Jump to content
Sign in to follow this  
michuHSV

Koszulencje PROTOTYPY :)

Recommended Posts

Wytknę Ci kilka drobnych błędów. Np na koszulce Realu Madryt fatalnie wygląda herb - straciłeś proporcje. Logos Primera Division ma być umieszczony na rękawie w połowie, reszta zostaje przycięta. Jeśli wrzucasz koszulki na forum staraj się umieszczać je w rozmiarze do zaimpletowania do FM-a - 160x160.

To są narazie moje pierwsze prace , jak ktos chce je wykorzystac w grze to bez problemu moze sobie zmienic rozmiar czyż nie ?

a zrobisz domową Lecha? :> ale w jak najwyższej rozdzielczości? :>

Taka mała uwaga dla koszulki Atletico Mineiro, to jest wersja dla ludzi bez głowy?

a zrobisz domową Lecha? :> ale w jak najwyższej rozdzielczości? :>

Tutaj masz koszulki dla całej ekstraklasy w rozdzielczości 200x200 :P

Wybacz, chciałbym zobaczyć dzieło autora tematu :>

Taka mała uwaga dla koszulki Atletico Mineiro, to jest wersja dla ludzi bez głowy?

Hmmm moja pierwsza w życiu koszulka , z losowo dobranymi sponsorami i wzorem koszulki ... / Czy masz z tym problem ze ktos sie bawi ps'em? Nie robie tego dla ciebie szanowny ,,Pele99'' tylko dla własnej przyjemności i to odemnie zależy czy trzymam sie realnego wyglądu. Nie podoba się to zrób sobie według własnego gustu...

Ale nie miałem tu na myśli żeby Cię obrażać. Ogólnie całkiem nieźle jak na tak krótki okres czasu z grafikami. Tylko to było takie zaskoczenie, że no nie ma gdzie głowy włożyć.

Wtedty jescze nie potrafiłem zamontować tego kołnierzyka :) Ale z czasem i na błedach sie czlowiek uczy.

Mistrzu, co z tą koszulką Lecha? :>

W e-sklepie Lecha jakos nie moge wyczaić koszulki Lecha na sezon 2010/2011 , jak masz to zapodaj :)

Jutro zaczne zabawę z koszulkami, dziś chciałbym sie dowiedzieć kilku rzeczy. Nie wiem jeszcze jak to dokładnie wygląda, dopiero jutro bedę cokolwiek wiedzieł, w tech chwili bazuje tylko na domysłach. Chciałbym sie dowiedzieć skąd wziąć loga sponsorów, lig i klubów, a takze jak je odpowiednio wstawić, żeby było proporcjonalnie. Czy mógłby ktos pomóc?