Skocz do zawartości

Fristajlowy kącik dyskusyjny


Icon

Rekomendowane odpowiedzi

@up no, ale wiesz dla ludzi którzy myślą że się znają na piłce to jest bug. Pooglądali sobie raz jakiś mecz typu Real-3 ligowiec i myślą że każda akcja będzie zamieniona na gola. Jak już tak myślą to niech pooglądają ligę Europejską czy coś... Nieraz jest 20 akcji na bramkę przeciwnika z czego 16 strzałów celnych i 0 bramek a przeciwnik 1 strzał celny i jedna bramka. Dać przykład? Mecz Lecha z Azerami :]

Odnośnik do komentarza

@up czy ja wiem czy mało prawdopodobne? Wczoraj Wisełka rozgromiła Legię 4:0 więc wszystko jest w jak największym porządku.

 

U mnie w sezonie 11/12 Legia pokonała PSV 1:0 mimo że grała w 9, ponieważ 2 graczy dostało red kartki, natomiast lech pokonał 3:1 drużynę M. Hajfa

Jeżeli chodzi o transfery na ten sezon to do Lecha dołączył Dedryck Boyata z Manchesteru City, więc Ekstraklasa rośnie w siłę i Lech może zawojować w LM :D

 

 

Na malej bazie danych to i kujawiak pruszcz moze pokonac Barce

Odnośnik do komentarza

Jak uruchamiam FMRTE mam takie błędy

 

Message:

Nie można wygenerować tymczasowej klasy (wynik=1).

error CS0016: Nie można zapisać danych w pliku wyjściowym „c:\Documents and Settings\KOMP\Ustawienia lokalne\Temp\xv5urat5.dll” — „Odmowa dostępu. ”.

 

Exception Type: System.InvalidOperationException

Source:

System.Xml

StackTrace:

w System.Xml.Serialization.Compiler.Compile(Assembly parent, String ns, XmlSerializerCompilerParameters xmlParameters, Evidence evidence)

w System.Xml.Serialization.TempAssembly.GenerateAssembly(XmlMapping[] xmlMappings, Type[] types, String defaultNamespace, Evidence evidence, XmlSerializerCompilerParameters parameters, Assembly assembly, Hashtable assemblies)

w System.Xml.Serialization.XmlSerializer.GenerateTempAssembly(XmlMapping xmlMapping, Type type, String defaultNamespace)

w System.Xml.Serialization.XmlSerializer..ctor(Type type, String defaultNamespace)

w FMRTE_Framework.ActionsCenter.ActionManager.importCommandFromXML(String path)

TargetSite:

System.Reflection.Assembly Compile(System.Reflection.Assembly, System.String, System.Xml.Serialization.XmlSerializerCompilerParameters, System.Security.Policy.Evidence)

HelpLink:

 

Data:

System.Collections.ListDictionaryInternal

 

Wie ktoś co z tym zrobić ??

Odnośnik do komentarza

Ciekawe, że wybrał ofertę Górnika Zabrze, a odrzucił Bayernu i Wolfsburga.

 

http://img213.imageshack.us/img213/7754/adrianoo.jpg

Moze Cie lubi, Twoj styl pracy. A jaka masz reputacje?

 

Rzeczywiście przy podpisywaniu kontraktu pojawiła się informacja "z nadzieją zapatruje się na możliwość współpracy z menadżerem, którym jest Paszul".

Troszkę dziwne bo reputację mam krajową.

Kontrakt zaoferowałem mu przeciętny, ze statusem "zaplecze drużyny".

Odnośnik do komentarza

Mam problem z paczką twarzy "Cut-Out Faces Megapack Version 3.0 i 3.1"

Wszystko wkleilem tak jak powinienem : MyDocuments>Sports Interactive>Football Manager 2011>graphics>players>faces

 

Mam odznaczone buforowanie skórki i odświeżanie skina i nadal nie wyświetla mi mordek. Plik Config jest w folderze z twarzami tak jak powinien być. Dodam, że jakies pomniejsze facepacki (np jednej druzyny) działają mi normalnie, megapack z logami też działa okej.

 

Użwyam skina Galaxy 2.7

Macie jakieś pomysly dlaczego nie działa?

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...