Skocz do zawartości

Fristajlowy kącik dyskusyjny


Icon

Rekomendowane odpowiedzi

A ja mam bardzo pozytywne wrażenia. Aby poznać grę, gram MUFC i nie zauważyłem zwiększonej ilości kartek. Ba! Mam ich w meczach bardzo mało, maks 2 a w niektórych spotkaniach żadnej. Fajna opcja z tymi agentami, choć pewnie po jakimś czasie mi się znudzą. Btw, czy ktoś jeszcze ma tak przekokszone rożne jak ja? W co drugim meczu bramka bezpośrednio, a często również bardzo groźne sytuacje wynikające z zamieszania w polu karnym. Mam ustawione dośrodkowania w pole bramkowe, ale najgroźniejszy jest u mnie Vidić który nabiega na krótki słupek i ładnie wymiata. Generalnie jestem zadowolony z gry i czekam z utęsknieniem na pełną wersję.

Odnośnik do komentarza

Czy dołożenie 1 lub 2gb ram'u ( mam 2gb ) poprawi rozgrywkę na dużej/ogromnej bazie danych ? Testował ktoś taki upgrade z 2 do 3 lub 4 ?

Dużej, ogromnej bazy nie używam. Przy średniej bazie, 8-9 krajach i ~14 ligach (w sumie jakieś 50k zawodników) 1gb to za mało, 2 wystarcza, a między 2 a 3 nie odczuwa się różnicy (ddr2 1066, xp sp3).

Odnośnik do komentarza

Niesamowity comeback na forum by powychwalac te cale demo, bardzo mi sie podobaja zmiany kosmetyczne (nowy profil, rozmowy etc), nowy tryb 3D moze i smieszny nawet jak na lata 90' ale jakies tam poprawki sa, nowa kamera calkiem sympatyczna, problem jest jednak ciagle taki sam od poczatku - to tylko taki "skin" dla kulek 2D ten caly tryb 3D, strasznie sztuczne to wszystko wyglada, czas dla SI napisac nowy motor meczowy...

No ale wazne ze w demko gra sie bardzo dobrze, sciagnalem w trzy minuty w steamie i cala noc jakos tak zleciala :eusa_dance:

skin daje po oczach jednak wiec czekam na pelna wersje teraz

 

bugow jakos nie zauwazylem a ci ktorzy narzekaja - przypomnijcie sobie CM4 :wszystkozle:

Odnośnik do komentarza

Jak dla mnie to nie ma wad typu samej gry. Raczej interfejs ma nieznaczne błędy. Na przykład czasem jak się zmieni jakiś opcje w czasie meczu znika możliwość powrotu do meczu i tylko naciśnięcie dalej pozwala wrócić do opcji meczowych. Może nie jest jeszcze idealnie ale znacznie lepiej niż w 2010, przede wszystkim poprawili interfejs komunikacji z piłkarzami i treningi w tym możliwość trenowania w szczególności konkretnej cechy.

 

Taktyka 4-3-3 pink panter redux, kiedy już się przyzwyczaili do niej zaczęła się sprawdzać, gloucester jest 4 w lidzie i ma dwa mecze zaległe :D jak bym je wygrał to bym był drugi. Awansuje pierwszych pięć.

 

Aha, i jest jeden błąd. Zrobiłem tak, pozwalniałem asystenta i zawodników z pół gwiazdki. Kosztowało mnie to z 50000& ale na fundusz płac wpłynęło to tak, ze znów mogłem zatrudniać zawodników z wolnego transferu :) Klub ma niby dług z tego powodu, ale do mojego profilu zaczęły lecieć punkty na plus za finanse. Czyli oszukałem grę trochę.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...