Skocz do zawartości

Fristajlowy kącik dyskusyjny


Icon

Rekomendowane odpowiedzi

witam, gram Legią Warszawa już 5 lat (w grze :) FM 2011. Wygrałem lige mistrzow 4 raz z rzędu i za każdym razem kiedy zgłaszam swoją propozycję do "większych" klubów to odprawiają mnie z kwitkiem. Co jest nie tak z tą grą/ Jedynie Celtic sie zgodził sposród takich jak : Fulham, Tottenham, Espanyol i wielu temu podobnych, nie wspominając o MU czy Arsenalu.

Odnośnik do komentarza

witam, gram Legią Warszawa już 5 lat (w grze :) FM 2011. Wygrałem lige mistrzow 4 raz z rzędu i za każdym razem kiedy zgłaszam swoją propozycję do "większych" klubów to odprawiają mnie z kwitkiem. Co jest nie tak z tą grą/ Jedynie Celtic sie zgodził sposród takich jak : Fulham, Tottenham, Espanyol i wielu temu podobnych, nie wspominając o MU czy Arsenalu.

 

 

4 razy pod rzad...

Odnośnik do komentarza

witam, gram Legią Warszawa już 5 lat (w grze :) FM 2011. Wygrałem lige mistrzow 4 raz z rzędu i za każdym razem kiedy zgłaszam swoją propozycję do "większych" klubów to odprawiają mnie z kwitkiem. Co jest nie tak z tą grą/ Jedynie Celtic sie zgodził sposród takich jak : Fulham, Tottenham, Espanyol i wielu temu podobnych, nie wspominając o MU czy Arsenalu.

pewnie wiedzą, że czitujsz?

 

gra zwykle preferuje "krajowych" trenerów

Odnośnik do komentarza

Witam,

 

Gram MKS Chojniczanką Chojnice. Będzie to mój trzeci sezon gry a zarazem pierwszy w I lidze. I mam lekki problem bo ciężko o jakieś dobre transfery do klubu. Oczywiście nie mam żadnych wygórowanych wymagań ale nawet piłkarze z rezerw np. Legii, Wisły czy Lecha nie chcą przyjść na wypożyczenie. w II lidze jeszcze to było do przyjęcia aczkolwiek liczyłem na to, że po awansie zawodnicy będą chcieli chętniej do mnie przychodzić a to praktycznie nie ma żadnej zmiany poza tym, że ściągnąłem za darmo dwóch zawodników z Czarnego lądu.

 

W związku z tym mam do Was pytanie. Znacie jakiś tanich zawodników, których można sprowadzić do I ligi?

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

Witam! Mam problem. Grałem normalnie przez 5 sezonów i wczoraj podczas uruchamiania FM wyskoczył mi taki oto błąd: not well-formed (invalid token) at line 1 of sound_cache_mode.xml . Co prawda mogę wczytać ostatnio zapisaną grę, ale obraz jest zniekształcony i kursor nie może dotrzeć w pewne "rejony" monitora, co praktycznie uniemożliwia rozgrywkę. Próbowałem przeinstalowywać grę, szukałem błędów na dysku, ale nic nie pomogło. Czy ktoś wie jak temu zaradzić i czy będę mógł kontynuować grę na tym savie?

Odnośnik do komentarza

Spróbuj tego:

1. Wchodzisz w właściwości w skrócie do Football Manager

2. Masz tam taka linijkę Football Manager 20XX\fm.exe"

3. Robisz tak Football Manager 20XX\fm.exe" --reset_preferences

4. Dajesz zastosuj ,wchodzisz w grę

bez żadnych już kłopotów

5. Jak będziesz wchodził drugi raz na fm to odznacz tę linijkę do

Football Manager 20XX\fm.exe"

Odnośnik do komentarza

Spróbuj tego:

1. Wchodzisz w właściwości w skrócie do Football Manager

2. Masz tam taka linijkę Football Manager 20XX\fm.exe"

3. Robisz tak Football Manager 20XX\fm.exe" --reset_preferences

4. Dajesz zastosuj ,wchodzisz w grę

bez żadnych już kłopotów

5. Jak będziesz wchodził drugi raz na fm to odznacz tę linijkę do

Football Manager 20XX\fm.exe"

zrobiłem to inaczej, znalazłem ten plik i go skasowałem :D Śmiga jak ta lala. Dzięki za pomoc; )

