Skocz do zawartości

Fristajlowy kącik dyskusyjny


Icon

Rekomendowane odpowiedzi

@AgreSsiveStyle

ustawiłem według twoich rad i wynik tego był piorunujący. Stoke nie dość, że nie wykorzystało ani jednego stałego fragmentu, to jeszcze po rzutach rożnych nasi zawodnicy kreowali szybkie kontry. Za to moi wykorzystali rzut wolny strzelając w ten sposób pierwszą bramkę. Wynik 2:0 z mojego beniaminka Chamionship z zespołem Premiership daje powód do dumy :) nie liczyłem na taki sukces :D

parametry zawodników

ustawienia

wynik :)

 

Edit:

Ale w kolejnym meczu strata z rogu na krótki słup :]

Edytowane przez maxymili
Odnośnik do komentarza

witam, gram Legią Warszawa już 5 lat (w grze :) FM 2011. Wygrałem lige mistrzow 4 raz z rzędu i za każdym razem kiedy zgłaszam swoją propozycję do "większych" klubów to odprawiają mnie z kwitkiem. Co jest nie tak z tą grą/ Jedynie Celtic sie zgodził sposród takich jak : Fulham, Tottenham, Espanyol i wielu temu podobnych, nie wspominając o MU czy Arsenalu.

pewnie wiedzą, że czitujsz?

 

gra zwykle preferuje "krajowych" trenerów

 

Nawet jeśli czitował, to co was to obchodzi? Niech gra jak chce..

 

Ale szczerze też to jest głupie ja mam 2031 i zdobyłem Górnikiem Zabrze 4x Lige Mistrzów 2 Puchary Europy 1 superpuchar europy 19 mistrzostw polski 10 puchar polski 11 superpucharów polski.. A nie chcą mnie przyjąć do głupiego Schalke którego mam w ulubionych klubach ( manager )

Nie panowie nie czitowałem, w ogóle jak szukałem cheatów to znalazłem tylko do kasy, który i tak mi nie działa. Ale co to za przyjemność wygrywać oszustwami, ja każdą gre przechodze bez cheatów. Mogę nawet potwierdzić że gram bez cheatów, jak jest jakiś sposób...

Ale co do tematu to jest troche dziwne, że trudno o posade w lepszym, zachodnim klubie. Nic, pozostaje wierny Legii Warszawa :)

Odnośnik do komentarza

Nie panowie nie czitowałem, w ogóle jak szukałem cheatów to znalazłem tylko do kasy, który i tak mi nie działa. Ale co to za przyjemność wygrywać oszustwami, ja każdą gre przechodze bez cheatów. Mogę nawet potwierdzić że gram bez cheatów, jak jest jakiś sposób...

Ale co do tematu to jest troche dziwne, że trudno o posade w lepszym, zachodnim klubie. Nic, pozostaje wierny Legii Warszawa :)

 

 

 

Zgadzam się bo tak naprawdę w tej grze albo od początku bierze się reputacje reprezentant kraju i wtedy po 2 meczach wygranych w swoim klubie widzi cię jakiś klub u siebie i się plotki pojawiają albo jak zaczyna się z reputacją amator lub automatyczną i ani widu ani słychu o nową posadę nawet jeśli się osiąknie nie wiadomo jakie sukcesy to jest trochę dziwne i przydałby się w następnych wersjach to poprawić i dodać jakieś inne reputacje jak np. Dawny Ligowiec lub Świeży manager po studiach bo np. dla osób takich jak ja które chciałyby być managerem i prowadzić swoją karierę jako managera a nie tylko rozwijać klub przez 50 lat bo to mało prawdopodobne bardzo lubię zaczynać grę jako bezrobotny i kończyć jako manager jakiegoś wielkiego europejskiego klubu więc takie rozwiązanie by się przydało

Odnośnik do komentarza

pewnie za duży zapodałeś rozmiar stadionu, kiedy pytali sie goście z zarządu ;) Ale tak serio pierwszy raz widze takie coś, niezła sprawa :)

 

Co do mojego wczesniejszego tematu to podam ewentualnie skrina : http://img703.imageshack.us/i/ligamporazczwarty2.jpg/ ...

 

To jest skrin z LM zdobytej po raz 4 z rzędu Legią Warszawa, LM, jak by ktoś nie wierzył, bez cheatów oczywiście. Zresztą nie chodzi mi o chwalenie się, bo mnie to muli, tylko o to jak ktoś ma jakieś "wąty" to podaje tego skrina, aby wiedział że POLSKIM zespołem da rade wiele osiągnąć... pozdro.

Odnośnik do komentarza

Powracając do stałych fragmentów. Po udanym meczu ze stoke defensywne rzuty rożne wg twojego przepisu całkowicie się u mnie nie sprawdziły. Zrobiłem więc tak:

defensywne rzuty rożne

W efekcie jak na razie 0 straconych goli po stałych fragmentach od tej zmiany. Było kilka meczy już.

 

Przy okazji wykombinowałem ustawienie ofensywnych rzutów, które daje parę % skuteczności:

ofensywne rzuty rożne

Odnośnik do komentarza

@maxymili

 

Wiadomo, coś tam im też czasem wpadnie ; ) Najważniejsze, żeby wpadki nie zdarzały się notorycznie. (Daj znać, jak to się po kilkunastu meczach przedstawia.) Z drugiej strony zwróć uwagę, czy czasem gra sama nie zmieniła ustawień podczas meczu. Nie wiem od czego to zależy, ale czasem zauważę jakieś dziwne ustawienie moich zawodników i okazuję się, że jakimś cudem "pogrzebano" w taktyce. Dlatego też, przy dokonywaniu różnorakich zmian w trakcie meczu, sprawdzam, czy wszystko jest jak należy. (Nie, że zwalam na to winę, bo nie da się wybronić wszystkich sf, ale just in case ;)) Może ktoś też tak ma i wie jak temu zaradzić raz, a dobrze?

