Skocz do zawartości

Fristajlowy kącik dyskusyjny


Icon

Rekomendowane odpowiedzi

Rzadki wynik może, ciekawy...

Grałem przeciw liderowi tabeli u siebie. Przegrywałem 0:2 i reszta na screenie :D

niezwykłe zwycięstwo

Wyszedłem dzięki temu na prowadzenie w lidze ;)

Jak można rozbudować siatkę wyszukiwania juniorów ?????

Jest taki budynek w opcjach rozmów z zarządem. W tej zakładce co baza treningowa i obiekty młodzieżowe.

Odnośnik do komentarza

@up

U mnie też czasem dzieje się tak, że np piłka odbija się od bandy za bramką i ląduje w siatce, ale nigdy jeszcze mi czegoś takiego nie uznano jako gola. Właściwie to na załączonym filmiku również wygląda jakby to nie była bramka, tylko normalny goal kick, zawodnicy od razu ustawiają się na swoje pozycje, nie okazując jakichkolwiek oznak radości po zdobytym golu...

pozdro ;]

Odnośnik do komentarza

Jeszcze jedno pytanko...

Po prośbie o dodaniu klubu filialnego zarząd odpowiedział że 'jestem już w klubie na tyle długo że pozwolą mi wybrać klub samemu'. Do wyboru są opcje twierdząca i 'nie chcę brać takiej odpowiedzialności na siebie'. Wybrałem odpowiedź twierdzącą. I tu pojawia się moje pytanie: JAK MAM ZGŁOSIĆ KLUB, KTÓRY WYBRAŁEM NA FILIALNY..??? :???:

Odnośnik do komentarza

Mam prośbę. Od początku listopada 2015 notorycznie strzelam pierwszą bramkę a następnie tracę dwie lub trzy. Wcześniej mi się takie wpadki bardzo rzadko zdarzały.

Ponieważ w ogóle nie mam skrzydłowych potrzebuję defensywnego ustawienia bez skrzydeł, które się sprawdzi. Macie jakiś link do taktyki?

Sam już próbowałem kilku strategii, ale żadna nie była na tyle efektywna co moja ofensywna taktyka.

Nie muszę wcale strzelać goli, ale, aby tez nie puszczać ;) Taksę wprowadzał bym po zdobyciu przewagi.

Wczoraj skończyłem 1 sezon grając VfL Wolfsburg, i dzisiaj chciałem zagrać to mi wyskoczyło, że "Zapisana gra nie została wczytana". Co się stało ? Da się uratować save ?

Prawdopodobnie nie zapisałeś do końca i wyszedłeś. Wtedy plik się uszkadza i nie można już go uratować. Ale gra powinna tworzyć dwa pliki rezerwowe i one powinny być sprawne. Spróbuj wczytać nie ostatni save, ale wybierz poprzedni plik archiwalny.

Jest taki budynek w opcjach rozmów z zarządem. W tej zakładce co baza treningowa i obiekty młodzieżowe.

No to wiem, ale dlaczego nie mogę rozbudować ?? np. Realem Madryt mogę od razu rozbudować siatkę, a polską drużyną nie da się :no:

Pomyliłem się, w opcjach zarządu, ale w jednym czy dwa pytania wyżej.

Dlaczego nie możesz? A dokładnie jak to wygląda? Masz tą opcję wyszarzoną czy zarząd Ci odmawia?

Mi na przykład w 4 lidze w ogóle ta opcja była wyszarzona a teraz w drugiej zarząd odmawia i odmawia nawet kiedy mówię, że mi zależy. Ale zapytam jeszcze raz za rok.

Odnośnik do komentarza
]

Pomyliłem się, w opcjach zarządu, ale w jednym czy dwa pytania wyżej.

Dlaczego nie możesz? A dokładnie jak to wygląda? Masz tą opcję wyszarzoną czy zarząd Ci odmawia?

Mi na przykład w 4 lidze w ogóle ta opcja była wyszarzona a teraz w drugiej zarząd odmawia i odmawia nawet kiedy mówię, że mi zależy. Ale zapytam jeszcze raz za rok.

Ja mam wyszaroną tą opcje trochę głupio, bo gram Lechem 6 sezonów 6 mistrzostw w kraju, kilka razy zdobyty puchar polski, w LM doszedłem do ćwierćfinału, ale w składzie nie mam żadnego polaka :polska:

Odnośnik do komentarza

Mam pytanie. Co zrobić po wrzuceniu treningu w folder scheduldes(czy jakos tak) w grze. Aby te treningi działały. Bo ja ustawiam kazdemu trening i chyba jakoś nie działa. Nie mam pojęcia. Moze robi coś źle? I prosiłbym o jakąs dobrą taktyke do Wisły Kraków na pierwszy sezon ;)

Odnośnik do komentarza

Mam pytanie. Co zrobić po wrzuceniu treningu w folder scheduldes(czy jakos tak) w grze. Aby te treningi działały. Bo ja ustawiam kazdemu trening i chyba jakoś nie działa. Nie mam pojęcia. Moze robi coś źle? I prosiłbym o jakąs dobrą taktyke do Wisły Kraków na pierwszy sezon ;)

 

Wchodzisz w zakładkę trening, bierzesz "Zarządzaj treningami"-> "Importuj" i wybierasz plik z treningiem. Poza tym, musisz wszystkim ręcznie poustawiać.

Odnośnik do komentarza

Witam,

Ostatnio przypomniałem sobie jak wgrywało się facepacki, logopacki i inne dodatki. Wgrałem między innymi http://www.cmrev.com/grafika/plik/Jabulani-BallPack-2011.html , zrobiłem jak w instrukcji, lecz gdy gram mecz w zimie przy padającym śniegu, nie ma piłki Jabulani tylko taka czerwono/grejpfrutowa. Zrobiłem coś nie tak, jeśli tak to co ?

W razie problemów z wgrywaniem facepacków/logopacków postaram się pomóc jakbyście mieli problem.

Odnośnik do komentarza

Witam,

Ostatnio przypomniałem sobie jak wgrywało się facepacki, logopacki i inne dodatki. Wgrałem między innymi http://www.cmrev.com/grafika/plik/Jabulani-BallPack-2011.html , zrobiłem jak w instrukcji, lecz gdy gram mecz w zimie przy padającym śniegu, nie ma piłki Jabulani tylko taka czerwono/grejpfrutowa. Zrobiłem coś nie tak, jeśli tak to co ?

W razie problemów z wgrywaniem facepacków/logopacków postaram się pomóc jakbyście mieli problem.

 

Wszystko jest ok. Poprostu przy opadach sniegu zawsze uzywa sie piłek pomaranczowych ;)

Edytowane przez Dzordzu
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...