Skocz do zawartości

Fristajlowy kącik dyskusyjny


Icon

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

Mam problem tego typu, że jestem menadzerem reprezentacji Irlandii, chce powołać do drużyny Stevena Irelanda(AVFC). Nie moge tego zrobić, bo zrezygnował z kadry w 2007 roku. Próbowałem w RTME to zmienić jednak zupełnie nie ma tam nigdzie takiej opcji jak rezygnacja z kadry. Steven bardzo by mi sie przydał w kadrze na WC 2014 w Brazylii. Czy jest ktoś kto rozwiązał w jakis sposób taki problem?

Odnośnik do komentarza

No to już totalna abstrakcja. Jak dla mnie to wg. przepisów Barcelona Ath. gra w Primera a FC Barcelona w Segunda ale kto wie jakby to sie ulozylo.

Wiem, że abstrakcja. Jeśli by tak już było i obie drużyny "zamieniłyby się" ligami i w następnym sezonie Barcelona A by wywalczyła awans i Barcelona Ath. nie spadłaby to Barcelona A ma zablokowany awans czy Barcelona Ath. automatycznie spada do Segunda Division?

Żadnych "zmian" pozycjami w lidze by nie było. W Hiszpanii między pierwszym zespołem a rezerwami musi być dwie klasy rozgrywkowe różnicy. Więc jeśli Barca A spadłaby ligę niżej, to aby zachować tę różnicę dwóch klas, to Barca B automatycznie zostanie przesunięta o ligę niżej, mimo wywalczenia awansu. Poza tym nawet jakby rezerwy wywalczyły awans to i tak nie awansują :)

 

Czy da się w jakiś sposób (edytor w grze badz ten FMRTE) zdjąć to narzucenie, ze Athletic Bilbao musi kupowac tylko baskijskich pilkarzy ?

 

Nie da się. I to jest w tym właśnie najlepsze.

 

Raczej jedna klasa rozgrywkowa różnicy. ;)

Odnośnik do komentarza

Witam, poszukuje młodego piłkarza (pon. 20 lat) mającego PA na min. -9 który w przyszłości mógłby mieć podobne umiejętności do xabiego alonso. Mam nadzieję że coś doradzicie

 

Martin Galvan (Cruz Azul, ok 2mln ojro) - AM/FC, ale może równie dobrze grać w środku pomocy jak i na skrzydle.

 

Swoją drogą nie wiem, dlaczego tego zawodnika nie ma w bazie talentów, skoro u mnie w każdej rozgrywce jest zdecydowanie najlepszy...

 

Spróbuj jeszcze 18letniego DMC z Porto (Brazylyjczyk - nie pamiętam nazwiska) oraz (przede wszystkim!) Vidala z Bayeru.

Odnośnik do komentarza

witam,chciałbym zapytać bo mam problem

 

 

chodzi o to ze tam gdzie są SKILLE zawodników to zamiast mieć np napisane 18(wiadomo ze w 20pkt skali) to ja mam jakiś pasek który jest prawie np do konca zapełniony jak zawodnik ma dobry skill.

 

 

jak mogę to zmienić zebym mial cyfry????

 

FAQ:

Jak zmienić by atrybuty zawodników były wyświetlane zamiast w formie pasków w postaci numerycznej?

 

Odznacz "pokazuj graficzne atrybuty w profilu" w ustawieniach managera.

Odnośnik do komentarza

Walczę o pozycję lidera championship w siódmym sezonie gry w zespole, którym awansowałem z 6 ligi angielskiej. Okazuje się, że przy tak wyrównanej walce o prymat w lidze bardzo istotne stały się stałe fragmenty gry.

 

Bardzo dużą ilość bramek zdobywam obecnie po rzutach rożnych. Robię to tak, że strzelam na długi słupek a tam nabiega wysoki dobrze grający głową holenderski obrońca zakupiony za grosze świetnie się w naszym klubie rozwinął. Druga rzecz to rzuty wolne, wprowadziłem kilka drobnych zmian i zacząłem zdobywać po nich bramki. Rzuty karne wykorzystuję w 90% albo nawet więcej. Prowokuję też faule w polu karnym przeciwników dając agresję przeciw ich obrońcom.

 

Mało natomiast tracę po rzutach rożnych. Dość dobrze bronię rzuty wolne z czym miałem bardzo duże problemy. I nawet karne w 20-30% udaje się nam wybronić. Unikam też karnych nie dając agresji przeciwko napastnikom przeciwnika.

 

Kluczowy jest odpowiedni dobór zawodników na poszczególne pozycje przy stałych fragmentach. I ich dobre rozstawienie.

