Skocz do zawartości

World of Tanks


Sutek

Rekomendowane odpowiedzi

Ja wiem, że to powinny być najgorsze czołgi w grze, ale AMXem 40 szło mi paradoksalnie naprawdę świetnie :D. Mam na nim 1420 efficiency, 48 bitew, 59% winratio, 0,73 fraga na bitwę, średnio 303 doświadczenia.

Zawsze dwa wcześniejsze AMXy można przejść wolnym doświadczeniem, AMX 38 nie warto bo nim dość szybko wskakuje sie na 40, ale czterdziestka jak komuś nie leży to nic nie stoi na przeszkodzie sobie przyspieszyć, to jeden z niewielu czołgów na które można wolne doświadczenie wydawać bez wielkiego bólu serca. Chociaż jak komuś leży to polecam zostawić sobie na działa w ELC AMXie, inne niż topowe są naprawdę tragiczne.

Odnośnik do komentarza

Churchill zachowuje się niemal tak samo jak jego 'rosyjska' wersja z Lend-Lease - dobra szybkostrzelność, średnia celność i niski dmg. Pancerz całkiem ok, i o ile trafisz na ludzi którzy nie wiedzą że wieża w tym czołgu to jeden wielki weak spot(i walną po bocznych osłonach/przodzie) to o steel wall nie trudno. Ogółem dla mnie pojazd ok, ale podobnie jak inne heavy tier V słabszy od KW-1.

Póki co z brytyjskiego drzewka najbardziej lubię Matyldę - pojazd może i powolny, ale za to dość pancerny i bardzo szybko strzelający(przy dobrej penetracji). Ciekawie wyglądają też niszczyciele od V tieru, które są strasznie dobrze opancerzone. Póki co dopiero odblokowałem sobie AT 2 i nie miałem okazji pojeździć, ale mam bardzo niemiłe wspomnienie związane w walką przeciwko temu(AT 7 również) pojazdowi.

 

 

Edit - całkiem fajna i prosta witryna do porównywania pojazdów z gry.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Pierwszy raz wyszło mi aż tak dobrze :) Jeśli gra się przeciw słabszemu przeciwnikowi, to lekkim czołgiem można sporo zrobić... kręcąc się po okręgu, którego środek wyznacza czołg przeciwnika :) 4 z 7 zniszczeń tak wykonałem.

 

 

8730837291_5f10bf7c39_b.jpg

 

Odnośnik do komentarza
  • 2 miesiące później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...