Skocz do zawartości

Fristajlowy kącik dyskusyjny


Icon

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam taki problem. Otóż dziś "zainstalowałem" dużo facepack-ów, logopack-ów, kitspack-ów i 1 skin do FM 2011. I tu pojawił się poważny problem. Gdy włączam grę i klikam na profil zawodnika, gra wywali Mi taki błąd:

 

 

http://iv.pl/images/76973211225125321185.png

 

Dzieje się tak na każdym save. Próbowałem grać od nowa ten sam błąd. Usunąłem i zainstalowałem ponownie grę również bez zmian. Dodam że grę mam zainstalowaną przez Steam i mam najnowsze patche.

 

Czy ktoś zna lekarstwo na mój problem ??

Edytowane przez Kuchar
Linki, nie obrazki!
Odnośnik do komentarza

Zagwozdka dotycząca klauzuli przedłużenia kontraktu o rok. Kilku moim grajkom za pół roku kończą się kontrakty, a do uruchomienia klauzuli brakuje im kilka meczów. Czy w tym czasie jakiś inny klub może zaoferować im kontrakty ? Jak tak i oni je zaakceptują, to co wtedy się dzieje z klauzulą, jeśli dograją te kilka spotkań ?

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Zauważyłem dość ciekawą rzecz. Mianowicie ogromna ilość klubów około roku 2025 jest w fatalnej sytuacji finansowej. Dostałem ofertę z Milanu, patrzę a ci mają pożyczkę na... 170 mln euro! 3mln miesięcznie. Jaki klub generuje takie przychody żeby móc to spłacić..?

Przez kasę dałem sobię spokój z Wolfsburgiem. 50mln kredytu i 350tys miesięcznie to może i na 2, ligę ok, ale na 1. zostałem po awansie totalnie bez kasy na transery i płace więc podziękowałem. Ale tak:

Liverpool 24mln

Blackburn 54mln (przy wartości klubu szacowanej na 47!!!)

Westham 57mln

 

Club Brugge 100mln (ponad dwukrotność wartości klubu...)

 

PAOK i Aris 10mln

 

BARCA 68mln i... 8 pozycja w lidze.

Deportivo 84mln

no i chyba rekordzista Real Madryt 122mln euro kredytu.

 

Długo by tu jeszcze wymieniać... Nie wyliczam już klubów, które mają po 10mln, a takich jest bardzo dużo, czasami przekracza to wartość całej drużyny. Nie wiem czy to jakiś błąd w grze, ale przez to gra staje się bardzo nierealistyczna i kluby typu Schalke, Barca, AC Milan, Juve czy PSG tułają się gdzieś u dołu tabeli a gra nimi jest praktycznie niemożliwa, bo żeby wyprowadzić klub z 50milionowego zadłużenia potrzeba kilku sezonów bardzo słabym składem skończyć w czołówce swojej ligi.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

@ up:

A to jest temat do 12

---------------------------

Mam problem niedawno kupiłem FM i gram sobie pierwszy sezon, dochodzę do Euro. 30 czerwiec 2012 i koniec gra jakby się zamuliła. Koniec nie wejdzie nawet po 1h. Odpalam nową grę, tym razem Hiszpanią i po półfinale doznaję szoku, następny rywal: Polska (finał ME 01.07.2012) i znowu gra kończy na tej samej dacie co ostatnio. Przeinstalowanie Steama nic nie dało. Po wyłączeniu gry (zakończeniu jej procesu) wyskakuje komunikat o zajętych serwerach Steam nie mogących zająć się błędem. Kod błędu: 41. Na stronie www na którą mnie przeniosło nie ma takiego numeru błędu!

Odnośnik do komentarza

Witam

Mam problem z FM11 na ubuntu 11.04. Gra się włączy tylko gdy mam wyłączone sterowniki Nvidia. Da się grać ale tylko w 2D i strzsznie przycina. Gdy je włącze to wine wywala wewnętrzne błędy.

Gram na laptopie Asus n53. Nvidia optimus. Mam także bumblebee. Pewnie źle skonfigurowane.

Da się jakos to naprawić?

Odnośnik do komentarza

Witam. Ściągnąłem z http://www.centrumfm.org/plik-656,Polska_4_ligadbc.html dodatek - "Polska 4. Liga.dbc" skierowaną dla graczy w Fm 2011 autorstwa barteza, uaktualniłem w edytorze najważniejsze transfery na świecie do daty dzisiejszej (głównie jako przyszłe transfery z właściwą datą). W rozgrywkach Ligowych dokonałem tylko kosmetycznych zmian poprzez przesunięcie do niższych niegrywalnych lig zespołów które zostały rozwiązane np RBC Roosendal czy np zdegradowane Kavala, Volos it. Edytor nie wykrył żadnych nieprawidłowości a mimo to gra zaraz po włączeniu nowej gry i wybraniu lig przy "konfiguracji bazy danych" po prostu staje w połowie paska ładowania i nie mam pojęcia w czym tkwi problem? Bo nie jest to jednak kwestia posiadanego przeze mnie PC - wersja pierwotna bazy danych ładuje się bez problemu. Pomożecie?

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Siema,

 

Mam pewien problem związany z drużynami z ligi francuskiej. Mam już 2017 rok , i mniej więcej od 3 sezonu (2012/2013) te drużyny masowo ściągają piłkarzy. Czasami jest to nawet 10-15 zawodników na 1 okienko , robi to większość drużyn (nie wszystkie) i niestety nie wiem w czym jest problem.

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

witam

kiedys zaczalem rozgrywke 8 ligowym zespolem angielskim pare dni temu odpalilem sobie na nowo fma, udalo mi sie awansowac do 3, zaczalem rozbudowywac szkolke i baze treningowa, i po tym sezonie powinien byc koniec rozbudowy szkolki to przyszla wiadomosc ze zaczeto i buduje sie na nowo, termin rozbudowy bazy minal to nawet nic nie przyszlo tylko pisze ze nadal w realizacji, i nie wiem co mam teraz z tym zrobic, czego to jest wina?

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...