Skocz do zawartości

Fristajlowy kącik dyskusyjny


Icon

Rekomendowane odpowiedzi

Mam problem ze sprowadzeniem dobrych zawodnikow. Gram Legia 3 sezon, na transfery mam 12 mln euro a kupic nie ma kogo :P W rankingu rozgrywek polska liga jest na 30 miejscu wiec to moze byc problem. Ale majac ogromna baze danych plus kraje takie jak brazylia, argentyna, serbia, chorwacja, ukraina nie moge znalezc zawodnika ktory chcialby do mnie przejsc i bylby lepszy od obecnych graczy. Jakies pomysly?

 

Używasz przy wyszukiwaniu zawodników filtra i opcji "Poproś asystenta by usunął z listy nierealistyczne cele transferowe" ?

Wysyłaj też scoutów w różne miejsca i przeglądaj raporty, czasami znajdą się perełki.

Odnośnik do komentarza

Mam pytanie... jeszcze nie rozpoczalem sezonu, dopiero sparinigi itd... Przenosze jednego zawodnika do druzyna U-21 i od razu przy nim wyskakuje ikonka, ze nie moze wystapic w nastepnym meczu, CZEMU?? A jak z powrotem go daje do pierwszego zespolu to jest OK...

Nie moze graz w zespole rezerw bo??

 

Może mieć więcej niż 21 lat, jeżeli przenosisz go do U21.

Odnośnik do komentarza

Czy tylko mi się wydaję czy poziom gry jest wyższy niż poprzedniczki

 

Ja mam zupełnie odmienne wrażenie - dla mnie 11 jest łatwiejsza od 10.

 

 

 

Pograłem w FM 11 róznymi karierami z ciekawości i mogę napisać, że poziom gry w każdej rozgrywce jest różny. Raz mi szło łatwo w tej samej niskiej lidze tym samym zespołem, a innym razem strasznie ciężko...Sam nie wiem czy to tak naprawdę jest spowodowane...

Odnośnik do komentarza

Gram na dodatku z cmrev dotyczacym lig polskich, rozgrywke zaczynalem od 2 ligi polskiej Stalą Rzeszow i najwpierw zauwazylem dlad z pucharem polski a mianowicie pojawil sie dopiero w 3 sezonie, a teraz zauwazylem ze nie mam druzyny w Mlodej Ekstraklasie jak wszedlem w rozgrywki ME to sa tam caly czas te same druzyny, ktore graja w ekstraklasie w pierwszym sezonie i tak np. Cracovia spadla 2 sez wczesniej, a w rozgrywkach ME posiada druzyne to samos sie tyczy Jagielloni , Poloni Bytom i innych klubów które juz dawno pospadaly, a kluby ktore awansowaly i obecnie graja w extraklasie nie maja swoich druzyn w ME

 

przed sezonem na pytanie czy sie zgłaszam do tych rozgrywek, oczywiscie zakceptowalem i nic z tego nie wynika

 

i jeszcze takie pytanie dlaczego jak pisze posta i klikam zeby go wyslac na forum to tresc pojawia mi sie podwojnie

Odnośnik do komentarza

Witam,

Czy jest gdzieś w sieci może plik poprawiający wyświetlanie herbów i koszulek? Taki, jaki był do FM-a 2010. Wrzuciłem go do FMa 2011, ale o ile przy jasnej skórce wygląda to mocno przeciętnie, to przy ciemnej w ogóle nie da się grać. Poprawnie wyświetlają się tylko herby background. Ewentualnie, jeśli tych plików do nowego FMa nie ma, jest ktoś w stanie wskazać, który(e) z nich odpowiada(ją)za wyświetlanie backgroundów?

Tutaj jest ten z dziesiątki, żeby nie trzeba było szukać: http://www.2shared.com/file/8883358/a77bd52c/fm2010.html

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

baki222 - wrzucasz do schedules w Moich Dokumentach

 

 

A ja zauważyłem już którąś wersję z rzędu pojawia się to idiotyczne, żenujące, tragikomiczne zjawisko - polskie kluby na potęgę kupują ponad 30 letnich emerytów z krajów afrykańskich ! W każdym klubie jacyś anonimowi zawodnicy z Rwandy, DR Kongo, etc. Zero związku z rzeczywistością, brak jakichkolwiek przesłanek, by się to miało zmienić. Owszem, czasem można znaleźć perełkę, ale to jest jakby łowienie pereł w szambie, bo innego określenia nie znam. Żadna łatka nie poprawia tego. Nie mówiąc już o astronomicznych kwotach często za ch****ych zawodników, za których naprawdę nikt by nie zapłacił tyle. Ostatnio grając PSG, Olympique Lyon kupił 30 letniego już Pawła Brożka za... 7,5 miliona euro. Beka

Odnośnik do komentarza

Witam,

Czy jest gdzieś w sieci może plik poprawiający wyświetlanie herbów i koszulek? Taki, jaki był do FM-a 2010. Wrzuciłem go do FMa 2011, ale o ile przy jasnej skórce wygląda to mocno przeciętnie, to przy ciemnej w ogóle nie da się grać. Poprawnie wyświetlają się tylko herby background. Ewentualnie, jeśli tych plików do nowego FMa nie ma, jest ktoś w stanie wskazać, który(e) z nich odpowiada(ją)za wyświetlanie backgroundów?

Tutaj jest ten z dziesiątki, żeby nie trzeba było szukać: http://www.2shared.com/file/8883358/a77bd52c/fm2010.html

 

Pozdrawiam

Ok, z koszulkami sobie poradziłem sam. Z herbami jednak już nie daje rady.

Ktoś doradzi co muszę zmienić, żeby wyświetlały mi się loga background lewe i prawe, zarówno w widoku meczowym jak i ogólnym?

Odnośnik do komentarza

Witam !

Chcialbym sie zapytac o pare rzeczy.

Mianowicie czy u was tez w co trzecim meczu sedzia rozdaje zolte kartki jak na zawolanie? W ostatnim meczu moj zespol dostal 12!!! zoltych kartek...

Druga rzecz to to, ze od paru meczy nie moge ogladac tego co sie dzieje na boisku tylko pokazuje mi powtorki ze zdobytych bramek? Wczesniej wszystko chodzilo jak nalezy.

Wie ktos czy i w jaki sposob da sie to naprawic?

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...