 

Co do ofensywnych, to ciągle szukam. O ile w 2k8 sprawdzały się wrzutki w pole bramkowe, na atakującego bramkarza zawodnika, a w 2010 zagrania przed pole karne i uderzenie z dystansu, tak tutaj trzeba kombinować inaczej. Jak na razie nie wykombinowałem ; ) Różne mam sezony. Przy tych samych ustawieniach w jednym sezonie mój NŚ potrafi strzelić i 10 goli z sf, by w kolejnym sezonie nie istnieć w polu karnym. Próbowałem zamienić zawodników, lekko poprzestawiać wszystkich, czy zmienić sposób rozgrywania, ale bez większych zmian. Na razie nie mogę rozgryźć tej nieregularności. Mogę też podesłać i te ustawienia, jeśli jesteś chętny. W razie czego, PM =]

 

Teraz zauważyłem twojego posta. Hmm, to dziwne, że aż tak tragicznie. Zaraz wrzucę screeny. Postaram się jakoś sprawdzić ile goli straciłem z sf, bo niedawno skończyłem właśnie sezon.

Odnośnik do komentarza

Witam. Ja mam następujący problem: mianowicie grając tottenhamem nie mogę zakończyć pierwszego sezonu, ponieważ w drugiej lidze i w niższych sezon kończy się już po 45 kolejkach (jedna jest nierozegrana) a co za tym idzie nie ma podsumowania sezonu oraz kasy na transfery. W innych ligach jest podobnie. Próbowałem grać na każdym patchu lecz zawsze tak samo się kończy. Wie ktoś jak to naprawić? Grę już przeinstalowywałem. Patch mam ten najnowszy.

Odnośnik do komentarza

Ja mam takie pytanko. Otóż gram już 7 sezonów Legią i mam taki problem, że nie jestem w stanie kupić żadnego dobrego grajka. Mój skład w większości składa się już z regenów, bo po prostu nikt nie chce do mnie przyjść. Nawet 35-letni emeryci idą do klubów, które nie grają w europejskich pucharach. Ja regularnie tam grywam, wprawdzie sukcesów spektakularnych nie było, ale półfinał LE zaliczyłem. No i właśnie, mam prośbę. Czy ktoś, kto też gra w lidze polskiej, ma po kilku sezonach taki problem? Jeśli nie, to sprawdźcie łaskawie w FMRTE jaki status ma u Was Polska - developing czy developed. Bo ja już jestem wkurzony, delikatnie mówiąc. Nie ma znaczenia to, że Ekstraklasa ma 3* reputacji, a Legia jest na 25. miejscu w rankingu europejskim.

Odnośnik do komentarza

pewnie za duży zapodałeś rozmiar stadionu, kiedy pytali sie goście z zarządu ;) Ale tak serio pierwszy raz widze takie coś, niezła sprawa :)

 

Co do mojego wczesniejszego tematu to podam ewentualnie skrina : http://img703.imageshack.us/i/ligamporazczwarty2.jpg/ ...

 

To jest skrin z LM zdobytej po raz 4 z rzędu Legią Warszawa, LM, jak by ktoś nie wierzył, bez cheatów oczywiście. Zresztą nie chodzi mi o chwalenie się, bo mnie to muli, tylko o to jak ktoś ma jakieś "wąty" to podaje tego skrina, aby wiedział że POLSKIM zespołem da rade wiele osiągnąć... pozdro.

 

Jakiej taktyki używasz?

Odnośnik do komentarza

Witam wszystkich.

 

Mam następujący problem i prosze o pomoc w rozwiązaniu. prowadze klub w lidze polskiej juz 8 sezonow i wreszcie chcialbym zmienic klub na inny w innej lidze. gram z 5 róznymi ligami grywalnymi. niestety nie otrzymuje zadnych ofert pomimo sukcesów w dotychczasowym klubie. istnieje moze jakis edytor za pomoca którego mogłbym zmienic klub?

Odnośnik do komentarza

Zależy jakie ligi wybrałeś. Jeśli mocne ligi zachodnioeuropejskie, no to raczej nie masz co liczyć, że uda Ci się znaleźć tam zatrudnienie. Dla polskich menedżerów bez spektakularnych sukcesów najbardziej prawdopodobnymi kierunkami są Brazylia, Rosja, ew. może się zdarzyć, że ktoś z Francji zaproponuje Ci posadę. A co do zmiany przez edytor, to chyba niestety się nie da. Możesz jedynie zwolnić danego menedżera, ale nie masz pewności, że akurat Ty przejmiesz wakat.

 

@xlukx

 

Mógłbyś pokazać swój skład?

Odnośnik do komentarza

Czy znacie jakiś sposób, żeby powstrzymać zawodników od namiętnego bombardowania publiczności? Wyłączyłem już wszystkim rajdy z piłką i strzały z dystansu, tymczasem nieustannie moi zawodnicy,wszyscy jak jeden mąż, przejętą piłę na połowie holują do wysokości pola karnego i ładują w trybuny. Jakie polecenie może za to jeszcze odpowiadać? Nie mam siły już, notorycznie kończę mecze z 30 strzałami na bramkę, z tego 3-5 jest celne, wpada 1, góra 2 bramki.

 

Druga sprawa, jak zmusić pomocników i napastników do PODAWANIA? Jeśli w danym momencie nie ładują w trybuny, to podają... tyle że albo do tyłu, albo cross na drugą stronę boiska, a mają ustawione krótkie podania... Zupełnie nie ogarniam silnika 11.2

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...