Skocz do zawartości

World of Tanks


Sutek

Rekomendowane odpowiedzi

Przynajmniej 152-ka ma sensowne działo od samego początku. I od razu mówię - nie napalaj się na 122-ki na SU i ISU - są niesamowicie pazerne na kase a nie powalają ani trochę penetracją. Wolę robić reloada 15 sekund i zadać Mausowi 300 dmg niż 390 ale tierowi 6. ;P

Odnośnik do komentarza

Już jutro wchodzi na live update 0.7.1 wprowadzający francuskie czołgi. Ciekaw jestem jak to będzie wyglądało za parę tygodni. Magazynek rewolwerowy może dość solidnie utrudnić ludziom grę...

 

Szczególnie tym, którzy jeżdżą TDsami. I jeśli do szybkości żabojadzkich działek WG dało im również moc, to ja dziękuję, ale pojawi się piękny wysyp tanków które jeżdżą tylko do tyłu...

Edytowane przez Dudek
Odnośnik do komentarza

Bo ten frencz-szrot robi się lepszy dopiero później. Nie pamiętam od którego tieru się pojawiają magi rewolwerowe, pewnie od 8. Wtedy to dopiero robi się śmiesznie. Nie miałem odwagi jeszcze 152'ką ruszyć w dens bo wyczuwam spory odpływ kredytków jak mnie będa non-stop te chłamy dowalić

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc później...

Jaki czołg IV do VI tieru jest najlepszy do zarabiania? Mam KW-3 obecnie (niestety KW sprzedałem :/) i brakuje mi jakieś 200 tys. do JagdpanzerIV. Niestety mój jedyny pojazd powyżej III tieru to rzeczone KW-3, bardziej opłaca mi się teraz kupić/dojść do jakiegoś (jak tak to jakiego?) pojazdu V tieru, czy może pomęczyć jeszcze to KW-3 aż kupię JpanzerIV?

I jeszcze jedno pytanie, które działo jest lepsze do KW-3, to z KW (107mm ZiS bodaj) czy 100mm? 100mm już odkryłem, bo zauważyłem, że IS ma fatalne działo na początku, więc jak wykupię na nim gąski będę mógł zamontować ową 100, ale nie wiem czy na KW-3 warto montować to działo, 107 ma nieco gorszą penetrację, celność i czas celowania ale za to ma większy dmg o 90.

Odnośnik do komentarza
  • 6 miesięcy później...

Ja już czekam na World of Airplanes...Jeśli dobrze pójdzie to nawet premkę wykupie co by wymaxować jakąś linię rosyjską :) WoT odstawiłem już bardzoooo dawno temu, udało mi się dojśc do IS-4 bez premki, ale co by kupić ten czołg albo potem jeszcze IS-7..To cóż... Albo musiałbym spędzić masę czasu farmiąc Su-100 albo jednak na ten jeden miesiąc kupić konto premium co jednak mi się średnio uśmiecha. Zatem póki co nie planuje powrotu.

Odnośnik do komentarza

no tak już ta gra jest zrobiona, że na wysokich tierach się nie zarabia bez konta premium

 

ja swego czasu kupiłem czołg premium Typ59, popularnego Chińczyka, który służy mi do robienia kredytów, gra się nim bardzo przyjemnie no i kasa z niego leci na robienie upatrzonych linii :)

Odnośnik do komentarza

Hmm, ja konto mam już jakiś rok. Kiedyś grałem sporo artylerią(amerykańską) i doszedłem do M41(brakuje mi jakieś ~30k expa do kolejnej). Zarabiam głównie na pojazdach 5 tieru - na stałe(znaczy lubię nimi grać i nie zamierzam nigdy sprzedać) mam PzIV(w ogóle mój ulubiony czołg w grze, przynajmniej do następnego patcha, kiedy mają zabrać mu najlepsze działo :(), M4(znaczy pierwszy Sherman), T-34(chyba najszybciej strzelający med, nie dziwne że Czterej Pancerni wygrali nim wojnę :cool:), SU-85 i KV-1(po tym co robił KV przed 'podziałem na dwie części' wiele nie zostało, ale dalej można przyzwoicie zarobić. Czysto 4 fun jeżdżę sobie szóstką VK 3601(h) - bardzo wytrzymały med, do tego dość szybki i mający świetne działo(co istotne, ten czołg stockowo jest żałośnie wręcz słaby - ale po odkryciu wszystkich podzespołów zmienia się nie do poznania). Z tego też czołgu opracowałem sobie pierwszego Tygrysa - i tu warto zapisać, że ten czołg trochę nie działa tak jak jego historyczny odpowiednik. Niby parametry ma takie same, ale w bitwach trafiamy na zupełnie inne pojazdy niż działo się to realnie kiedyś. I z takim T-34 problemów nie ma najmniejszych, za to z IS-em wygrać ciężko(zakładając, że spotyka się dwóch podobnych graczy). Dlatego też jak już ktoś ma Tigera, to polecam trzymać się drugiej linii w bitwie, wtedy skuteczniej pomożemy drużynie(no chyba, że na samym szczycie nas wylosuje, wtedy można nieco powalczyć na głównym froncie).