Odnośnik do komentarza

witam, gram Legią Warszawa już 5 lat (w grze :) FM 2011. Wygrałem lige mistrzow 4 raz z rzędu i za każdym razem kiedy zgłaszam swoją propozycję do "większych" klubów to odprawiają mnie z kwitkiem. Co jest nie tak z tą grą/ Jedynie Celtic sie zgodził sposród takich jak : Fulham, Tottenham, Espanyol i wielu temu podobnych, nie wspominając o MU czy Arsenalu.

pewnie wiedzą, że czitujsz?

 

gra zwykle preferuje "krajowych" trenerów

 

Nawet jeśli czitował, to co was to obchodzi? Niech gra jak chce..

 

Ale szczerze też to jest głupie ja mam 2031 i zdobyłem Górnikiem Zabrze 4x Lige Mistrzów 2 Puchary Europy 1 superpuchar europy 19 mistrzostw polski 10 puchar polski 11 superpucharów polski.. A nie chcą mnie przyjąć do głupiego Schalke którego mam w ulubionych klubach ( manager )

Odnośnik do komentarza

witam, gram Legią Warszawa już 5 lat (w grze :) FM 2011. Wygrałem lige mistrzow 4 raz z rzędu i za każdym razem kiedy zgłaszam swoją propozycję do "większych" klubów to odprawiają mnie z kwitkiem. Co jest nie tak z tą grą/ Jedynie Celtic sie zgodził sposród takich jak : Fulham, Tottenham, Espanyol i wielu temu podobnych, nie wspominając o MU czy Arsenalu.

pewnie wiedzą, że czitujsz?

 

gra zwykle preferuje "krajowych" trenerów

 

Nawet jeśli czitował, to co was to obchodzi? Niech gra jak chce..

 

Ale szczerze też to jest głupie ja mam 2031 i zdobyłem Górnikiem Zabrze 4x Lige Mistrzów 2 Puchary Europy 1 superpuchar europy 19 mistrzostw polski 10 puchar polski 11 superpucharów polski.. A nie chcą mnie przyjąć do głupiego Schalke którego mam w ulubionych klubach ( manager )

 

Bo najwięcej do prestiżu moim zdaniem dają sukcesy w reprezentacji...ja grając INTEREM w 2014 roku dostałem propo od reprezentacji Brazylii. Wygrałem z nimi MŚ i akurat został mi rok kontraktu z INTEREM. Po MŚ miałem oferty z Realu i ManU. Chociaż wcześniej w ogóle nie byłem wymieniany jako możliwy następca drużyn, w kórych odchodzą trenerzy...

Odnośnik do komentarza

Ła! Moje konto jeszcze tu istnieje. :P I nawet pamiętałem login/hasło. ;) Ale do rzeczy. Kupiłem sobie FM 11 via digital download (wyszło taniej o jakieś 20 zł :P). Wszystko fajnie, uruchamiam sobie nową grę - pełna angielska(wszystkie ligi), pełna polska (wszystkie 2 ligi :P) i niegrywalna niemiecka. Wybrałem dużą bazę. Laptop z Core 2 Duo 2,4 GHz, 4 GB RAM-u i czy naprawdę przechodzenie między różnymi działami musi trwać 2-3 sek.? :| Odechciewa się grać.

Odnośnik do komentarza

 

Bo najwięcej do prestiżu moim zdaniem dają sukcesy w reprezentacji...ja grając INTEREM w 2014 roku dostałem propo od reprezentacji Brazylii. Wygrałem z nimi MŚ i akurat został mi rok kontraktu z INTEREM. Po MŚ miałem oferty z Realu i ManU. Chociaż wcześniej w ogóle nie byłem wymieniany jako możliwy następca drużyn, w kórych odchodzą trenerzy...

 

 

Może i to prawda :) objąłem reprezentacje Polski, ale wyszedłem tylko z grupy awans na mś.. ;/ a na mś Przegrałem z Anglią 4-2, Turcją 1-0 i wygrałem tylko z Francuzami ;o 2-1 i nie wyszedłem z grupy.. ale po MŚ, dostałem propozycję z 2 ligowego angielskiego klubu Cardiff City i teraz zaczynam grać tam : )

 

 

Starajcie się cytować ostatnią wypowiedź w dyskusji, a nie wszystkie.

