Skocz do zawartości

Czy jest dla nas jakiś ratunek?


Fenomen

Rekomendowane odpowiedzi

Masz rację... czepiasz się :P

 

- Katastrofa.

- Zgadza się. Katastrofa. I dlatego podjąłem decyzję o rezygnacji ze stanowiska selekcjonera Reprezentacji Polski.

 

- To nieodwołalna decyzja?

- Tak jest. Nie mam już cierpliwości patrzeć na mecze, w których Polska oddaje ponad dwadzieścia strzałów na bramkę, a rywal cztery razy mniej, a mimo to przegrywamy. Nieskuteczność polskich piłkarzy osiągnęła poziom nigdzie indziej niespotykany. Doprawdy nie rozumiem, nie mieści się to w moim pojęciu futbolu, jak można tak pudłować. To naprawdę trzeba umieć i chcieć nie trafiać do siatki w tak klarownych sytuacjach.

 

- Co dalej z Polską Reprezentacją?

- Nie wiem i nie obchodzi mnie to. Styl, w jakim nie wywalczyliśmy kwalifikacji na Mundial przekonał mnie, że z tą drużyną już nic więcej nie osiągnę. Nie chcę się męczyć i nie chcę męczyć piłkarzy na siłę współpracą ze mną.

 

- Będzie Pan kontynuował gdzieś swoją karierę?

- Nie wiem. Nie myślałem jeszcze o tym. Na razie muszę odpocząć od trenerki. Reprezentacja Polski w dwóch ostatnich meczach skutecznie zszargała moje nerwy.

 

- Dziękuję za rozmowę.

- Dziękuję i żegnam.

 

 

09.10.2021, Eliminacje do Mistrzostw Świata, Grupa 2, 9/10

Stadion Śląski, Chorzów, 46101 widzów

Sędzia: Daniel Morisson (Anglia)

 

Stachowiak – Chrzanowski, Boenisch, Majewski (Przybylski ’79), Spałek – Krychowiak, Matusiak – Mierzejewski, Stulin – Lewandowski (Olszak ’46), Kucharczyk (Jagła ‘46)

 

Polska – Azerbejdzan, 0:1 (Quliev ’65)

MoM: Michał Mierzejewski (Polska)

Statystyka strzałów: 23/6 – 7/3

 

 

13.03.2021, Eliminacje do Mistrzostw Świata, Grupa 2, 10/10

Stade Roi Baudouin, Bruksela, 50000 widzów

Sędzia: Roger Siegrist (Szwajcaria)

 

Stachowiak – Chrzanowski, Boenisch (Wasikowski ’46), Przybylski, Glik – Krychowiak, Matusiak – Mierzejewski, Stulin – Lewandowski (Olszak ’46), Kucharczyk (Jagła ‘46)

 

Belgia – Polska, 2:0 (Lukaku (k) ’34, Tokala ‘90+2)

MoM: Romelu Lukaku (Belgia)

Statystyka strzałów: 8/3 – 15/3

Odnośnik do komentarza

Niestety, albo i stety, zamykam tego opka. Fajnie sie gralo kadra, ale do pewnego momentu.

 

Zauwazylem ciekawa rzecz. Chyba mam jakiegos lewego kraka, bo zazwyczaj moja taktyka przestaje dzialac po okolo 130-150 meczach w roli trenera danej druzyny. Tak mialem w Slasku, kiedy zalamanie przyszlo w piatym sezonie. Tak tez mialem w Athletic Bilbao, kiedy forma sie posypala w sezonie numer cztery. Tutaj tez bylo podobnie. Z ciekawosci spojrzalem na ilosc rozegranych meczow za sterem selekcjonera kadry i oto wynik: . http://img829.imageshack.us/img829/1803/09042010202003.jpg Przestaje wierzyc w przypadek...

Odnośnik do komentarza

Nie chce ciagnac dalej tego save'a, bo juz mam rok 2021 i wiekszosc pilkarzy to regeni, to raz. Dwa - mam wlaczona tylko polska lige, a od niej chce odpoczac, bo przeciez nie tak dawno gralem Slaskiem. Trzy, chce powrocic do Scarborough, wygrac to co mam tam jeszcze do wygrania. Cztery - pewnie niebawem powroce z nowym opkiem z FM2010, bo ta wersja zaczyna mi sie coraz bardziej podobac :)

 

Dziekuje wszystkim ktorzy sledzili wyniki, a w szczegolnosci tym, ktorzy od czasu do czasu czytali cos wiecej niz tylko rezultaty i strzelcow bramek ;P

 

EOT

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...