Skocz do zawartości

Fristajlowy kącik dyskusyjny


Icon

Rekomendowane odpowiedzi

mozecie polecic najlepszy obecnie trening? Mam ten niby Tuga, ale w ogole nie widac rozwoju u moich pilkarzy.

 

Ja zawsze ustalam własne obciążenia treningowe, nigdy nie bazuję na czyichś pomysłach.

Co do Twojego pytania. Albo masz słabych trenerów, a jak treningi nie przynoszą efektów pomimo dobrego sztabu szkoleniowego, zrób trening indywidualny pod każdego zawodnika (przypatrz się nad czym dany piłkarz ma popracować).

Odnośnik do komentarza

Czy istnieje jakiś sposób niewymagający samodzielnego ingerowania w edytora gry aby uzyskać kontrolę nad rezerwami Realu Madryt taką jaką mamy na przykład nad rezerwami Man Utd ? Znalazłem opcję aby najpierw usunąć te zespoły ze swoich lig a następnie dodać je jako rezerwy Realu. Niestety ten pomysł odpada w moim przypadku ze względu na znikomą ( zerową ) znajomość edytora gry, i obawiam się uszkodzenia jakiegoś elementu rozgrywki.

 

Zależy mi głownie na tym aby moi piłkarze mogli ogrywać się w Castilli i abym mógł przydzielać im trening jakiego używam w "starszym" zespole. Byłbym bardzo wdzięczny gdyby ktoś pomógł mi rozwiązać mój problem.

Odnośnik do komentarza

Orientujecie się może, czy istnieje coś podobnego jak mod do FM2009, który pozwalał na widok asyst oraz przebiegniętych km przez zawodnika podczas meczu? Męczy mnie ciągłe klikanie na zawodnika, żeby sprawdzić ile w danym meczu miał asyst, było to bardzo pomocne. Szukałem w sieci, ale nie mogę znaleźć. Liczę na Waszą pomoc!

Odnośnik do komentarza

Witajcie

 

Czy za pomocą FMRTE (najnowsza wersja) można dodać drugie obywatelstwo zawodnikowi ? Nie mogę znaleść tej opcji.

 

Spróbuj w FMRTE wejść w danego zawodnika, następnie zakładkę Relations i w którejś z pozycji w lewym słupku zmienić np. Likes Person na Other Nationality.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...