Odnośnik do komentarza

W zakładce Informacje->baza treningowa jest cos takiego jak 'wyszukiwanie juniorów'. Jak poprawić te wyszukiwanie juniorów teraz mam "Przecietna siatka wyszukiwania juniorów'. To chodzi o liczbe zatrudnionych skautów? Mam ich 6 dobre staty. Czy do zarządu trzeba się gdzieś zgłosić.

Odnośnik do komentarza

Zadam jeszcze pare pytań:

1. Jacyś gracze ciagle maja mi za złe że nie ma dyscypliny w drużynie i przez to chcą ze mną rozmawiać. Czym może być to spowodowane? Nia ma w zespole kłótni ani gracza który by sie spóźniał na trening.

2. Ciągle sztab szkoleniowy mówi mi że dwóch graczy jest nie zadowolonych bo treningi ciężkie, mimo że w treningach mam na średni i że drużynie pasują.

3. Zawsze mam że drużyna lekceważy słabsze zespoły. Co za to odpowiada w taktyce?

Odnośnik do komentarza

Zadam jeszcze pare pytań:

1. Jacyś gracze ciagle maja mi za złe że nie ma dyscypliny w drużynie i przez to chcą ze mną rozmawiać. Czym może być to spowodowane? Nia ma w zespole kłótni ani gracza który by sie spóźniał na trening.

2. Ciągle sztab szkoleniowy mówi mi że dwóch graczy jest nie zadowolonych bo treningi ciężkie, mimo że w treningach mam na średni i że drużynie pasują.

3. Zawsze mam że drużyna lekceważy słabsze zespoły. Co za to odpowiada w taktyce?

 

 

1. Zacznij karać za kartki, to przestaną narzekać.

2. Na obciążenie treningowe ma też wpływ poziom obciążenia w przygotowaniu do meczu - jeśli masz zaznaczony na wysoki/b. wysoki, to zawodnikom może to nie pasować.

3. Motywacja - trzeba odpowiednio dobierać rozmowy motywacyjne. I wpuszczać graczy rezerwowych/juniorów na takie mecze.

Odnośnik do komentarza

Ła! Moje konto jeszcze tu istnieje. :P I nawet pamiętałem login/hasło. ;) Ale do rzeczy. Kupiłem sobie FM 11 via digital download (wyszło taniej o jakieś 20 zł :P). Wszystko fajnie, uruchamiam sobie nową grę - pełna angielska(wszystkie ligi), pełna polska (wszystkie 2 ligi :P) i niegrywalna niemiecka. Wybrałem dużą bazę. Laptop z Core 2 Duo 2,4 GHz, 4 GB RAM-u i czy naprawdę przechodzenie między różnymi działami musi trwać 2-3 sek.? :| Odechciewa się grać.

 

Odpowiadając na własne pytanie - wcale tak nie musi być. :D Wystarczy w zarządzaniu energią, w zaawansowanych ustawieniach, ustawić, żeby procesor zawsze na 100% działał. Jezu, różnica kolosalna. :o

Odnośnik do komentarza

Może mi ktoś powiedzieć co robić??

Gram Legią potrafię mieć 10 sytuacji stu procentowych z czego nie strzelić żadnej bramki gdy przeciwnicy nie mają żadnej setki i przegrywam 0-2 z MKS Kluczbork...W prawdzie takie porażki sie zdarzają rzadko ale prawie w każdym meczu mam po 5-10 sytuacji stuprocentowych z czego wykorzystuje maksymalnie 2.

Co jest powodem tak marnej skuteczności?

Trening mam ustawiony aby grajkowie trenowali strzały, morale w zespole są przeważnie wysokie. Stopnień znajomości taktyki mam na maksimum. Asystent ma 20 punktów motywacji, zawodnicy też całkiem dobrzy. Ale mimo to wszystko zespół mi gra na pół gwizdka ze słabszymi rywalami i poddaje sie przed meczami z mocniejszymi...

Proszę o jakąś pomoc bo już nie mam siły i pomysłów...

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...