Skocz do zawartości

Drukarki i ich zakamarki


Rekomendowane odpowiedzi

 

Jakis laserek do domowego użytku (tylko czerń wystarczy) w przystepnej cenie i przede wszystkim potem tania w eksploatacji ? ;)

Podbijam pytanie, może ktoś coś poleci? Jakby do tego miał wbudowany skaner to jeszcze lepiej (choć jeśli to sporo zawyża cenę, to nie musi być)

 

ja kupowałem polesingowego Brother'a HL-5350DN z wymienionym bębnem i nowym tonerem i jestem bardzo zadowolony, a mam ją już przeszło 5lat i ciągle jadę na pierwszym tonerze, a nowa kaseta z tonerem w granicach 70zł :)

 

wydajność tonera: 8000stron

żywotność bębna 30000stron

 

kupowałem tu: https://www.comtrade.pl/product-pol-1738-Brother-HL-5350DN.html

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
  • 1 rok później...

Poszukuję drukarki dla rodziców, najlepiej z wifi w budżecie 300 zł. Kupuje się ogólnie laserowe drukarki chyba, tak? Obecnie mamy atramentówkę i pomijając fakt, że drukuje kiedy jej się zachce, to wymiana czterech różnych tonerów jest mega wkurwiająca. W marketach widzę zaledwie kilka modeli spełniających te kryteria i nie mają automatycznego druku dwustronnego, to normalne? W tych laserowych to co się wymienia i jak często?

Odnośnik do komentarza
  • 8 miesięcy później...

Ma ktoś doświadczenie z drukarkami na bluetooth? Potrzebuję kupić taką dla mamy jako prezent na święta, a nie wiem kompletnie, które modele zupełnie odpalić.

 

Budżet jak najniższy (ma być użytkowana raz na jakiś czas w nagłych potrzebach) i co najważniejsze - jak najmniejszy rozmiar, żeby zmieściła się do szuflady.

Odnośnik do komentarza
  • 2 miesiące później...
13 godzin temu, schizzm napisał:

to odświeżam temat, drukareczka, oczywiście najlepiej jak najtaniej, laser, wi-fi, użytek domowy

dobrze też, jakby wymiarami była jak najmniejsza ;) 

 

Nowa?

Szukaj HP LaserJet, najpierw sprawdź czy ma opcje, które chcesz czyli WiFi(często mają wifi i usb, nie mają lan, jak to ma znaczenie dla Ciebie), a potem jak znajdziesz to wpisz jej nazwę + toner i na spokojnie znajdziesz taką za 30-40 zł za toner, który starcza na długo.

 

Odradzam Brother. Ale nie wiem czy mogę się wypowiadać - bo znam z doświadczenia w pracy problemy drukarek - czy wolisz poczytać oficjalne strony producentów.  Jak chcesz mojej rady to HP ma fajne oprogramowanie, łatwość instalacji/konfiguracji, dobre koszty eksploatacji i się tak "nie psują" tzn. nie drukują chuj wie czemu dzisiaj, a jutro już tak ;)

  • Lubię! 2
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...