Skocz do zawartości

XI zjazd


XI Zlot CMF  

116 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Wydaje mi się, że na Mazurach ośrodki mogą mieć obłożenie, bądź nie zgadzać się na wynajęcie ośrodka na pół tygodnia. W końcu muszą przez wakacje zarobić na cały rok. I pewno wolą "kolonie, zielona szkoła" na 2 tygodnie niż nas.

Ten ośrodek Stara Wies w Załęczu Małym prezentuje się okazale. Nawet dojazd jest nie najgorszy, do stacji kolejowej w Dzietrznikach jest niecałe 11 km :-k

Odnośnik do komentarza

Do dyspozycji:

- huśtawki jedno- i wieloosobowe

:D

 

A tam jest jakies jezioro? Czy na krzywy ryj na jakies wesele chcesz sie wkrecac? :D

 

Ten ośrodek Stara Wies w Załęczu Małym prezentuje się okazale. Nawet dojazd jest nie najgorszy, do stacji kolejowej w Dzietrznikach jest niecałe 11 km :-k

Tez mam wrazenie, ze to moze być JackPot ;) Nie wiem tylko, jak tam z boiskiem do nogi.

Odnośnik do komentarza

Jest tam szkoła, wiec musi byc i boisko :D

http://szkolnictwo.pl/index.php?id=M01970

 

Zadzwonię jutro, zapytam.

 

Edit: Pytać o coś jeszcze, czy wiemy już wszystko? ;)

pytania:

- jak z boiskiem

- czy nas przyjma na 4/5 dni

- czy w ogóle nas przyjma :D (tego tylko nie spal :> ), jakby co, kólko rózancowe z Lichenia jedzie

- kiedy mozna rezerwowac na przyszly rok.

Odnośnik do komentarza

Dojazd dla niezmotoryzowanych IMO gorszy niż do Wólki.

 

czy ja wiem... Wielun to nie taki calkiem maly wezel komunikacyjny, a stamtad juz pewnie latwo sie dostac, bo maps google powiedzialo mi ze to dosc znany osrodek w regionie

 

Wieluń jest kolejowo na poziomie trasy Siedlce - Siemiatycze, pociągi dojeżdżają jedynie od strony Katowic. A PKS nie nastraja optymistycznie, tylko dwa połączenia.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...