Skocz do zawartości

Kącik Dziwnych Snów


Reaper

Rekomendowane odpowiedzi

Pamiętam jeszcze sen sprzed kilku miesięcy. Wywieszam pranie na ogródku u babci, a tu nagle przychodzi... Wujek Przecinak w klapkach Kuboty i pyta mnie gdzie w moim rodzinnym mieście można opierdzielić kebab :D Więcej snów z forumowiczami nie odnotowałem ;)

Cały ja :D. Mam klapki Kubota i uwielbiam kebsy :D.

Odnośnik do komentarza
  • 2 miesiące później...

Ten sen przebił wszystko. Jestem cholernym sadystą :/

 

Generalnie poszło o to, że wkurzała mnie statyczna gra Sebastiana Mili. Piłkarz Śląska grał typowo w kulki i przechodził obok meczu. Postanowiłem więc podłożyć mu w mieszkaniu bombę. Mieszkanie spłonęło, a ja miałem wyrzuty sumienia.

 

Sebek jak tylko wrócił z treningu zaparkował koło mnie, zastawił mi drzwi, że nie mogłem wyjść z samochodu i pobiegł do domu ratować dobytek. Nieważne, że mieszkanie wysadziłem w powietrze o 22-ej poprzedniego dnia, a ten pojawił się po 14-tu godzinach.

 

Najgorsze, że sen był cholernie realistyczny, nawet nie zdziwiło mnie, że zarabiający kupę szmalu zawodnik mieszka u mnie na osiedlu w czteropiętrowym bloku...

Odnośnik do komentarza

Mi się śniło że mój nieżyjący dziadek zamienił się w bochenek sera (wcześniej był pierniczkiem płaskim) i robił miny jak opętany, krzycząc że jest w piekle. Potem płonął, a z serca tryskał ogień. Obok stała wiedźma i mówiła że własnie przeżywa zawał.

Odnośnik do komentarza
  • 6 miesięcy później...

Coś na potwierdzenie Waszych obaw o stan mojej psychiki :D gdy dziewczyna leżała w szpitalu, na dwa dni położono z nią babkę, chyba mocno po czterdziestce, która miała jakiś tam mało skomplikowany zabieg, i gdy po nim leżała w łóżku, jeszcze lekko pod narkozą, przyświeciła nam przez chwilę gołym, albo prawie gołym, tylkiem :) otóż przedwczoraj byłem w dziewczyną na kontroli u ginekologa, i po tym śniło mi się, że jestem w gabinecie, ginekologiem jest ta pani, ubrana w sam zielony kitel, a gdy się po coś nachyla, widać że nic nie ma pod spodem :) następne co pamiętam to że leżę na jakimś fotelu, ona ogląda mojego członka :D (a kij, napiszę) ściągając napletek. I coś tam mówi, na szczęście już nie pamiętam co. Później liczyłem, że powie że należy się dwie dychy, a powiedziała że 50 zł i byłem trochę rozczarowany, że tak drogo, o czym pożaliłem się dziewczynie mej, siedzącej w poczekalni :)

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...