Skocz do zawartości

World of Tanks


Sutek

Rekomendowane odpowiedzi

[mention=83]Brachu[/mention] masz więc już te same tiery co ja  czas wrócić do gry chyba ^^
No mam. Wyżej nie idę, bo nie znam map.


Po obejrzeniu kilku filmików idę do 113 (chiński HT X trier), Kranvagena(X trier HT Szwecja) i Strv 103B (TD X trier Szwecja). Meda X trieru Czechy TVP T 50/51. W UK idę do FV 215b TD i FV4005 TD i może do S.Conwueror HT. U Niemców Jg. Pz. E100 i Grille 15 TD'ki i Maus HT.

Dobiłem do chińskiego i czeskiego III tieru. Walczę z kaczką o V trier AMC ELC bis. Dramat czołg.

https://worldoftanks.eu/pl/community/accounts/548394951-CMDR_Gold_Ziemniak/
Odnośnik do komentarza
53 minuty temu, klinsmann napisał:

ktoś na wyższych tierach gra jeszcze? gdzieś mi mignęło, że havok ponoć wprowadzili? coś się sporo zmieniło przez ostatnie 3 lata?

https://tanks.gg/techtree/germany

 

wszystkie drzewka.

 

Konto premium i dużo premek ;)

 

Mapy HD i bitwę 30 vs. 30.

Wbiłem medal Romana Orlika.

Medal Orlika Kichą

gTwwTJg.png

http://wotreplays.eu/site/3964476#tundra-cmdr_gold_ziemniak-type_2597_chi-ha

Odnośnik do komentarza
10 hours ago, klinsmann said:

ktoś na wyższych tierach gra jeszcze? gdzieś mi mignęło, że havok ponoć wprowadzili? coś się sporo zmieniło przez ostatnie 3 lata?

ja gram, odkąd jest nowy MM VIII tier jest praktycznie niegrywalny, więc preferują granie na X od jakiegoś czasu

 

Havoka nie ma, teraz robią mapy HD, wątpie by Havok wszedł z nimi

On 27.11.2017 at 7:55 AM, Brachu said:

No mam. Wyżej nie idę, bo nie znam map.


Po obejrzeniu kilku filmików idę do 113 (chiński HT X trier), Kranvagena(X trier HT Szwecja) i Strv 103B (TD X trier Szwecja). Meda X trieru Czechy TVP T 50/51. W UK idę do FV 215b TD i FV4005 TD i może do S.Conwueror HT. U Niemców Jg. Pz. E100 i Grille 15 TD'ki i Maus HT.

Dobiłem do chińskiego i czeskiego III tieru. Walczę z kaczką o V trier AMC ELC bis. Dramat czołg.

https://worldoftanks.eu/pl/community/accounts/548394951-CMDR_Gold_Ziemniak/

póki jesteś nowy to polecam granie czołgami ciężkimi, najlepiej linią KV-1 do IS-7, potrafią wybaczyć wiele błędów i można się nauczyć pozycjonowania, kątooania itd.

 

a ELC to bardzo dobry czołg, ale trudny w graniu, generalnie by umieć grać czołgami lekkimi lub ogólnie słabo opancerzonymi trzeba wyrobić sobie już niezłego skilla

 

 

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

Elc amx się nie zmienił bardzo przez ostatni rok-dwa? Jeśli tak to dla mnie to był jeden z najfajniejszych czołgów do grania. Wysolowac można praktycznie każdego, spoko do spottowania, ma wiele charakterystycznych zagrywek, które umożliwia mu zapierdalanie prawie 50km/h. Zwłaszcza na górzystych mapach możesz być koszmarem pierwszej linii wroga chcącej kutasić się przed twoja arta, możesz spróbować zagrać all in i jak wyczujesz moment zgwalcic arte przeciwnika... Trzeba trochę czasu żeby ogarnąć jego wszystkie unikalne atuty, ale potem można nim kręcić rewelacyjne staty (miałem na nim chyba jeden z najlepszych winrateow), warto przejść przez piekło amxa 40 (chociaż nim też da się grać, ale to jeszcze bardziej podchwytliwa sprawa xd)

 

 

Odnośnik do komentarza
W dniu 28.11.2017 o 08:01, Kinas napisał:

ja gram, odkąd jest nowy MM VIII tier jest praktycznie niegrywalny,

dlaczego? dobiera 8-10 tylko i wyłącznie? rozwiniesz?

 

W dniu 28.11.2017 o 09:01, Kinas napisał:

no i nie wiem jak długo jest coś takiego jak "hamulec ręczny", a to przy ELC daje ogromne możliwości :D

wydaje mi się, że od zawsze... tylko służył do blokowania osi, ale dawno nie grałem... i chyba nigdy nie pomyślałem, aby użyć go podczas jazdy. druga sprawa, że w ELC to wystarczyło na większej prędkości wejść w ostry zakręt i był drift

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

podczas jazdy nie działał od zawsze, ale chyba z rok już jest :-k

 

jeśli chodzi o MM to teraz jest nowy "idealny" template: 3xtop tier, 5xmid tier, 7xlow tier (ewentualnie wszyscy ten sam tier, ale to rzadko losuje)

 

teoretycznie więc w połowie meczów powinieneś być w górnej połówce, w drugiej połowie w dolnej, ale rzeczywistość na VIII tierze jest taka, że w 80-90% przypadków jesteś jako low tier, bo jest za dużo X tierów w grze i cały czas dobiera VIII na low tier... dodaj do tego, że poprawili pancerz na wielu czołgach, więc jak masz słabą penetrację to już w ogóle ciężko grać

 

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...
  • 1 miesiąc później...
  • 1 miesiąc później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...