Skocz do zawartości

Fristajlowy kącik dyskusyjny


Icon

Rekomendowane odpowiedzi

Jak sprawdzić ilu mogę zatrudnić trenerów, bądź skautów? W 2010 podczas negocjacji kontraktu była taka pozycja na dole okna a w demie tego nie widzę.

Czy pełna wersja będzie miała poprawki na zasadzie service packa czy tylko inne ligi i brak limitu?

Czy ktoś już znalazł odpowiedź na to pytanie? Problem w tym, że nie mogę zwolnić trenera, bo się zarząd nie chce zgodzić bym sobie potem zatrudnił nowego. Musiałem przez to cofać save :/ a tego nie lubię. Nigdzie tego nie mogę znaleźć.

Próbowałem też namówić prezesa aby pozwolił mi zatrudnić dodatkowych trenerów to się buc nie zgodził. Gram teraz drużyną z angielskiej okręgówki glocester city i mam jednego trenera i dodatkowo piłkarza trenera i asystenta, którzy też pomagają trenować na pół etatu.

 

Znalazłem nawet dobrych piłkarzy/trenerów, którzy by się nadali, ale i tak prezes zablokował mi transfery :wszystkozle:

No pocieszenie po sześciu meczach mam pierwsze miejsce w lidze i jeden zaległy mecz jeszcze :eusa_boohoo:

Odnośnik do komentarza

Ma ktoś może trening i taktykę do FM 2011?

Nie przyjemniej samemu coś wymyślić?! Nie rozumiem jak można odczuwać radość z takiego grania! Zassać trening, taktykę , sprawdzić FM genie piłkarzy z najwyższym potencjałem , dodać kilka mln euro na transfery i jazda a potem chwali się taki swoimi "osiągnięciami". Nie ma mam żadnego szacunku dla takich graczy

Odnośnik do komentarza

Jak sprawdzić ilu mogę zatrudnić trenerów, bądź skautów? W 2010 podczas negocjacji kontraktu była taka pozycja na dole okna a w demie tego nie widzę.

Czy pełna wersja będzie miała poprawki na zasadzie service packa czy tylko inne ligi i brak limitu?

Czy ktoś już znalazł odpowiedź na to pytanie? Problem w tym, że nie mogę zwolnić trenera, bo się zarząd nie chce zgodzić bym sobie potem zatrudnił nowego. Musiałem przez to cofać save :/ a tego nie lubię. Nigdzie tego nie mogę znaleźć.

Próbowałem też namówić prezesa aby pozwolił mi zatrudnić dodatkowych trenerów to się buc nie zgodził. Gram teraz drużyną z angielskiej okręgówki glocester city i mam jednego trenera i dodatkowo piłkarza trenera i asystenta, którzy też pomagają trenować na pół etatu.

 

Znalazłem nawet dobrych piłkarzy/trenerów, którzy by się nadali, ale i tak prezes zablokował mi transfery :wszystkozle:

No pocieszenie po sześciu meczach mam pierwsze miejsce w lidze i jeden zaległy mecz jeszcze :eusa_boohoo:

 

siedziba zarządu/widok ogólny.

Wszystko ładnie rozpisane, ilu trenerów możesz zatrudnić, asystentów, fizjoterapeutów, scoutów itp.

Odnośnik do komentarza

I jak dużo błędów jest? Da się normalnie grać?

 

Gram chwilkę więc trudno powiedzieć coś więcej. Póki co irytuje mnie zachowanie zawodników w trybie 3D. Bramkarze są strasznie drętwi, nie rzucają się. Piłkarze uciekają od piłek. Denerwujące kiedy obrońca ma 3 razy bliżej do piłki, a stoi i patrzy jak napastnik rywali spokojnie dobiega, zabiera bezpańską piłkę i strzela.

 

Rynek transferowy w Polsce działa znów trochę dziwnie. Rybus sprzedany za 36 mln zł. Polskie kluby ściągają na potęgę zawodników z Ameryki Płd.

Gram Górnikiem Zabrze, drużyna wydaje się być dobrze zrobiona. Ceny biletów tak jak w rzeczywistości - 25zł. W FM 2010 były ustalone na poziomie dalekim od rzeczywistości, ok. 75zł. To na plus.

 

Co do samego silnika gry to wypowiem się po rozegraniu przynajmniej jednego sezonu.

 

Aha, gram bez patcha 11.1.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...