaznacza punkt konrtolny

 

Gdzie najlepiej go ustawić na mapie

 

 

Odnośnik do komentarza

Edyta 2 podaje linka do darmowego serwera http://www.idg.pl/ft...z/gry/9861.html

 

Punkt ten zaznacza się lewym przyciskiem myszy na mapie. Najlepiej w tym miejscu gdzie chcemy jechać :P Wtedy trasa na mapie wyświetli się na zielono.

Podziękował bardzo za pomoc , postarm się potem odpalić Trainera i dam znać czy hula. A TY 2 przeszedłeś już??

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza

Przeszedłem jakiś czas temu. Teraz męczę dlc do Mafii ale szału nie ma. Jest to historia całkiem oderwana od fabuły gryc. I pozątek był obiecujący ale potem robi się monotonie. Albo musisz ukraść samochód i zawieźć do garażu lub kogoś pobić czy zabić. I żadnych filmików nie ma tylko podczas brania misji dwu zdaniowy opis co masz zrobić. W tym dlc zabrano to co w Mafii najlepsze czyli fabuła. Wszystkie misje są wykonywane na czas i przyznawane punkty za pozostały czas, liczba zabitych osób. I podczas normalnej gry nalicza punkty za przekroczenie prędkości, drifty.

Odnośnik do komentarza

Przeszedłem jakiś czas temu. Teraz męczę dlc do Mafii ale szału nie ma. Jest to historia całkiem oderwana od fabuły gryc. I pozątek był obiecujący ale potem robi się monotonie. Albo musisz ukraść samochód i zawieźć do garażu lub kogoś pobić czy zabić. I żadnych filmików nie ma tylko podczas brania misji dwu zdaniowy opis co masz zrobić. W tym dlc zabrano to co w Mafii najlepsze czyli fabuła. Wszystkie misje są wykonywane na czas i przyznawane punkty za pozostały czas, liczba zabitych osób. I podczas normalnej gry nalicza punkty za przekroczenie prędkości, drifty.

 Zgadzam się z Tobą , ale bym toodrobinę doprecyzował nie fabuła moim zdaniem choć i ta jestbardzo ciekawa , ale klimat chodzi mi o połączenie filmików przedi po misji plus nnarracja w filmikach z dialogami która pozwala miwczuć się w klimat tej gry. Pamiętam jak przeszedłem jedynkęktórą do tej pory mam na dysku jak sobie człowiek odpalił jakąśmisję wyrwaną z kontestu to była po prostu marna strzelanka z conajwyżej przeciętną grafiką w grze. Natomiast jak grałem danyscenariusz to nie zwracałem uwagi na detale graficzne a cieszyłemsię tą fabułą i zastanawiałem się o czym będzie następnyfilmik i dialogi. Piszę o tym bo widzę pod tym względem analogiędwójki do jedynki a z tego co piszesz wynika że dodatek dlc totakie swego rodzaju extreme z jedynki.  Skoro już przeszedłeśdwójkę mam pytanie bo będę ciekawy swojej oceny jak dojdę doanalogicznego momentu gry co TY który rozdział i dlaczego podobałCi się najbardziej. Ja co prawda mam nikłe pole do oceny bo jestemdopiero w trzecim rozdziale gry , ale jak na razie najbardziejpodobał mi się pierwszy rozdział bo był kawałek fajnejstrzelanki a nie jak w jedynce podwózka gangsterów na śledzika doszefa. Moim zdaniem fajne rozpoczęcie gry bo dzięki niemu nauczyłemsię o ile można tak powiedzieć walki bronią strzelania i innychdetali teraz bardzo przydatnych. Teraz sam jestem ciekaw co przebijepod kątem atrakcyjności ten rozdział.

 

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
  • 8 miesięcy później...

To kup DLC. Wyszły trzy, z czego jeden pokazuje historię tego naszego znajomego (zapomniałem jak się nazywa), a dwa inne to już zupełnie inna postać i cała masa strzelania, jeżdżenia itd.

 

Na to chyba nastawili się autorzy gry. Nie, dziękuję. Wiem, że historia Joego została celowo wycięta z gry, żeby wydać ją w formie płatnego DLC.

Odnośnik do komentarza

Wiadomo, dlatego ja moją kopię wystawiłem na Allegro. Niestety, takie zagrywki są co raz częste, było to już przy ACII, teraz z L.A. Noire dwie sprawy wycięli ze środka gry. Co to za czasy żeby płacić 200 zł za wybrakowany produkt, który też często gęsto nie może obejść się bez kilku patchy po premierze.

Odnośnik do komentarza
  • 3 miesiące później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...