Skocz do zawartości

Śląsk Wrocław w FM 11


Guli

Rekomendowane odpowiedzi

Rozpoczynamy aktualizację Śląska pod FM 11. Wszelkie uwagi mile widziane. Jak na razie podesłał qqlkan (dzięki).

 

Najbardziej kuleje MESA, bo tam co roku kadra bardzo się zmienia, przykładowo S. Wilusz, który niby jest w kadrze zespołu, a wcale nie gra, ale juz mam ugadane w klubie, że spotkam się z kierownikiem drużyny i dowiem się co nieco o piłkarzach.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
Wczoraj zespół Śląska Wrocław pokonał w meczu kontrolnym MKS Kluczbork 2-0 (1-0). W przerwie meczu oba klub podpisały bezterminową umowę o współpracy.

 

Podobną umowę ze Śląskiem wcześniej podpisały zespoły MKS-u Oława i Pogoni Oleśnica. Działacze wrocławian chcą również nawiązać współpracę z Miedzią Legnica.

 

- Mam nadzieję, że nauczymy się czegoś od wrocławian. Szczególnie jeśli chodzi o sprawy organizacyjne i marketingowe - podsumował prezes MKS-u Andrzej Buła.

 

za 90minut.pl

 

Chyba do zaznaczenia opcja ,,współpraca między klubami ma charakter długofalowy'', szczegóły może pojawią się jakoś na stronie niedługo.

To trzeci klub filialny, po Pogoni Oleśnica i MKS Oława.

Odnośnik do komentarza
  • 2 miesiące później...

W różnych źródłach powtarza się cena za Diaza: 200 000 $, Diaz rozważa też przyjęcie obywatelstwa boliwijskiego więc na pewno nie może mieć zadeklarowanej Argentyny w FMie. Mówi tylko i wyłącznie po hiszpańsku, pomaga mu Kelemen, podstaw polskiego się uczy.

Odejście trenera dało jakąś zmianę i zawodnicy zaczęli pokazywać swoje charaktery: Sotirović chce odejść jeżeli będzie siedział na ławce, Mila twierdzi że wydoroślał i podchodzi do piłki bardziej profesjonalnie, wychwala Tarasiewicza

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc później...
  • 2 tygodnie później...

Trzech piłkarzy Śląska z drugą klasą trenerską

 

 

Dariusz Sztylka, Mariusz Pawelec i Remigiusz Jezierski otrzymali w weekend uprawnienia trenera drugiej klasy.

 

Cała trójka zdała specjalistyczne egzaminy podczas konferencji w Szklarskiej Porębie, którą w miniony weekend organizowało Dolnośląskie Stowarzyszenie Trenerów i Instruktorów Piłki Nożnej oraz Wydział Szkolenia Dolnośląskiego Związku Piłki Nożnej.

 

Sztylka, Pawelec i Jezierski nie są pierwszymi piłkarzami Śląska, którzy otrzymali tak wysokie uprawnienia. Drugą klasą trenerską może pochwalić się m.in. Krzysztof Wołczek. Niebawem do tego grona powinni dołączyć Łukasz Gikiewicz, Waldemar Sobota i Piotr Ćwielong, którzy tak jak koledzy z zespołu przez ostatnie miesiące uczęszczali na kurs organizowany przez wrocławską Akademię Wychowania Fizycznego oraz Dolnośląski Związek Piłki Nożnej i egzaminy będą zdawać w styczniu.

 

Z kolei do egzaminu na instruktora piłki nożnej przygotowują się Sebastian Mila, Wojciech Kaczmarek, Jarosław Fojut, Przemysław Kaźmierczak, Marek Gancarczyk i Piotr Celeban.

 

slaskwroclaw.pl

 

Rosną nam przyszli trenerzy.

Odnośnik do komentarza

Zgłaszałem to kilka razy do starego head researchera, jednak niestety nie ustawił zmiany. Zgłosiłem do nowego (Gietz) i zapewnił mnie, że już jest ustawione i będzie w nowej łątce, kiedy ta wyjdzie.

 

W nowej łatce rozumianej jako łatka z pełnym uaktualnieniem bazy - czyli 11.3. SI jest poinformowane o błędzie, i sprawy nie można bardziej przyspieszyć.

Odnośnik do komentarza
  • 6 miesięcy później...
  • 6 miesięcy później...

Wiem, że jest to temat o FM11, ale nie chcę zakładać nowego. Skoro robicie aktualizację do nowego patcha, to proponuję, by nowy stadion nazywał się Stadion Miejski, bo taka jest jego oficjalna nazwa. Przeprowadzkę ustawić na październik (wtedy był mecz z Lechią). I właścicielem stadionu nie jest Śląsk, tylko spółka WROCŁAW 2012.

Odnośnik do komentarza
  • 1 rok później...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...