Skocz do zawartości

Fristajlowy kącik dyskusyjny


Icon

Rekomendowane odpowiedzi

Mnie trochę irytuje ta reputacja. Np. liga angielska ma najwyższą reputację wśród lig. I taki 18 latek angielski wielki piłkarz od siemdiu boleści bez klubu nie chce przejść do Serie A do klubu Alessandra. Nie kumam tego? Zawodnik który jest bez klubu powinien mieć mega obniżone wymagania. Poza tym Serie A do bardzo dobra liga, ale nie no bo przecież reputacja....

 

Nie, Alessandria ? ;) W której lidze grasz? :)

Odnośnik do komentarza

Mnie trochę irytuje ta reputacja. Np. liga angielska ma najwyższą reputację wśród lig. I taki 18 latek angielski wielki piłkarz od siemdiu boleści bez klubu nie chce przejść do Serie A do klubu Alessandra. Nie kumam tego? Zawodnik który jest bez klubu powinien mieć mega obniżone wymagania. Poza tym Serie A do bardzo dobra liga, ale nie no bo przecież reputacja....

 

Nie, Alessandria ? ;) W której lidze grasz? :)

 

 

Przecież napisał, że Serie A...

Odnośnik do komentarza

Czy udało się komuś z Was podczas robienia transferów w klubie, aby jakiś klub zaakceptował wymianę zawodników ? Ja już próbowałem za zawodnika wartego np. 0.5 mln zł, dać kilku zawodników o wartości około 2 mln zł i ilu bym nie dał, to kluby się nie zgadzają.

a nie pomyślałeś, że ten klub nie jest zainteresowany tymi graczami? (wysoka pensja, duża ilość graczy na tej pozycji etc. )

 

jeśli którymś Twoim zawodnikiem interesuje się klub, z którego chciałbyś kupić piłkarza to tylko wówczas proponuj wymiany

Odnośnik do komentarza

Panowie, czy zawodnik w wieku 20 lat który posiada CA 125 i PA 166, rozwinie mi się w polskiej Ekstraklasie zakładając w przyszłości występy w Europie, rozwinięcie bazy treningowej i zatrudnianie coraz lepszych trenerów ? :)

 

Logika człowieku. Każdy piłkarz się rozwinie. I nawet jak będzie miał PA niskie też się rozwinie. A od poziomu bazy treningowej i trenerów zależy jak bardzo się rozwinie.

Odnośnik do komentarza

Panowie prosze o pilna pomoc. Mianowicei zakupiłem nowego laptopa instaluje fma 2011 wszytko przebiega ok wgrywam łatke 10.2 właczam i .... nic . Tzn. nic sie nie uruchamia pozornie ale jak wcisne ctrl+alt+del to wyswietla mi jako ze fm jest uruchomiony... To nie wina płyt ani fma gdyz na starym komputerze wszytko działało probowałem dzis dzwonic do obsługi ale w weekend to chyba niemozliwe. Prosze o pilna pomoc

Odnośnik do komentarza

Panowie prosze o pilna pomoc. Mianowicei zakupiłem nowego laptopa instaluje fma 2011 wszytko przebiega ok wgrywam łatke 10.2 właczam i .... nic . Tzn. nic sie nie uruchamia pozornie ale jak wcisne ctrl+alt+del to wyswietla mi jako ze fm jest uruchomiony... To nie wina płyt ani fma gdyz na starym komputerze wszytko działało probowałem dzis dzwonic do obsługi ale w weekend to chyba niemozliwe. Prosze o pilna pomoc

Może przez to, że do FM 2011 instaluje się łatkę 11.2

Odnośnik do komentarza

Panowie prosze o pilna pomoc. Mianowicei zakupiłem nowego laptopa instaluje fma 2011 wszytko przebiega ok wgrywam łatke 10.2 właczam i .... nic . Tzn. nic sie nie uruchamia pozornie ale jak wcisne ctrl+alt+del to wyswietla mi jako ze fm jest uruchomiony... To nie wina płyt ani fma gdyz na starym komputerze wszytko działało probowałem dzis dzwonic do obsługi ale w weekend to chyba niemozliwe. Prosze o pilna pomoc

Może przez to, że do FM 2011 instaluje się łatkę 11.2

 

 

 

 

nie gdyz raz ze to moj bład wgrałem oczywiscie patcha 11.2 a dwa ze działo sie to samo nawet bez patcha

 

 

 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...