Skocz do zawartości

Kącik Dziwnych Snów


Reaper

Rekomendowane odpowiedzi

Dziwne, że Wujek jeszcze nie założył tego tematu ;)

 

Przed snem nawpierdzielałem się popcornu, więc od groma rzeczy mi się śniło. Z tych, które mogę sobie teraz przypomnieć to było m.in. to, że wszedłem na forum redakcyjne CMRev, a tam był gość o ksywce "KKK" i okazało się później, że to był Kamtek :rotfl:

Na samym CMRev pojawiło się jakieś 30 newsów, wszystkie autorstwa... Piotrka15 i wszystkie miały długość maksymalnie 2 zdań :|

Dostałem także sms'a od pewnej dziewczyny, w którym to pisała jak bardzo by chciała, żebym był teraz z nią, ale niestety po przebudzeniu nic takiego nie znalazłem :/

W ogóle noc wydaje mi się strasznie ciężka, bo śniło mi się naprawdę od groma różnych rzeczy, póki co potrafiłem sobie tylko te trzy przypomnieć ;)

Odnośnik do komentarza

Jak dziwne sny to i ja :] .

Będzie ciut inaczej.

Ostatnio często śnią mi się sny mocno destruktywne. Raz cała moja rodzina jest rodziną morderców, innym razem ja kogoś morduję i do tego sprawia mi to przyjemność.

Frustracja, bezsilność, a może umysł daje sygnał, że trzeba coś zmienić w życiu?

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc później...

Kurna... coś mi się ostatnio dużo śni i o dziwo zapamiętuje te sny. Gdy wróciłem z niezamierzonego turdefrąs śnił mi się wypadek. Potem śniło mi się, że kradnę z biura/sekretariatu Realu Madryt niewyobrażalną kupę pieniędzy. A dziś śnił mi się wybuch, śniło mi się, że postanowiliśmy z kumplem pobawić się prochem/saletrą w moim domu, w pokoju śpiącej mamuśki. I zacząłem także sprawdzać te sny w senniku (głupi jestem, ale to tak z ciekawości) i to się pokrywa. Dzisiejszy sen oznacza jakieś emocje, co ich wyzwolić nie mogę, a także jakiś wybuch miłości może oznaczać. Kto wie, bardziej przychylałbym się do tych emocji, bo ostatnio chodzę jak taka bomba :/.

Odnośnik do komentarza

Mi się śniła ostatnio moja śmierć:> Straszny to był sen, obudziłem się w środku nocy i już bałem się zasnąć. Wszystko było takie realistyczne. W swoim domku spałem, nagle przebudziłem się, żeby iść do WC, wtedy dopadł mnie atak serca no i bum, rodzice się obudzili , zawieźli mnie do szpitala, poinformowali moją dziewczynę ( która i w śnie i w reczywistości była w innym mieście,u babci:| ). Pamiętam, że leżałem nieprzytomny, wokół było trochę rodziny i moja dziewczyna trzymająca mnie za rękę . Otworzyłem powieki, rozejrzałem się, uśmiechnąłem wszystkich, podniosłem lewą rękę, w geście pożegnania, po czym spojrzałem na dziewczynę, chciałem powiedzieć "kocham Cie", ale nie byłem w stanie powiedzieć słowa, łzy mi zaczęły lecieć, ścisnąłem jej rękę, zamknąłem powieki ii..

 

Potem czarny ekran i słyszałem tylko " A nasz paniee...daj mu wieczne, spoczy-wa-nie"..:(

 

Najgorsze jest to, że naprawdę, mam problemy z sercem...

Odnośnik do komentarza
Mi się śniła ostatnio moja śmierć:> Straszny to był sen, obudziłem się w środku nocy i już bałem się zasnąć. Wszystko było takie realistyczne. W swoim domku spałem, nagle przebudziłem się, żeby iść do WC, wtedy dopadł mnie atak serca no i bum, rodzice się obudzili , zawieźli mnie do szpitala, poinformowali moją dziewczynę ( która i w śnie i w reczywistości była w innym mieście,u babci:| ). Pamiętam, że leżałem nieprzytomny, wokół było trochę rodziny i moja dziewczyna trzymająca mnie za rękę . Otworzyłem powieki, rozejrzałem się, uśmiechnąłem wszystkich, podniosłem lewą rękę, w geście pożegnania, po czym spojrzałem na dziewczynę, chciałem powiedzieć "kocham Cie", ale nie byłem w stanie powiedzieć słowa, łzy mi zaczęły lecieć, ścisnąłem jej rękę, zamknąłem powieki ii..

 

Potem czarny ekran i słyszałem tylko " A nasz paniee...daj mu wieczne, spoczy-wa-nie"..:(

 

Najgorsze jest to, że naprawdę, mam problemy z sercem...

Skoro masz problemy z sercem, to ten sen nie jest wcale żadną przepowiednią. Po prostu żyjesz na codzien z takimi obawami, chocby głęboko skrywanymi. One miały wpływ na sen, a nie żadna przyszłość itp. Napewno każdy z Was zauważył, że w snach bardzo często odzwierciedlają się wewnętrzne pragnienia, czy obawy, Przykładem choćby może być sen timona na temat pieniędzy Realu Madryt. Nawet, jak wcale nie chcesz ich ukraść, to wewnętrznie chcesz je mieć (zresztą dziwne byłoby, gdybyś nie chciał). Przy okazji chciałbyś podokuczać rywalowi - Realowi Madryt.

