Skocz do zawartości

PZPN PZPN


Gość Profesor

Rekomendowane odpowiedzi

Roznica miedzy mafia a PZPNem jest brak agresji. PZPN zamiast agresji wybral polityke ignorancji. "Robcie co chcecie, mowcie co chcecie a my i tak jestesmy tylko pod UEFA.. UEFA nie pozwoli wam wejsc do nas, wiec bedziemy wymyslimy glupie powody zeby sie utrzymac".

 

Pan Listkiewicz robi sobie z wszystkich jaja jak moze, po kolei klamiac i wracajac do swoich glownych celow. Zachowuje sie gorzej, anizeli 12latka, ktora stracila cnote na oczach rodzicow i wciska im kit, ze to wcale nie bylo tak...

Odnośnik do komentarza
Wydział Dyscypliny odwołany przez PZPN!

 

Zarząd PZPN odwołał sześciu członków Wydziału Dyscypliny, który zajmuje się walką z korupcją - informuje sport.pl. Paweł Nogal, jeden z odwołanych, złożył u ministra sportu wniosek o wprowadzenie do związku kuratora.

Z 9 członków Wydziału Dyscypliny nie odwołano jedynie trzech członków: Adama Gilarskiego (przewodniczącego), Roberta Zawłockiego (zastępcy) i Piotra Jaworka.

 

LINKU

 

Czy ktoś by mógł w końcu rozpocząć sezon na misia? Wychodzi na to, że Palikot wyraził się zbyt łagodnie o tym towarzystwie :x.

Odnośnik do komentarza

Byłem za degradacją dla każdego kto ustawiał mecze ale nie sądziłem że skala jest aż tak wielka. Skoro blisko 30 klubów jest umoczona i pewnie znajdzie się więcej to kto ma grać w tej 1 lidze? Liga z 6 zespołów to chyba zły pomysł, a nie wiem czy znajdzie się aż tyle czystych klubów w 1 lidze. Karać dalej ale degradacje nic dobrego nie przyniosą. Tylko szkoda, że walką z korupcją odczuło tylko kilka klubów jak Łęczna, Arka itp które miały pecha, że zaczęto zajmować się nimi na początku, a nie teraz. Dobrego rozwizania z tej sytuacji nie ma. Albo pokrzywdzonych będzie kilka klubów albo nie będzie miał kto grać w 1 lidze.

Odnośnik do komentarza
Dzisiaj PZPN przekazał 5 tysięcy złotych na rzecz będącego w śpiączce, leżącego w szpitalu w Londynie GieKSiarza SiSSiego, na którego leczenie zbieramy kasę już od dłuższego czasu. Nie wiem czy nie pierwszy raz w życiu powiem Brawo PZPN!

 

Brawo dla nich, ale patrzac na srednie place Panow z PZPN to raczej jest smieszna kwota.

 

Co do amnestii to ogarnal mnie pusty smiech. Wstyd i hanba. Oznacza to tyle, ze kluby z najwiekszymi ukladami w PZPN do ktorych nikt sie jeszcze nie dobral (z wiadomej przyczyny) rusyly sznureczki tak, aby nic sie im nie stalo. Tylko pamietajmy to ze jezeli cos sie zaczyna to sie konczy. Nie zmienia sie zdania nie dochodzac do konca.

 

Jezeli amenstia wejdzie w zycie po raz kolejny pokaze to rownych i rowniejszych. Tylko fakt faktem - co zrobia ze Szczakowianka, Leczna czy np Arka? Promowac do wyzszych lig nie moga, ale sensowne byloby im wiec wyplacenie odszkodowan (tylko wlasnie dlaczego komus placic odszkodowanie jezeli jest winny?).

 

PZPN po raz kolejny pokazuje to, ze nikt a to nikt nie moze zrobic nic i kropka. Platini to swoj czlowiek, bo nie wierze ze jest na tyle glupi, ze nie wie co dzieje sie w Polsce. I po miestrzostwach w Austrii i Szwajcarii i wprowadzeniu amnestii i tak uslyszymy z ust Listkiewicza "Nie mozemy zostawic polskiej pilki w takim stanie, wiec nasza decyzja jest pozostac na miejscu i reperowac nasz krajowy futbol".

 

Wstyd i hanba. Az zygac sie chce.

