Skocz do zawartości

Fristajlowy kącik dyskusyjny


Icon

Rekomendowane odpowiedzi

Odkładam Fm-a na półkę.

Przed chwilą rozgrywałem mecz Arsenal - Rubin w LM. Cały mecz leciał na samym komentarzu. Do 93 min wynik na tablicy pokazywał 0-0 w komentarzu żadnych informacji o strzelonych bramkach. Mecz zakończony remisem. Po kliknięciu na kontynację gdzie następuje podsumowanie poczułem się jak....."bez komentarza" Wynik na tablicy pokazywał 3:0 dla Rubinu oczyście. Bramki strzelane 73min, 8.., 93 chociaż brak był jakiejkolwiek informacji. Grę oczywiście wyłączyłem...

 

Kolejny rok wywalonych pieniędzy w błoto??? :((((

Odnośnik do komentarza

Pan_przeciętniak grales kiedys w pilke? moim zdaniem to realne, to sport ekstremalny

 

sylweek messi ogromny nie jest a tez strzelal bramki glowa....

 

Tak się składa, że Iniesta czy Xavi też ale oni byli bez krycia zazwyczaj w tych sytuacjach. Czy widziałeś. zeby w finale LM Messi wygrał jakąś główkę z Ferdinandem? Nie! Strzelił głową piękną bramkę ale nie był wtedy kryty.A o to chodzi, że niscy gracze wygrywają główki z wysokimi :]

Odnośnik do komentarza

Odkładam Fm-a na półkę.

Przed chwilą rozgrywałem mecz Arsenal - Rubin w LM. Cały mecz leciał na samym komentarzu. Do 93 min wynik na tablicy pokazywał 0-0 w komentarzu żadnych informacji o strzelonych bramkach. Mecz zakończony remisem. Po kliknięciu na kontynację gdzie następuje podsumowanie poczułem się jak....."bez komentarza" Wynik na tablicy pokazywał 3:0 dla Rubinu oczyście. Bramki strzelane 73min, 8.., 93 chociaż brak był jakiejkolwiek informacji. Grę oczywiście wyłączyłem...

 

Kolejny rok wywalonych pieniędzy w błoto??? :((((

 

potwierdzam ten bug ;/ podczas "ogladania" meczy tylko na komentarzu dzieja sie dziwne rzeczy. Mialem kilkukrotnie ze w pasku komentarza nie pojawia sie zadne info o bramce a nagle robi sie 4:2 ... i o dziwo bramki zdobywane sa przez jednego gracza z kazdej druzyny ...

Odnośnik do komentarza

macie moze jakis namiar na mega, giga paczki graficzne do fm2011? chodzi mi zeby nie sciagac kazdej ligi oddzielnie

najbardziej mnie interesuje rapidshare i hotfile

 

http://www.sortitoutsi.net/forum/topic/24480-fm2011-metallic-logos-megapack/

http://www.sortitoutsi.net/forum/topic/39782-megapack-home-thread-30-now-out/

dzieki za odp ale akurat te linki znam (ja jestem z tych co najpierw szukaja sami i jak nic z tego to dopiero pytam na forum)i mam juz sciagniete

szukam jakiejs paczki bardziej kompletnej wiec jakby ktos gdzies mial jakies inne linki bede wdzieczny

Odnośnik do komentarza

Sry ale z ta kondycja musi to byc jakis bug.Treningi im juz zrobilem na lekkie , tempo gry mam woln.srednio wytrzymalosc maja po 12-14 i do pierwszej polowy wytrzymalosc na poziomie 70%.Kurde jest ktos kto nie ma z tym problemu?Jesli jest ktos kto nie ma z tym problemu niech opisze jakich treningow uzywa ect.HELP!!!

Odnośnik do komentarza

Sry ale z ta kondycja musi to byc jakis bug.Treningi im juz zrobilem na lekkie , tempo gry mam woln.srednio wytrzymalosc maja po 12-14 i do pierwszej polowy wytrzymalosc na poziomie 70%.Kurde jest ktos kto nie ma z tym problemu?Jesli jest ktos kto nie ma z tym problemu niech opisze jakich treningow uzywa ect.HELP!!!

 

gram w lidze polskiej widzewem i rzeczywiscie podczas okresu przygotowawczego i sparingow z forma bylo kiepsko ale jak sie zaczal sez jest ok,

rozegralem 3 mecze i po pierwszej polowie maja ok 80 rzadko sie zdarza zeby komus spadlo ponizej

trening mam sciagniety z netu jak dobrze pamietam jest to trening TUG

Odnośnik do komentarza

Mam pytanie w sprawie akademii piłkarskiej. Jak sprawa wygląda w praktyce? Właśnie zarząd ogłosił budowę akademii i zastanawiam się, czy przyniesie ona wymierne korzyści w postaci zdolnych juniorów? Do tej pory grając kilkanaście sezonów w FM 2010 i dwa sezony w FM 2011 nie udało mi się wyciągnąć wartościowego juniora, jednak nigdy nie miałem wybudowanej akademii piłkarskiej, ani rozbudowanej na maksa szkółki młodzieżowej. Teraz postanowiłem zainwestować w to trochę grosza, obawiam się jednak, że nawet mając rozbudowane do granic możliwości obiekty młodzieżowe + akademię piłkarską nie trafi mi się żadna perełka.

 

Wam udało się wychować kogoś wartościowego? Warto Waszym zdaniem inwestować w obiekty młodzieżowe?

Pewnie sporą rolę odgrywa tutaj czynnik losowy, jednak w czasie powiedzmy 10 sezonów gry mogłoby się trafić kilku solidnych zawodników.

 

Edit:

I bardzo podoba mi się "status prośby do zarządu" widoczny w siedzibie zarządu. Data początkowa inwestycji, data zakończenia, postęp prac. Tego brakowało mi w poprzednich wersjach gry.

Odnośnik do komentarza

Jak gralem w demo fm 11 to kupilem do man utd Neymara który w meczach kiedy dryblowal tak fajnie gibał się na boki teraz prowadze slabszy klub i nie mam neymara ale jakos u nikogo tego nie widzialem :( czyzby usunięto ten bajer w nowym patchu ??

Neymar ma pewnie ustawione "tries tricks" w ulubionych zagraniach, jeśli trafisz na innego zawodnika z tym atrybutem (z tego co pamiętam to ukryty), to też powinien się czasem "tak fajnie gibać na boki" podczas prób dryblingu.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...