Skocz do zawartości

Fristajlowy kącik dyskusyjny


Icon

Rekomendowane odpowiedzi

mialem kupowac nowego fm'a w przedpremierze, ale jak widac dobrze ze odpuscilem...

na pewno nie dam zarobic tym fajansiarzom (programistom) ktorzy maja klientow za zwyklych frajerow... zeby wydac w dniu premiery latke majaca ok 300 poprawke to jest za przeproszeniem jakas pier#$%&a paranoja...

jak im sie nie chce dopracowac gry przed wydaniem to ja nie mam ochoty kupowac bubla...

szkoda bo ostrzylem sobie zeby na ta zmienna reputacje ligi...

Odnośnik do komentarza

mialem kupowac nowego fm'a w przedpremierze, ale jak widac dobrze ze odpuscilem...

na pewno nie dam zarobic tym fajansiarzom (programistom) ktorzy maja klientow za zwyklych frajerow... zeby wydac w dniu premiery latke majaca ok 300 poprawke to jest za przeproszeniem jakas pier#$%&a paranoja...

jak im sie nie chce dopracowac gry przed wydaniem to ja nie mam ochoty kupowac bubla...

szkoda bo ostrzylem sobie zeby na ta zmienna reputacje ligi...

Do tego ilość zmian nie powala, niektóre zbędne. Powinni zrobić sobie roczną "przerwę" i pomyśleć w tym czasie nad czym świeżym. Z drugiej strony po co maja to robić jak ludzie co roku łykają rozbudowaną łatkę do gry za te 120 zł ??!!

 

Też wam się dzieją dziwne rzeczy z interfejsem - widgety meczowe się przemieszczają, ustawienia widoku składu gdzieś znikają :(

Odnośnik do komentarza

mialem kupowac nowego fm'a w przedpremierze, ale jak widac dobrze ze odpuscilem...

na pewno nie dam zarobic tym fajansiarzom (programistom) ktorzy maja klientow za zwyklych frajerow... zeby wydac w dniu premiery latke majaca ok 300 poprawke to jest za przeproszeniem jakas pier#$%&a paranoja...

jak im sie nie chce dopracowac gry przed wydaniem to ja nie mam ochoty kupowac bubla...

szkoda bo ostrzylem sobie zeby na ta zmienna reputacje ligi...

Do tego ilość zmian nie powala, niektóre zbędne. Powinni zrobić sobie roczną "przerwę" i pomyśleć w tym czasie nad czym świeżym. Z drugiej strony po co maja to robić jak ludzie co roku łykają rozbudowaną łatkę do gry za te 120 zł ??!!

 

Też wam się dzieją dziwne rzeczy z interfejsem - widgety meczowe się przemieszczają, ustawienia widoku składu gdzieś znikają :(

 

rozleniwia ich wlasnie to ze "ciemny lud" i tak to kupi...

ja to pierdziele, nie dam sie robic w balona...

trudno, bede katowal 2010, choc poziom dopracowania pewnie podobny...

pzdr

Odnośnik do komentarza

A ja mam taki problem, nie jestem pewien czy odpowiedni dział ;>

Uruchomiłem FMa i odrazu w opcjach przełączyłem na grę w oknie. Pojawił mi się czarny ekran i jedyny przycisk jaki działał to reset kompa. Teraz za każdym razem jak uruchamiam FM mam tak samo i nie mam nawet ekranu startowego. Przeinstalowanie gry nie pomaga. Jeśli chodzi o mój PC to monitor 23 cale LG i karta graf,. NVIDA GeForce 9800GT. Podobnie miałem z demem ale tam gdy włączyłem ponownie gre to mialem chociaz ekran startowy

 

 

Odnośnik do komentarza

A ja mam taki problem, nie jestem pewien czy odpowiedni dział ;>

Uruchomiłem FMa i odrazu w opcjach przełączyłem na grę w oknie. Pojawił mi się czarny ekran i jedyny przycisk jaki działał to reset kompa. Teraz za każdym razem jak uruchamiam FM mam tak samo i nie mam nawet ekranu startowego. Przeinstalowanie gry nie pomaga. Jeśli chodzi o mój PC to monitor 23 cale LG i karta graf,. NVIDA GeForce 9800GT. Podobnie miałem z demem ale tam gdy włączyłem ponownie gre to mialem chociaz ekran startowy

 

Musisz kliknąć prawym przyciskiem myszy na skrót na pulpicie i dodać parametr -windowed. Otworzy się w oknie i będzie OK.

Odnośnik do komentarza

Przez 2 dni próbowałem się przekonać do 11, ale skutek żaden. Zdecydowanie zostaję przy 10, przynajmniej do świąt jak ukaże się nowa łatka.

 

Dokładnie to samo... Te zmiany wyglądały zaje***cie na papierze, ale w grze jakoś mi nie pasują. Kontraktowanie zawodników jakoś sztywno, praktycznie żadnego zawodnika nie można kupić...

 

Trzeba pomęczyć dziesiątkę jeszcze trochę ;]

Odnośnik do komentarza

Nie wiem juz co zrobic.Mam takie problemy z kondycja ze szkoda gadac.Nie jest to wina treningu , bo zawodnicy zazwyczaj w pelni wypoczywaja do nastepnego meczu.Nie jest to wina taktyki , bo tempo mam ustalone na niskie.Na treningu sile mam na 3,5 gwiazdki a aerobik na 2.Wiecie w czym moze byc problem??

Odnośnik do komentarza

Chciałbym usunąć FM z dysku i rejestru. Normalnie odinstalowałem FM z dysku. Pousuwałem wszystkie foldery, które pozostały czyli z dysku i z moich dokumentów. I zainstalowałem jeszcze raz ale zapamiętało wszystkie ustawienia. Da się jakoś z rejestru wyczyścić, żeby nie pamiętało, że FM był wcześniej instalowany?

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...