Skocz do zawartości

World of Tanks


Sutek

Rekomendowane odpowiedzi

Polskie drzewko is coming?

 

 

Z naszym drzewkiem jest taki problem, że nie ma za bardzo czego wrzucić na wysokie tiery. Z drugiej strony drzewko Chińskie jest w wielkiej części klonem rosyjskiego, więc i nasze mogłoby by takie być. Pytanie tylko czy warto stosować takie rozwiązanie tylko dlatego żeby wrzucić pojazdy z polskimi flagami zamiast rosyjskich.

Ogółem to WG od jakiegoś czasu wrzuca czołg premium nacji która nie ma swojego drzewka(Czechy, Szwecja) w okolicach Gamescom, a ~pół roku później wychodzi całe drzewko tej nacji. Może podobnie będzie z Polskim.

 

Sam też nabyłem Pudla(mimo że to klon VK 30.02 M w innym malowaniu). Polecam taranowanie, waży toto sporo i jest dość żwawe, widziałem już obrażenie zadane w ten sposób na poziomie 200-300 przy straci ledwie kilku własnych hp. :D

Odnośnik do komentarza

 

Polskie drzewko is coming?

 

Z naszym drzewkiem jest taki problem, że nie ma za bardzo czego wrzucić na wysokie tiery. Z drugiej strony drzewko Chińskie jest w wielkiej części klonem rosyjskiego, więc i nasze mogłoby by takie być. Pytanie tylko czy warto stosować takie rozwiązanie tylko dlatego żeby wrzucić pojazdy z polskimi flagami zamiast rosyjskich.

Ogółem to WG od jakiegoś czasu wrzuca czołg premium nacji która nie ma swojego drzewka(Czechy, Szwecja) w okolicach Gamescom, a ~pół roku później wychodzi całe drzewko tej nacji. Może podobnie będzie z Polskim.

 

Sam też nabyłem Pudla(mimo że to klon VK 30.02 M w innym malowaniu). Polecam taranowanie, waży toto sporo i jest dość żwawe, widziałem już obrażenie zadane w ten sposób na poziomie 200-300 przy straci ledwie kilku własnych hp. :D

 

To oczywiste, że od V/VI tieru zaczną się klony, choć trzeba pamiętać, że Polacy niektóre czołgi nieco modernizowali (mówię o radzieckich), więc odrobinę charakterystykami mogłyby się różnić.
Odnośnik do komentarza

Niskie triery to spokojnie Renault FT-17, nawet początek drzewka, Vickers E, Renault R-35, 7 TP, TKS i TK-3 ew. Hotchkiss H-35. Później do wyboru do koloru czołgi angielskie, amerykańskie i sowieckie. Po wojnie polskie modernizacje czołgów sowieckich.

Arta też się znajdzie. Dla mnie Pudel to był test, jak należy rozbudować polskie drzewko.

Odnośnik do komentarza

Kupiłem wczoraj Hetzereczka, zamontowałem trola i sieję postrach burzakami. Zostałem "Brutalem". Trzeba tylko nauczyć się miejscówek. Charków i inne miasta to dramat dla TD'ka.

 

 

Info z garażu: T-28 i Panz. IC zakończyły służbę i zostały one przetopione na KV-1. Załoga przeszła z T-28.

 

 

Statsy:

 

 

https://worldoftanks.eu/pl/community/accounts/548394951-CMDR_Gold_Ziemniak/

 

 

Wieści:

 

 

Jest nowy mod od Aslana i można zdobyć naklejkę Sabatona i inne napisy, wystarczy rozegrać maks. 35 bitew do 7:00 w poniedziałek 21.08.2017 roku.

Odnośnik do komentarza
  • 3 miesiące później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...