Skocz do zawartości

Fristajlowy kącik dyskusyjny


Icon

Rekomendowane odpowiedzi

Bug przy próbie zakontraktowania zawodnika?

http://imgur.com/OlL7v.png

A jeśli oferuje mu kontrakt, korzystając z tego, że jest juniorem, a nie poprzez zwykłą opcję transferu, mogę go ściągnąć bez problemu. Tyle, że wtedy muszę zapłacić 300k funtów rekompensaty...

Łatka 11.1.1, czy jakaś tam najnowsza. ;)

 

W zakładcę "Oryginalny kontrakt" widnieje data styczeń 1900... Można coś zrobić, bym jednak mógł zakontraktować go? Składałem ofertę już dwa razy i cały czas ten błąd...

Odnośnik do komentarza

Pewnie trochę lamerskie pytanko dla starych wyjadaczy ,ale jakoś nie mogę poradzić - tworzę taktykę "x" i zapisuję. Mam ją w podmenu/zakładce "zapisane taktyki". Wczytuję ją przed meczem, wprowadzam jakieś zmiany pod najbliższego rywala, rozgrywam mecz, zapisuję STAN GRY ( nie stosuję "zapisz taktykę" ) Po zapisaniu gry te zmiany taktyki zostają zapisane do bazowej "x" i przy wczytaniu następny raz nie mam tej stworzonej bazy tylko taktykę z naniesionymi zmianami.

Co zrobić żeby zapisywnie stanu gry nie NADpisywało bazowej taktyki ? ( wyeksportować plik .tac do innego katalogu ? )

Odnośnik do komentarza

Witam, mam ogromna prosbe. Moglby mi ktos uploadnac orginalne stroje z folderu:

Program Files\Sports Interactive\Football Manager 2011\data\sigfx\graphics\pictures\kit_textures_v2\default

Zajmuje to bardzo malo a bylbym ogromnie wdzieczny. Cos tam namieszalem i teraz wszystkie druzyny graja w rozowych strojach :P

Z gory dzieki z pomoc

 

EDIT: Co do kolegi wyzej, musisz odpowiednio skonfigurowac plik config w folderze z logosem

Odnośnik do komentarza

mam pewien nietypowy (tak mi sie wydaje) problem. bez łątki 11.1.0 nie miałem takiego.

Zawsze gdy zaczynam mecz mam wlaczone oceny druzynej przeciwnej mimo zamiast swojej.Gdy właczam taktyke nie pokazuje mi sie skald tlyko polecenia dla pilkarzy mimoz e zmieniam to na swoje , na kolejnym emczu znowu mam nie te dane ktore chce widziec, macie moze jakis pomysl?

z gory Dzieki smile.gif

Odnośnik do komentarza

Witam, mam ogromna prosbe. Moglby mi ktos uploadnac orginalne stroje z folderu:

Program Files\Sports Interactive\Football Manager 2011\data\sigfx\graphics\pictures\kit_textures_v2\default

Zajmuje to bardzo malo a bylbym ogromnie wdzieczny. Cos tam namieszalem i teraz wszystkie druzyny graja w rozowych strojach :P

Z gory dzieki z pomoc

łap:

http://wyslijto.pl/plik/fjdf7l0589

http://hotfile.com/dl/82426611/9f41db4/default.rar.html

Odnośnik do komentarza

Witam panowie mam pewien problem z FM 11 otóż gdy chce włączyć gre pojawia sie błąd not well-formed (invalid token) at line 1 i po wscisnieciu 2 razy ok gra sie wlacza ale np w drugim sezonie ligi Wloskiej nie mam terminarzu:) Probowalem juz wszystkiego nawet tego :

1:wchodzisz w wlasciwosci w skrucie do football menager

2:Masz tam taka linijke Football Manager 2011\fm.exe"

3:robisz tak Football Manager 2009\fm.exe" --reset_preferences

4:Dajesz zastosuj ,wchodzisz w gre bez zadnych juz klopotow

5:Jak bedziesz wchodzil drugi raz na fm to odznacz ta linijke do

Football Manager 2011\fm.exe"

 

i po prostu dupa, juz zaproszeniem mnie cos kur... trafia przez te zasrany blad , mam Windows 7 gra spatchowana ale i tak nic :) W windows 7 mam problem z zmiana el. docelowego bo w iknoce na pulpicie nie moge tego zrobic wiec juz nie wiem co robic prosze o POMOC :(

Odnośnik do komentarza

Jak uruchamiam FMRTE mam takie błędy

 

Message:

Nie można wygenerować tymczasowej klasy (wynik=1).

error CS0016: Nie można zapisać danych w pliku wyjściowym „c:\Documents and Settings\KOMP\Ustawienia lokalne\Temp\xv5urat5.dll” — „Odmowa dostępu. ”.

 

Exception Type: System.InvalidOperationException

Source:

System.Xml

StackTrace:

w System.Xml.Serialization.Compiler.Compile(Assembly parent, String ns, XmlSerializerCompilerParameters xmlParameters, Evidence evidence)

w System.Xml.Serialization.TempAssembly.GenerateAssembly(XmlMapping[] xmlMappings, Type[] types, String defaultNamespace, Evidence evidence, XmlSerializerCompilerParameters parameters, Assembly assembly, Hashtable assemblies)

w System.Xml.Serialization.XmlSerializer.GenerateTempAssembly(XmlMapping xmlMapping, Type type, String defaultNamespace)

w System.Xml.Serialization.XmlSerializer..ctor(Type type, String defaultNamespace)

w FMRTE_Framework.ActionsCenter.ActionManager.importCommandFromXML(String path)

TargetSite:

System.Reflection.Assembly Compile(System.Reflection.Assembly, System.String, System.Xml.Serialization.XmlSerializerCompilerParameters, System.Security.Policy.Evidence)

HelpLink:

 

Data:

System.Collections.ListDictionaryInternal

 

Wie ktoś co z tym zrobić ??

 

Podbijam :>

Odnośnik do komentarza

No tak , moze ktoś zauważył tak jak np. Ja , że gra jest tak schematyczna, że się to w głowie nie mieści ;/ Polecam , zróbcie 3 zmiany w przerwie to zaraz jakiś osioł złapie kontuzje (oczywiscie z waszej druzyny) w 48 minucie ;/ Jako że gram RB SAlzburg moją gwiazdą jest Simon Cziommer , złapie kontuzje na 10 miesiecy to wygram 6-0 , nie zlapie kontuzji to dostane lanie... TO JEST NIE DO WYTRZYMANIA taka schematyczność za 130zł , juz nie wspominając o zbugowaniu tej że gry ;/

Odnośnik do komentarza

No tak , moze ktoś zauważył tak jak np. Ja , że gra jest tak schematyczna, że się to w głowie nie mieści ;/ Polecam , zróbcie 3 zmiany w przerwie to zaraz jakiś osioł złapie kontuzje (oczywiscie z waszej druzyny) w 48 minucie ;/ Jako że gram RB SAlzburg moją gwiazdą jest Simon Cziommer , złapie kontuzje na 10 miesiecy to wygram 6-0 , nie zlapie kontuzji to dostane lanie... TO JEST NIE DO WYTRZYMANIA taka schematyczność za 130zł , juz nie wspominając o zbugowaniu tej że gry ;/

 

Powiedz mi kolego w jakim normalnym meczu trener robi 3 zmiany w przerwie..

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...