Odnośnik do komentarza

Dla mnie sprawa jasna... Zaczeli karać degradacjami niech robią to ze wszystkimi którzy byli zamieszani. Jeśli jest tych klubów okolo 30 to powinny wszystkie zostać ukarane , a tłumaczenie ze ich duzo he.... co to za tłumaczenie kupowali powinni ponieść kare i Tyle!! Myśle ze jak będzie ta amnestia to oni nie przestaną tego robić bo jak za to im nic nie grozi to...

Odnośnik do komentarza

Ale nie mogą chyba do sądu ? Jeśli pójdą to zostaną wykluczone ze struktur PZPN - chyba ten przepis działa w Polsce ? Pamiętam, że jak Juve straszyło sądem włoską federację to właśnie tak groźba na nich poskutkowała ;)

 

Amnestia jest prostym sposobem na rozwiązanie tej sytuacji, ale na pewno nie najwłaściwsznym - moim zdaniem.

Odnośnik do komentarza

No dobra możemy ukarać wszystkie ale czy to w czymś pomoże Polskiej piłce? Korupcja była zła ale walka z nią poprzez degradacje też nic dobrego nie przynosi. Rozwalenie w pły 1 ligi nie jest dobrym wyjściem. I gdy mam do wyboru ukaranie wszystkich winnych klubów kosztem ligi to już wolę zaniechanie degradacji tylko ujemne punkty i kary finansowe i do tego tępienie bezwzględne indywidualnych osób zamieszanych w korupcję. Nie ma tak, że mogą robić to dalej bo nic im nie grozi. Od tego sezonu każdy ustawiony mecz to jest degradacja, a nie zastanawianie się czy 20, 15,10,5 spotkań kupionych to powinna być degradacja. Sprawiedliwości w dotychczasowych karach też nie ma. Łęczna poleciała do III ligi za to że się odwołała a miała mniej kupionych spotkań niż Arka. Dotychczasowa forma karania nic dobrego przez te najbliższe lata nie przyniesie tylko zachamuje rozwój klubów bo poziom się obniży i zmiejszą się pieniądze od sponsorów. Już nie zachód nas prześcignie o kilka klas ale i wschód, północ i południe Europy. W sumie to dla mnie mniejsza szkoda jest jeżeli w I lidze gra zespół który kilka lat temu kupował mecze niż żeby były w niej 2 kluby.

Odnośnik do komentarza
Od tego sezonu każdy ustawiony mecz to jest degradacja, a nie zastanawianie się czy 20, 15,10,5 spotkań kupionych to powinna być degradacja

Nie od tego, tylko od 2003 roku, kiedy wprowadzono uchwałę. Kto kupował później musi się liczyć z konsekwencjami. Degradować, degradować i jeszcze raz degradować.

Tylko szkoda, że jesteśmy zakładnikami EURO
ke?
Odnośnik do komentarza
Przestępstwo => kara. Nie obchodzi mnie, ile klubów zostanie w ekstraklasie.

 

Calkowicie popieram. Jezeli zdegraduja Wisle, Legie czy inne Lechy to bedzie znaczyc ze koniec dawania w lape bo nikogo bac sie pzpn nie bedzie (w sumie tak juz jest). Jezeli degradowaliby moja Wisloke Debica to tez bym sie na to zgodzil (choc wszyscy wiedza ze dawniej kilka meczy sprzedalo kilku zawodnikow). Jezeli juz cos sie zaczelo to sie konczy. Zdegradowali kilka klubow to degradowac reszte bez patrzenia ile czystych druzyn pozostanie w Ekstraklasie. Jezeli mamy ogladac kluby pokoju Kmita Zabierzow czy Warta Poznan w Ekstraklasie to prosze bardzo (o ile nie sprzedawali/kupowali). Takie druzyny zasluguja na gre w 1ej lidze. Nie ma w polskiej pilce miejsca na korupcje i dopoki nie zmieni sie old school squad (z Listkiewiczem na czele) dopoty bedziemy wysmiewani przez caly PZPN, a korupcja bedzie utajniana i zacierana.

 

Panowie z gory powinni w sumie karac tylko zawodnikow/dzalaczy a nie kluby (o ile nie mialy nic do czynienia + minusowe punkty, kary).

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...