 

Mam też pytanie. W poprzednich dwóch sezonach walczyłem odpowiednio o połowę tabeli i o baraże do awansu. Ponieważ stadion nie może być rozbudowany bo nie należy do klubu a klubu nie stać na wykupienie mam tylko 7066 miejsc i w obu tych sezonach większość meczy trybuny były zapakowane po ostatnie miejsce. Bilety wtedy kosztowały odpowiednio 15,60 i 16,60 (dokładnie nie pamiętam). Teraz walczę o pierwsze miejsce, w zasadzie utrzymuję się cały sezon w pierwszej dwójce a rozgrywki są ciekawe ponieważ dwie kolejne drużyny depczą mi po piętach. Cena biletów została wyznaczona na 18,20 czy coś kolo tego ale na stadion przychodzi po 5000, 6000 widzów a komplet był tylko na meczu pucharowym z Fulham. Dla klubu oznacza to miliony start w trakcie sezonu, tym bardziej, ze odpadłem szybko z obu pucharów. Co prawda prezes sprzedał mój talent bramkarski z Bułgarii za 2,5 mln £ (młody Stoychev kupiony dwa lata wcześniej za 60 tys £ ;)) czym podreperował budżet ale zaraz się wkurzyłem i wydałem 2,6 mln na argentyńskiego pomocnika 18 lat. kolejny talent na miarę walki o utrzymanie w premiership.

 

Dlaczego mimo znacznej poprawy atrakcyjności rozgrywek tak mały stadion nie jest zazwyczaj pełny? Na mecze innych drużyn championship przychodzi regularnie po 15-25 tys widzów mimo, że bilety kosztują nawet po 26 £. Czy zmiana zarządu mogła to spowodować? Chciał bym, aby klub wykupił stadion i później go rozbudował, ale jeżeli nawet nie jest pełny to zarząd prawdopodobnie odrzuci moje podanie.

 

Da się coś zrobić, aby poprawić frekwencję poza dobrą grą? Stosuję widowiskową, ofensywną taktykę 4-3-3.

Odnośnik do komentarza

Ponawiam moje pytanie :D

1.Czy ktoś mógłby polecić mi taktykę z ustawieniem 3-4-3? Z tego co widziałem w FMGScout to dla Borussi właśnie ta taktyka jest najlepsza, ale indywidualne polecenia itp. Z góry dziękuję :P

2.Czy po wgraniu najnowszego patcha można sprzedawać piłkarzy drożej od ich aktualnej ceny?

3.Jak nakłnoić Kościelnego,Perquisa,Zelaznego(Bramkarz w Nantes)do gry dla reprezentacji Polski??

Odnośnik do komentarza

Chciałem się dowiedzieć, może dość głupiej i małostkowej, ale dla mnie ważnej rzeczy. Czy wybór, np. 20 lig z 8 krajów, a co za tym idzie, przekroczenie zalecanej liczby piłkarzy (u mnie, to 20 tyś., a liczba z tą ilością lig, to około 40 tyś) znacznie spowalnia grę i rozgrywkę? Czy nie ma to znaczącego wpływu?

Odnośnik do komentarza

Chciałem się dowiedzieć, może dość głupiej i małostkowej, ale dla mnie ważnej rzeczy. Czy wybór, np. 20 lig z 8 krajów, a co za tym idzie, przekroczenie zalecanej liczby piłkarzy (u mnie, to 20 tyś., a liczba z tą ilością lig, to około 40 tyś) znacznie spowalnia grę i rozgrywkę? Czy nie ma to znaczącego wpływu?

Ma to wpływ na szybkość rozgrywki. Przy takim przekroczeniu powinieneś od razu odczuć spowolnienie gry. Oczywiście wraz z kolejnymi sezonami będzie się to jeszcze bardziej nasilać.

Odnośnik do komentarza

U Was też reprezentacje w ogóle nie zmieniają swoich składów? U mnie na sejwie w lidze norweskiej, kadra Norwegii powołuje cały czas tych samych piłkarzy. Ode mnie bierze tylko jednego bramkarza (mimo iż najlepszy to i tak jest rezerwowym w reprezentacji), mimo iż dwa razy pod rząd zdobyłem mistrza.

Odnośnik do komentarza

Mnie trochę irytuje ta reputacja. Np. liga angielska ma najwyższą reputację wśród lig. I taki 18 latek angielski wielki piłkarz od siemdiu boleści bez klubu nie chce przejść do Serie A do klubu Alessandra. Nie kumam tego? Zawodnik który jest bez klubu powinien mieć mega obniżone wymagania. Poza tym Serie A do bardzo dobra liga, ale nie no bo przecież reputacja....

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...