Skocz do zawartości

Fristajlowy kącik dyskusyjny


Icon

Rekomendowane odpowiedzi

@pan1majonez a to wyskakuje jak chcesz wczytać grę czy już jak włącza?

 

@Radiell nie da się. Jak zawodnik nie chce przejść to basta.

 

 

Od początku, włączam sobie gre, ładuje sie, wszystko wydaje sie oki, nagle wychodzi do pulpitu, wlaczam po raz kolejny fm i wyskakuje komunikat -> error fm 2011 is already running, daje ctrl alt del, wylaczam proces fm.exe, wlaczam po raz kolejny gre, ładuje sie i wyskakuje nagle komunikat, ktory jzu wczesniej zamiescilem z tym dangerously low on memory

Odnośnik do komentarza
Gość Pan_przeciętniak

To wybrałeś za dużo lig i zbyt dużą bazę danych. Na początku może śmigać elegancko ale im dalej w las tym gra chodzi coraz wolniej i wymaga coraz większych zasobów.

Odnośnik do komentarza

Od sezonu 2016/2017 w czasie grania meczu zaczęły pojawiać się w mojej grze pewne problemy -- Zawodnicy sami zmieniają się pozycjami -- środkowy obrońca z napastnikiem albo skrzydłowy z defensywnym pomocnikiem ( Nie robię żadnych zmian w składzie, nie mam też ustawionej opcji "zmiana pozycji z " ) Miał ktoś podobny problem ? Wiecie co zrobić ?

Odnośnik do komentarza

Witam.

Dziś spotkała mnie niemiła niespodzianka, otóż. Próbuję poprowadzić CSKA Moskwę do wielkich sukcesów, gdy realizację tego celu utrudnia mi sam Football Manager. A chodzi o o, że 20. kolejka ligowa była rozgrywana podczas meczy reprezentacji, związku z czym nie mogłem skorzystać z większości swoich piłkarzy (Zenit z tego powodu uległ 5:2 Rubinowi!!!). Czy ten błąd będzie się powtarzał w każdym sezonie? Zaznaczę, że przejąłem CSKA w trakcie trwania rozgrywek w jedenastek kolejce (sezon 2010).

Odnośnik do komentarza

Witam.

 

Właśnie zakupiłem FM 2011.

Moje pytanie brzmi: Jeśli zainstalowałem grę przez Steam'a i chciałbym ściągnąć sobie kilka dodatków (herby, koszulki itp.), w którym miejscu mam to wkleić żeby all działało jak książka pisze?

 

Pozdrawiam,

Sao.

Odnośnik do komentarza

Witam.

Dziś spotkała mnie niemiła niespodzianka, otóż. Próbuję poprowadzić CSKA Moskwę do wielkich sukcesów, gdy realizację tego celu utrudnia mi sam Football Manager. A chodzi o o, że 20. kolejka ligowa była rozgrywana podczas meczy reprezentacji, związku z czym nie mogłem skorzystać z większości swoich piłkarzy (Zenit z tego powodu uległ 5:2 Rubinowi!!!). Czy ten błąd będzie się powtarzał w każdym sezonie? Zaznaczę, że przejąłem CSKA w trakcie trwania rozgrywek w jedenastek kolejce (sezon 2010).

Tak.

 

Witam.

 

Właśnie zakupiłem FM 2011.

Moje pytanie brzmi: Jeśli zainstalowałem grę przez Steam'a i chciałbym ściągnąć sobie kilka dodatków (herby, koszulki itp.), w którym miejscu mam to wkleić żeby all działało jak książka pisze?

 

Pozdrawiam,

Sao.

Jeśli mnie pamięć nie myli, to niezależnie od wersji (steam czy płyta) pliki graficzne wrzucasz do - Moje dokumenty\Sports Interactive\Football Manager 2011\graphics

Odnośnik do komentarza
Gość Pan_przeciętniak

Witam.

Dziś spotkała mnie niemiła niespodzianka, otóż. Próbuję poprowadzić CSKA Moskwę do wielkich sukcesów, gdy realizację tego celu utrudnia mi sam Football Manager. A chodzi o o, że 20. kolejka ligowa była rozgrywana podczas meczy reprezentacji, związku z czym nie mogłem skorzystać z większości swoich piłkarzy (Zenit z tego powodu uległ 5:2 Rubinowi!!!). Czy ten błąd będzie się powtarzał w każdym sezonie? Zaznaczę, że przejąłem CSKA w trakcie trwania rozgrywek w jedenastek kolejce (sezon 2010).

 

To nie jest błąd. Wtedy są oficjalne terminy FIFA więc nic z tym nie zrobisz. Jedyne pretensje możesz mieć do rosyjskiej federacji że ustala takie terminy.

Odnośnik do komentarza

Heh,też mam pytanie;p.Dlaczego jak wrzucam treningi do folderu schedules,i chce je zaimportowac,to gra mi ich wgl nie czyta?I dlaczego jak wgralem sobie nowe stroje i wrzucilem do prawidlowych folderów to i tak nie działają??Gram na patchu v3.Z góry dzieki za pomoc.

 

Jeśli wgrałeś stroje do Moje Dokumenty/Sport Interactive/Football Manager 2011/graphics to je stamtąd usuń i wgraj do Moje Dokumenty/Sport Interactive/Football Manager 2011 ;)

A co do treningów to nie wiem.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...