Z innych pojazdów rozwijam sobie powoli niemieckie niszczyciele(jestem przy JagdPzIV), z uwagi na to że są bardzo mobilne, i drzewko KW, żeby w końcu do IS-a dojść(nabrałem ochoty po tym, jak zobaczyłem co on robi z Tygrysem 1vs1).

Ogólnie to polecam sprawdzać sobie co jakiś czas stronę WoTa, praktycznie co tydzień mamy jakiś specjal, a w nim sporo bonusów(zazwyczaj promocje na zakup czołgów/sprzętu do nich/koto premium/miejsca w garażu, zwiększone zarobki różnych czołgów, większy mnożnik doświadczenia za first win, itp.). Nie tak dawno 200% zarobków miały KV-1 czy VK 3601(h), gdzie przy dobrej bitwie(bez konta premium) można było +50k kredytów zarobić.

Ogólnie polecam też wersję pudełkową WoTa(tę nowszą, stara nie jest aż tak opłacalna), znajdziemy w niej 2 kody - jeden, który można użyć tylko przy zakładaniu nowego konta i drugi, który można użyć w już istniejącym. Dostajemy z niego 2000 złota, 7 dni konta premium i czołg premium 2 poziomu(T2 Light Tank ; ofc jeśli mamy pełny garaż, to dostajemy też za free jedno miejsce), który można sprzedać albo sobie grać dla zabawy(nie da się na nim stracić i jest cholernie szybki xD ; jeśli mamy go już w garażu i zakupimy sobie drugie 'pudełko' to dostaniemy za niego rekompensatę w złocie) i dodatkowe 50k kredytów. Całość jakieś ~30zł kosztuje, i można to nabyć też w formie elektronicznej(kiedyś np. było tutaj, ale się aukcja skończyła, pewnie chwilowo). Co ważne, taki kod można wpisać tylko 3 razy - tak się twórcy gry zabezpieczyli przed zbyt dużymi zakupami takich pudełkowych wersji, co z ich punktu widzenia dziwne nie jest. Ogólnie świetna opcja - grając po 3-4h na premce przez te 7 dni spokojnie rozwinąłem sobie kilka pojazdów, które normalnie pewnie jeszcze 'rok czasu' bym męczył.

Aha - bardzo nie polecam za to zakupów samego złota(jeśli ktoś się już zdecyduje) z wszelkich serwisów aukcyjnych. WarGaming nie bardzo to lubi, za to lubi bany rozdawać za takie zakupy poza ich systemem płatności.

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

W zasadzie nie ma co tworzyć nowy topic także spytam tutaj, dostał się ktoś do zamkniętej bety Worlf of Warplanes? Ja testuje grę od jakichś 3 dni i póki co jest świetnie, nawet arcadowa rozgrywka mnie odstrasza mimo że jestem fanem IL sturmovika :) na jakąs szerszą recenzję oczywiście na razie jest za wcześnie, ale póki co jest naprawdę dobrze :)

Odnośnik do komentarza
  • 3 miesiące później...

Chińskich czołgów za dużo póki co nie ma. Nie są to czołgi, które wprowadziłyby rewolucje jak francuskie, bardziej klony już dostępnych czołgów. Na pewno lepsze od brytyjskich ;)

 

Mam dostęp do otwartej bety WoWp, ale jakoś mnie nie wciągnęła. Podobno jeśli chodzi o samoloty dużo lepsze ma być War Thunder. Filmikami się nie ekscytuj, bo one mają tyle samo wspólnego z realiami gry co filmiki promocyjne WoT.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...