 

Dla tych, co zauważyli - tak, czytam ostatnio Freuda :keke:

Odnośnik do komentarza

Ostatnio mało mi się śni, albo jak już się przyśni, to zapominam zaraz po prebudzeniu.

 

Ostatni z moich ciekawych snów opowiadał o tym, że spotkałem w Opolu moją koleżnakąę ze studiów. Prowadziła ona wózek z małym dzieckie. Powiedziała mi ona potem, że jest to moje dziecko :keke: Niestety nie zdążyłem się jej spytać, jak (a raczej kiedy) do tego doszło, bo mnie budzik obudził :keke:

 

Ale najdziwniejszy sen jaki miałem, przyśnił mi się zesżłych wakacji. Śniło mi się, że pojechałem do Anglii i chodziłem z kumplem po jakimś małym miasteczku. On mnie niby po nim oprowadzał. Gdy tak chodziliśmy, zobaczyłem Dado Prso spacerującego z jakąś laską. Mój kumpel powiedział mi, żebym go nie zaczepiał, bo to jest największy mafiozo w wmieście i może mi wpieprzyć za byle co :keke: Później gdziekolwiek w tym śnie nie poszedłem, to wszędzie go spotykałem i on się tak dziwnie na mnie patrzył, jakby chciałby mnie zabić :rotfl:

Odnośnik do komentarza

Sen był dość krótki, trochę mało wyraźny, a zarazem nieziemsko wyrazisty. Po przebudzeniu miałem niesamowita parade atrakcji, zlany potem, nie wiedziałem co się dzieje...

Śniła mi się jakaś akcja, którą pamiętam jak przez mgłe, nagle słysze wibracje mojego telefonu, odbieram smsa, patrze na nadawce, a tam Jezus Chrystus.. otwieram smsa, a tam tylko jedno słowo "przeżyłeś"..

W tym momencie się obudziłem choć to małe słowo, raczej zerwałem jak szalony... skąd takie sny się biorą.. :)

Odnośnik do komentarza
Sen był dość krótki, trochę mało wyraźny, a zarazem nieziemsko wyrazisty. Po przebudzeniu miałem niesamowita parade atrakcji, zlany potem, nie wiedziałem co się dzieje...

Śniła mi się jakaś akcja, którą pamiętam jak przez mgłe, nagle słysze wibracje mojego telefonu, odbieram smsa, patrze na nadawce, a tam Jezus Chrystus.. otwieram smsa, a tam tylko jedno słowo "przeżyłeś"..

W tym momencie się obudziłem choć to małe słowo, raczej zerwałem jak szalony... skąd takie sny się biorą.. :)

Poczytaj "wstęp do psychoanalizy" Freuda. Jest kilka rozdziałów o snach - skąd się biorą, co pokazują itp. Ogólnie to nie ma się czym martwić.

Odnośnik do komentarza
Ostatnio śni mi się co kilka dni, że mam długie włosy i dobrze się w nich czuję :-k .

Co to mozż oznaczać? Mam zostać kudłaczem :-k ?

 

Najpewniej jest to proroczy sen o podłożu filozoficznym mający na celu uświadomienie Ci jak to jest być angorą...;]

Odnośnik do komentarza

Mi nawet dość często się śnią wydarzenia które w przeciągu paru najbliższych dni się dzieją . Także jak nawet nie śpię , gdzieś idę albo coś to widzę przed oczami to co ma się stać dosłownie za chwilę. Heh nigdy się nie zastanawiałem skąd tak mam :P

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Śniło mi się dzisiaj, że znalazłem w swojej lodówce jakąś skrytkę. Otworzyłem ją, a tam była bryłka lodu w kształcie płyty CD. Włożyłem ją do kompa i usłyszałem jakieś dziwne nagranie, tak jakby śmiech dzieci. Nieiadomo skąd dowiedziałem się, że są to jakieś zaginione dzieci, a jedyną osobą, która może im pomóc jest... Mike Mitnick :rotfl: więc pisałem z nim na PW, czy mogę mu tą płytkę zawieść. I okazało się, ze muszę z nią jechać aż do Białegostoku. Dalej tym śnie jechałem autem i nie mogłem dojechać, a termin jakiś już upłyał. W końcu, gdy upłynął, a ja cały czas siedziałem w aucie, nagle się zerałem z łóżka cały zlany potem :keke: Bez sensu ten sen :keke:

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Ostatnio znowuż coraz więcej snów pamiętam. I jedno jest w nich charakterystyczne. Ciągle w nich jest seks albo przemoc - Sex and Violence ;). I tak sobie myślę o co w tym wszystkim chodzi. Sny ze mną wraz z dziewczętami w sytuacjach często dwuznacznych są pewnie spowodowane moją samotnością :-k. A przemoc? Może jakiś nadmiar energii albo ukryte frustracje. Pewnie się mylę z tymi teoriami, ale wszystko to mnie zastanawia, bo częstotliwość snów o seksie, przemocy jest duża :-k. Może powinienem komuś, że tak powiem, napierdolić :keke:.

Odnośnik do komentarza

Ja dzis mialem pewna "przygode" ze snem nieciekawa. Snil mi sie taki usztywniacz szyi stosowany przy urazach kregoslupa( wypadlo mi z glowy jak to sie fachowo nazywa). Kontekst byl taki, ze lekarze chcieli mi go zalozyc, ja sie sprzeciwialem itp. :| Po przebudzeniu balem sie zeby czasem to nie byl sen proroczy :|. Pozniej wlaczam "Marynie" na ostatnim napisanym poscie (przez Guliego), patrze a tam link do zdjecia tego uszywniacza :/ :|. Dziwnie sie jakos poczulem. :|

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...